Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Tako je, bez tačnih stavki ne možemo da znamo ali je realnije oko 25e nego 45e.
 
Djumbir plus čeri su jedno 700 din, jos da su ubacili pola kg jagoda eto 20 evrica.
 
Evo meni danas wolt market daje -700 dinara na porudžbinu.. pitam se jel svima tako ili samo meni 🙂 ne kupuje mi se ništa danas, al ne bih da propustim popust i sad ne znam da li do kraja dana da poručim ili ne...🤔

Glovo i wolt marker sami po sebi imaju jače cene... al zavisi šta kupuješ...
 
Screenshot_20240418_134827_Facebook.jpg
 
Reci cu opet, zamislite bilo koju drugu grupu da ide naoruzana kroz grad i mlati se.

Dokle ce navijacima ovo da se tolerise?

Da se skupimo nas 50, 100, 200 odavde i idemo po gradu naoruzani do zuba, pucamo, bodemo, udaramo palicama... to bi bio skandal nevidjenih razmera i Vucic ne bi silazio sa ekrana, bilo bi uvedeno vanredno stanje.

Ali ovo su navijaci pa je ok.

Ovo nije tuca navijaca, ovo je terorizam

 
I dalje se saplićemo oko terminologije. Još jedan femicid.

 
Ako ne i vrse cin terorizma u punom smislu te reci, u svakom slucaju seju strah izgledajuci kao teroristi, mada ima i jos elemenata terorizma osim izgleda.

Nismo u ratu ni sa kim, ko to moze da ide maskiran i naoruzan u grupama po gradu i vrsi nasilje, puca, ubija, povredjuje... osim terorista?
 
Ako ne i vrse cin terorizma u punom smislu te reci, u svakom slucaju seju strah izgledajuci kao teroristi, mada ima i jos elemenata terorizma osim izgleda.

Nismo u ratu ni sa kim, ko to moze da ide maskiran i naoruzan u grupama po gradu i vrsi nasilje, puca, ubija, povredjuje... osim terorista?
Nije niko pucao, to su napisali da bi imali vise lajkova.
 
Nisu ovoga puta, sto ne znaci da ne bi i da nemaju istoriju ubistava vatrenim oruzjem iza sebe.

Ni teroristi ne pucaju u svakom teroristickom napadu. Imas i teroristicke napade nozem, palicom, sekirom...
 
meni je vise vest, sto na toj stranici moj beograd svaki dan izlaze gesti o romima kako dzepare i slicno nego ovo :D ovi cr se zaboraviti kao i sto su i one indijance kod arene posle neke partizanove tekme
 
Serviraju se gluposti o dzeparisima, puknutim cevima, sitnim cukanjima na parkingu, i kad naivan citalac to cita ili gleda dugo vremena, pomisli da zivimo u Svajcarskoj i samo nam je to problem.
 
Svi znamo da su p...ce, rasli smo zajedno, no, to nije poenta.

Treba sud tu adekvatno da reaguje, ne mozes tek tako ici maskiran i naoruzan u grupama i sprovoditi nasilje po ulicama.

Tu ima mnogo vise elemenata od onih za koje ce im da se sudi, ako im se uopste bude sudilo.

Zamisli nekog Amerikanca, Kineza... da to vidi. Pa bukvalno bi mislio da je teroristicki napad u pitanju i ocekivao da takvi ljudi posle tih desavanja budu uhapseni i najstroze osudjeni.

Svima do jednog prvo treba da se sudi za pokusaj ubistva na primer. Oni to ne rade na livadi.

Sad je poslednji cas, opet cekamo zesce sranje da bi se reagovalo. Tu na ulici moze biti dete koje ce pogoditi kamenica i usmrtiti, da li neko misli da oni paze na takve stvari. Ne moraju ni koristiti nozeve i pistolje. A koriste ih.
 
ja neam taj trip, vise cekam vest kada ce neki skinsi da im odvale kicmicu
 
Trip ili ne, sad su uhapseni i treba par godina robije svaki da dobije.
 
Beki, mnogo su vece sanse da dobijes kamen od komsije zbog parking mesta nego da uopste i sretnes navijacko huligansku grupu van stadiona.
 
Ne plasim se ja za sebe, imamo otvorene i dobro dokumentovane scene pravljenja vise krivicnih dela, nesto sto bi u vecini drzava bio skandal godine da se ovo desi, a i u nasoj da je bilo ko drugi osim navijaca, te bi bilo lepo da adekvatno i po zakonu budu sankcionisani.

Da im se sve spoji i da im se sudi. Od nosenja oruzja, narusavanja javnog reda i mira i to bukvalno na najvisem mogucem nivou, materijalne stete koju su napravili, nanosenja fizickih povreda, teskih i lakih, izazivanja opste opasnosti... mada bih ja ovo svima karakterisao i kao pokusaj ubistva, sto realno i jeste.
 
Vrh