Šta je novo?

Sportski događaji

Dobar potpis. I jos cetiri igraca smo uz njega doveli danas, sve stranci, plate iste takve.

За Шабаза још није ништа сигурно, а ови данас што су дошли онако, не знам шта да мислим, Тоби можда солидан, а овај Боломбој немам појма какав је, али то су све играчи близу 30 година, до сада су већ требали више да покажу.
 
Kostaju svi po 3,4 miliona, mora da su dobri.
 
Боломбој немам појма какав је,
Bice mu lakse sada nego prosle, mozda.
Dante dobio vise nego zagarantovani minimalni ugovor za veterane u NBA, 3m u orvoj sa tim da u drugoj moze 3,1mil.
Plata Madaru u Feneru 740.000 pa sada tek se vidi da je opravdan gnev na Miska a i vidim da i Panatanaikos je zaratio sa jednim agentom zbog Papajanisa prelaska u Fener.
 
Odlican mali Alkatraz, odlican, uzivanje je bilo gledati mec, cestitke.
 
Pa oscilirali su obojica, ali je Alkaraz ipak bio bolji.

Novak je zeznuo tie break u drugom setu, imao brejk loptu posle u trećem koju nije iskoristio. Onaj najduži gem da je dobio Novak to bi mu bustovalo samopouzdanje, ali avaj... U četvrtom setu je Karlos napokon krenuo da pravi greške kod dužih razmena udaraca i imao je 3 duple servis greške. A Nole se odmorio u toaletu i bio je svežiji i precizniji u nastavku. Onim beskonačnim lupkanjem loptice on uvek traži sekund više sebi za odmor.

Videlo se da se uvek lomilo na Novakov servis ili bi se oteglo na Novakov servis ili bilo neizvesno na Novakov servis ili sam strepeo od njegove greške kod duže razmene udaraca.

Karlos je onako mlad, hirovit, udari svom silinom i dosta toga mu je ulazilo, a puno toga stiže, uvek mora dodatni udarac da se odigra, sjajno se kreće... ali imao je i promašaje, pa je na trenutke još onako mlad, delovao, ja odvalim, pa šta bude... Ipak, bio je precizniji, voleji, dropšotovi + malo sreće u odlučujućim momentima... Svakako ima talenat da bude novi Nadal recimo a i po stilu igre nekako više odgovara svom zemljaku...

Odličan je meč bio svakako, dva izuzetna igrača, jedan senior, jedan junior, bilo je uživanje gledati ih i držao je pažnju svih 5 setova.
 
Zamisli da odrastes u Crnoj Gori, kunes se u svoju domovinu, a i u srpstvo i pravoslavlje pa odes da igras za reprezentaciju Spanije.

Zamisli Real Madrid napravi igraca od tebe, a ti predjes u Barselonu.

Zamisli pratis Zvezdu po mrezama, lajkujes navijas, dobijas nagradu Zvezdas godine, a od malih nogu navijas za Partizan.

Zamisli navijas za Partizan od malih nogu pa se slihtas Zvezdasima i Zvezdi i postanes njihov i onda predjes u Partizan.

Zamisli da da imas najveci ugovor u Evropi, a klub odluci da raskine ugovor sa tobom i plati tu platu, samo da te ne gledaju i ne igras za njih.

Dame i gospodo - Nikola Mirotic.

I onda ljudi pricaju o nekakvim donacijama i crkvi, pa i ja bih se cesao da me toliko svrbi.
 
Pa oscilirali su obojica, ali je Alkaraz ipak bio bolji.

Novak je zeznuo tie break u drugom setu, imao brejk loptu posle u trećem koju nije iskoristio. Onaj najduži gem da je dobio Novak to bi mu bustovalo samopouzdanje, ali avaj... U četvrtom setu je Karlos napokon krenuo da pravi greške kod dužih razmena udaraca i imao je 3 duple servis greške. A Nole se odmorio u toaletu i bio je svežiji i precizniji u nastavku. Onim beskonačnim lupkanjem loptice on uvek traži sekund više sebi za odmor.

Videlo se da se uvek lomilo na Novakov servis ili bi se oteglo na Novakov servis ili bilo neizvesno na Novakov servis ili sam strepeo od njegove greške kod duže razmene udaraca.

Karlos je onako mlad, hirovit, udari svom silinom i dosta toga mu je ulazilo, a puno toga stiže, uvek mora dodatni udarac da se odigra, sjajno se kreće... ali imao je i promašaje, pa je na trenutke još onako mlad, delovao, ja odvalim, pa šta bude... Ipak, bio je precizniji, voleji, dropšotovi + malo sreće u odlučujućim momentima... Svakako ima talenat da bude novi Nadal recimo a i po stilu igre nekako više odgovara svom zemljaku...

Odličan je meč bio svakako, dva izuzetna igrača, jedan senior, jedan junior, bilo je uživanje gledati ih i držao je pažnju svih 5 setova.
Detaljan si i za to ti dajem +, ali sve može da se sažme u- Novak nije odigrao kako ume. I uglavnom je tako kada izgubi, on nije bio na visini zadatka, od njega uglavnom sve zavisi. Njegovo najbolje je bolje od Federerovog i od Nadalovog najboljeg. Njegovo najbolje je, još uvek, bolje od Alkarasovog najboljeg... danas nije prikazao to svoje najbolje, i, ne, razlog nije bio to što mu mali nije dozvolio, već njegove neke bube, kakve je imao u mnogim svojim važnim mečevima.. opterećen je time što ga (u Londonu) ne podnose, opterećen željom da ispravlja krive Drine i da bude (voljen) prihvaćen... inat ne može uvek da mu pomogne da ispliva iz teških situacija, zato je danas izgubio..
 
Zamisli da odrastes u Crnoj Gori, kunes se u svoju domovinu, a i u srpstvo i pravoslavlje pa odes da igras za reprezentaciju Spanije.

Zamisli Real Madrid napravi igraca od tebe, a ti predjes u Barselonu.

Zamisli pratis Zvezdu po mrezama, lajkujes navijas, dobijas nagradu Zvezdas godine, a od malih nogu navijas za Partizan.

Zamisli navijas za Partizan od malih nogu pa se slihtas Zvezdasima i Zvezdi i postanes njihov i onda predjes u Partizan.

Zamisli da da imas najveci ugovor u Evropi, a klub odluci da raskine ugovor sa tobom i plati tu platu, samo da te ne gledaju i ne igras za njih.

Dame i gospodo - Nikola Mirotic.

I onda ljudi pricaju o nekakvim donacijama i crkvi, pa i ja bih se cesao da me toliko svrbi.
Zamisli ugase ti KK, daju njegovo ime malom privatnim klubu iz Zeleznika i ti navijas za njega.
 
opterećen je time što ga (u Londonu) ne podnose

Ovo se videlo, nije umeo da sakrije... Ipak mislim da treba čestitati protivniku bio je bolji iz ovog ili onog razloga... Mislim da nisu svi faktori zašto je Novak izgubio samo na Novakovoj strani. Mali je dosta dobro igrao. Faktor sreće, vetar, opomena na odugovlačenje, sve ima uticaja... Nole će imati još prilika, a toliko ih je iskoristio, 🐐 ili 🛳 što bi rekao frustrirani Vilender koji ne može da ga podnese... Najbolji je ikada i za seniora i dalje igra super...
 
Zamisli ugase ti KK, daju njegovo ime malom privatnim klubu iz Zeleznika i ti navijas za njega.
A zamisli da postoji klub za koji kažeš da navijaš, ali koliko god bi ti hteo da budeš navijač tog kluba ne možeš, jer ti to neda mržnja prema drugom klubu, za koji ne možeš da prežališ što se nije ugasio, nego nije i to ti je srušilo snove.

Jbg, Zvezdi tada nije imao ko da da pare, pa da preko leta od onog koji se gasi, postane evroligaški tim, kao što sada ima ko da da Partizanu.
 
@Blade molim vas nemojte samo o tome kako ubogoj crvenoj zvezdi nema ko da da pare u bilo kom sportu narucito u novijoj istoriji. Ovo vidimo pre svega u ovim danima kada jedan klub ciji ste simpatizer bukvalno dovodi sve koji su slobodilni za saku dinara. A povodom mrznje koja se seje u sportu kod nas zna se po onoj staroj narodnoj da - riba smrdi od glave.
 
A zamisli da postoji klub za koji kažeš da navijaš, ali koliko god bi ti hteo da budeš navijač tog kluba ne možeš, jer ti to neda mržnja prema drugom klubu, za koji ne možeš da prežališ što se nije ugasio, nego nije i to ti je srušilo snove. Jbg, Zvezdi tada nije imao ko da da pare, pa da preko leta od onog koji se gasi, postane evroligaški tim, kao što sada ima ko da da Partizanu.
Zabole me ….. za sve ostale osim mog kluba. Samo u sezoni Slobodana Vučićevića pokojni KK je imao budzet od 12 miliona. Sreća naša bio je tu Vesić, Žeželj koji su znali kako posle toga….
 
Ma grešiš Kokili. Vučićevića, Vesića, Žeželja, Žiku Pauka i braću Petrović su demokrate postavljale na čelo Zvezde u nameri da je uništi i ugasi, ali eto nije im uspelo 😂
 
Zabole me ….. za sve ostale osim mog kluba. Samo u sezoni Slobodana Vučićevića pokojni KK je imao budzet od 12 miliona. Sreća naša bio je tu Vesić, Žeželj koji su znali kako posle toga….
Pa, po tvojim postovima ne bi rekao da te zabole, mnogo si kontradiktoran. Ako te zabole, onda i počni da pišeš u skladu sa tim. Do tada, po onome kako pišeš, si jedan u moru mrzitelja Zvezde, više nego što si navijač Partizana.

Ma grešiš Kokili. Vučićevića, Vesića, Žeželja, Žiku Pauka i braću Petrović su demokrate postavljale na čelo Zvezde u nameri da je uništi i ugasi, ali eto nije im uspelo 😂
Ti što ni na jedno pitanje nećeš da odgovoriš, a pričaš nešto...Nije uspelo, a što vas boli i dan danas. Ne možete da prežalite što nije. Čudo je ta neostvarena i veoma bolna grobarska želja.

@Blade molim vas nemojte samo o tome kako ubogoj crvenoj zvezdi nema ko da da pare u bilo kom sportu narucito u novijoj istoriji. Ovo vidimo pre svega u ovim danima kada jedan klub ciji ste simpatizer bukvalno dovodi sve koji su slobodilni za saku dinara. A povodom mrznje koja se seje u sportu kod nas zna se po onoj staroj narodnoj da - riba smrdi od glave.
Klub koji se jedne sezone gasi, a sledece pravi evroligasku ekipu sa najstrofejnijim trenerom Evrope, to može samo na dva načina, mada veoma slična...Fuzija sa nekim finansijski dosta mocnijim timom ili prilivom velike količine novca iz nekog izvora. Kod Partizana je bilo ovo drugo.
A u Zvezdu niko nije došao za šaku dinara. Prosle sezone je probalo da se uštedi, desilo se ovo što se desilo, onda je doselekcija koštala. Ove sezone je uloženo mnogo, a ne bude li rezultata, ima da se obije samo tako. Što se iskreno nadam da se desiti nece.

Određeni su termini, zna se kada je novi dan za megdan, brzo ce doci. Vežbaće se do tada, motiv je veliki.
 
Ti što ni na jedno pitanje nećeš da odgovoriš, a pričaš nešto...
Jedini koji ovde neće da odgovori na prosto pitanje si ti. Lepo sam ti dokumentovao da su od 2011-2015. postojala dva košarkaška kluba pod imenom Crvena Zvezda i samo pitao za koji od ta dva si navijao, ti kažeš za KK Crvena Zvezda. Valjda za oba, nemam pojma.

Ja sam na tvoje jedino pitanje koje ovde vrtiš u krug ("kako klub koji se jedne sezone gasi, a sledeće pravi evroligašku ekipu sa najstrofejnijim trenerom Evrope") odgovorio. Ponoviću poslednji put: država je odlučila, ne znam iz kog razloga, da posle decenije finansiranja dva kluba pod imenom Crvena Zvezda, počne da finansira i državni klub KK Partizan. Razlog zaista ne znam, neko kaže jer su tada bili izbori, neko kaže da bi zaustavio skandiranja sa tribine, ali stvarno ne znam razlog.
 
Jedini koji ovde neće da odgovori na prosto pitanje si ti. Lepo sam ti dokumentovao da su od 2011-2015. postojala dva košarkaška kluba pod imenom Crvena Zvezda i samo pitao za koji od ta dva si navijao, ti kažeš za KK Crvena Zvezda. Valjda za oba, nemam pojma.

Ja sam na tvoje jedino pitanje koje ovde vrtiš u krug ("kako klub koji se jedne sezone gasi, a sledeće pravi evroligašku ekipu sa najstrofejnijim trenerom Evrope") odgovorio. Ponoviću poslednji put: država je odlučila, ne znam iz kog razloga, da posle decenije finansiranja dva kluba pod imenom Crvena Zvezda, počne da finansira i državni klub KK Partizan. Razlog zaista ne znam, neko kaže jer su tada bili izbori, neko kaže da bi zaustavio skandiranja sa tribine, ali stvarno ne znam razlog.
A ja sam tebi rekao zašto su postaja dva kluba u registru, zato što je po UPPR-u tako moralo da bude, sve je bilo definisano i sve je ispoštovano. To što se to tebi ne svidja i što si voleo da se Zvezda ugasi, to je već tvoja stvar. Samo što ne možeš zato što se tebi to ne svidja da govoriš da je to neregularno, da to nije Crvena Zvezda i tako dalje...Ali tu ste vi grobari da ponavljate: dva kluba u registru, Zvezda-FMP, državno mezimče i slićne stvari...Da vrtite to kao pijan gaće, jer drugo ne znate. Boli vas što se Zvezda nije ugasila - hoćete da poludite zbog toga. Ja mogu da razumem da te ne zanima, čak mogu i da razumem neku dozu ,,mržnje" u granicama navijanja, ali ovo što je kod većine vas...ne znam. Na stranu sto retko ko od vas ume sportski da pruzi ruku kada izgubi, uvek je neko drugi kriv - na kraju je kriva Zvezda što postoji. A ono što je rađeno Zvezdi za vreme Dosmanlija i ovo kakav tretman od države ima sada Partizan kada je državni vrh navodno naklonjen Zvezdi, ne znam da li i u jednom smislu može da se stavi u isti koš, a to vidimo svi. I mi i vi. Ali tu ste opet vi da izmislite nesto i da probate da pokusate da spinujete sve. I meni je teško kad Zvezda izgubi, tesko mi je i sada, još nisam preboleo izgubljenu titulu, ali sam je čestitao, jer, iako je bilo nekih neregularnosti, vecina krivice za neosvajanje titule je na strani Zvezde. Znam i da je tesko da se od sebe počne, ali jbg, naučio sam tako. Nisu mi kao tebi svi drugi krivi za sve. Nego kada izanaliziram sebe i vidim koliko sam ja kriv, onda može da se priča o drugome. Sada, možda je to kako ti radis ispravno, ali nisam tako naučio. I ja bi voleo je neki drugi razlog, da je bilo toliko neregularno suđenje, da Zvezda nije mogla da pobedi i slično tako nešto...Da je tako nešto razlog, bilo bi mi lakše. Ali ja ne govorim da je tako - samo zato što bi se meni sviđalo da bude tako.

Ali posle...

Loše selekcije tima
Dovodjenja trenera nedoraslog postavljenim ciljevima
Neozbiljno prihvacenom konkurencijom(sto se vidi iz pretodna dva)

Ostalo da ne navodim...

Ne mogu da tražim krivca na vašoj strani. Opet kažem, voleo bi da je Partizan kriv za sve što kod Zvezde ne valja, ali nije, bar ne protekle nam sezone. Vama grobarima to uspeva, meni ne. Za to da umeš tako sebe da ubediš da je istina ono u šta ti veruješ da je istina,...To treba umeti.

Biće valjda Aba superkup u Septembru, priča se o tome...Da novi dani za megdan što pre dodju.
 
Zamisli ugase ti KK, daju njegovo ime malom privatnim klubu iz Zeleznika i ti navijas za njega.


Прави гробар⬇️

1689884283917.png
 
А прави циган: Дићхав, бре, мангупо, џувљано даћи камам, девла, девла... :LOL:

Једном давно сам због једног рођака на дербију био на југу, стоје два права цигана поред мене и вичу “пичке циганске”

не знам, да ли су из зезања дошли тамо, али никад ни пре, ни после нисам видео цигана да навија за неки хрватски клуб.
 
Vrh