Šta je novo?

Sportski događaji

Dolazak Mijatovica u FKP je ogromna stvar i nadam se da cemo pokrenuti neke promene da se ocisti klub od raznih mesetara. Mislim da u radnoj grupi i ljudima oko njih za sada su stvarno veliki Grobari i Grobarke pa ce ogrejati iznad Humske ulice.

novi KSS predsednik u svojoj sramnoj odluci 853/2 proizvoljno tumaci Zakon o sportu i nalaze sramne odluke da urade sluzbena lica KSS. Pomenuti članovi se odnose na ucesnike sportske manifstacije(igraci, strucni stab i zvanicna lica klubova) a ne na gledaoce.
 
Naleteo sam na snimak mladog Pedje Mijatovica i dok prica podseca me na nekog u pm, a ne mogu da se setim na koga. I onda shvatim, isti Aleksa Avramovic 🤣

 
Е, кад га поменусте, ту се крије велика шанса за Партизана, посредно и за наш фудбал: да предметни, са својим везама у Шпанији, ангажује неке талентоване а тамо неафирмисане тренере и остале, и да знатно подигне ниво клуба.

Ако неко може да располаже информацијама о таквима, може он. Важно је само да схвата да му је то основна задаћа - јер ако доведе неког нападача из Бундеслиге а домаћа цепаница га стави наместо голмана... џаба.
 
To što je u košarci pobeđena odlična ekipa Budućnosti, a posle teškog duplog kola Evrolige, za šta svaka čast, palo je u senku teškog poraza fudbalskog tima od Monaka.

Nekada je lepo, a nekada kao sinoć i danas, teško biti navijač Crvene Zvezde. Bez obzira što mnoge stvari znamo i svesni smo ih.
 
Evo, jako sam zalosna za poraz u fudbalu i pale su mi u senku sve pobede u basketu.
 
O fudbalu u Srbiji treba da brine savez jer oni za to dobijaju pare od nas.
 
Evo, jako sam zalosna za poraz u fudbalu i pale su mi u senku sve pobede u basketu.

Pa...mnogo se više i priča, a i piše po forumima o porazu u fudbalu od Monaka, nego od pobede protiv Budućnosti u košarci.

A evo još jedne lepe vesti, što se tiče košarkaškog kluba:

1729714344139.png
 
Ovaj mali Kostić ne može ni u KLS da pravi razliku trenutno!
Mh

Mladi srpski reprezentativac, Andrej Kostić, je dominirao svih 40 minuta i dokazao da je budućnost srpske košarke. Utakmicu je završio sa 28 poena, četiri asistencije i tri skoka, uz fantastičan procenat šuta za tri poena (šest od sedam).
 
Vrh