Šta je novo?

Sportski događaji

Ocekujem da ce nas Danska probiti brzom igrom, pas po zemlji a ne ovako s ostrvskim stilom s povremenim bunarenjem. Videcemo.
Nista posebno nisu, ali imaju kontinuitet. Mi to nemamo.
 
sto ste mazohisti i pratite reprezentaciju

pa mijatova precka se jos trese
 
Po prikazanoj igri, minimum što je zasluženo sa naše strane je bod. Engleska je bila apsolutni favorit. Loše smo igrali bukvalno do gola koji smo primili, tj. delovali nemoćno, posle toga je prestala igra viktorije pred našim golom, igralo se i na drugoj strani stvarale su se šanse, osetila se čvrstina u igri, pokazali smo zube, ali ništa nije krunisano onim što se računa,a to su golovi.

Nadam se da cemo osokoljeni ovim sto smo pokazali u utakmici sa Engleskom, gde smo dokazali pre svega sami sebi da možemo da budemo konkuretni i ekipi koja važi za jednog od favorita za osvajanje ovog prvenstva, pokazati karakter u naredne dve utakmice, a što će ovaj put da bude krunisano golovima.
 
Ja sam zadovoljan nasom igrom posle 15og minuta, grizli su kolko su mogli. Posto Kostic izgleda vise nece nece igrati a Gudelj nije ni za k, umesto njih ubaciti Birmancevica i Samardzica od pocetka. Mitrovic mora da igra vise. Ako ne mozemo da pobedimo Sloveniju i nereseno sa Dancima treba napraviti ozbiljne rezove jer nema smisla nastaviti ovako
 
Ми величамо игру на утакмици у којој нисмо створили ниједну шансу...
Коментатор нам се гуши и пада у транс на могућност изгледног центаршута :D

Какви смо ми дудуци за фудбал. Па ћемо као да победимо Данску... а они људи играју технички перфектно, до ноге и брзо, што овом нашем (полу)острвском балванском (старобританском) стилу игре одговара таман толико да се прими пет голова, ако се сложе коцкице.
 
Ми величамо игру на утакмици у којој нисмо створили ниједну шансу...
Коментатор нам се гуши и пада у транс на могућност изгледног центаршута :D

Какви смо ми дудуци за фудбал. Па ћемо као да победимо Данску... а они људи играју технички перфектно, до ноге и брзо, што овом нашем (полу)острвском балванском (старобританском) стилу игре одговара таман толико да се прими пет голова, ако се сложе коцкице.
To je zato sto je vecina ocekivala ili 3:0 ili petardu posle prvih 20tak minuta utakmice...
 
Па да је четвртфинале, вероватно би и било. Фаворити и осетно јачи тимови од ривала у групи не "гађају" форму за прво коло... Претходну утакмицу су изгубили од Исланда.
 
Mislim da kiksi ide sigurno ako ne prodjemo grupu,
plasim se da ce ostati ako nekim cudom prodjemo..
 
Човек је екс велики играч, а сада алкохоличар изгубљен у времену и простору. Безумни почетак без Тадића, а и извођење Митровића то показују. Не треба много паметног очекивати са његове стране.
 
Човек је екс велики играч, а сада алкохоличар изгубљен у времену и простору. Безумни почетак без Тадића, а и извођење Митровића то показују. Не треба много паметног очекивати са његове стране.
Covek od legende spao na nivo bota alkosa i predmeta sprdnje...
 
Довољно је погледати стручни штаб. Све другари и пајтоси. Слабо праве струке, модерне, младе...
Они ће оверити неки Пуфф, мало се најести и напити, ето их брзо кући. За боље нису.
 
Што је најгоре, види се да су играчи максимално мотивисани и напржени, па једино ако са те стране нешто добро не дође - мада је тешко без тренера.
 
Da treneri ne sluze nicemu ne bi ih ni bilo,
od muslina nismo imali krštenog trenera da služi svrsi ...
Муслин је солидан тренер али је и интересџија.
Антара је био последњи прави тренер.
 
Муслин је солидан тренер али је и интересџија.
Антара је био последњи прави тренер.
Ako cemo tom logikom onda je i antić bio interesdžijani i gurao neke svoje zamisli iako se vec na pripremnim utakmicama pokazalo da ne vode nikud, pa smo opet popusili u zavrsnici i pored odlicnih kvalifikacija...
 
Ми величамо игру на утакмици у којој нисмо створили ниједну шансу...
Коментатор нам се гуши и пада у транс на могућност изгледног центаршута :D

Какви смо ми дудуци за фудбал. Па ћемо као да победимо Данску... а они људи играју технички перфектно, до ноге и брзо, што овом нашем (полу)острвском балванском (старобританском) стилу игре одговара таман толико да се прими пет голова, ако се сложе коцкице.
Ne kapiram kako mislis nismo stvorili nijednu sansu al sta god.
Svakako ovo juce je ocekivan rezultat jer nije bilo realno da pobedimo ili igramo nereseno. Zar je iko mislio da ce biti 1:0 za nas ili 1:1 pre meca?
Za nas prvenstvo pocinje od sledeceg meca a Englezi ce da naguze Slovence i Dance sa vise od 1:0 sigurno
 
Ja ne znam jel one ocene na Flashscore-u imaju smisla. Kod nas je najbolje ocenjen bio ocenjen Lukić sa 7.2, dok je SMS imao 7, a kod Engleza najlošiji je bio Pikford sa 7 (Bovena i Galahera ne računam, igrali su desetak minuta). E sad, dok smo se svi koji smo zajedno gledali saglasili da je Lukić bio korektan, Sergej nam je delovao kao jedan od najslabijih.
 
Taj sergej uvek deluje kao jedan od najslabijih tj kao da ga nema,
uglavnom bezi od lopte valjda se vodi logikom ako nemam loptu ne mogu da ispadnem majmun...

Jos uvel mi nije jasno zasto se taj igrac poziva uopste a kamoli zasto je standardni prvotimac,
dok je imao one dobre sezone u laciju to je imalo bar neke logike, al sad?
 
Ne kapiram kako mislis nismo stvorili nijednu sansu al sta god.
Мислим тачно тако како сам написао: нисмо створили ниједну шансу за гол за скоро 100 минута игре. То је минимум минимума који се очекује и од слабијих екипа и није гаранција да ћеш гол и дати, јер се фудбал игра ногом, и стајном и оном којом шутираш, па реализација није 100%. Значи, треба да створиш једно 3-4 шансе, па да кажеш да си нешто у нападу урадио. А утакмица без шансе - не треба да улази у обзир за разматрање, јер ниси никако могао да је добијеш, а могао си да изгубиш (што и јеси). То је резон који наши тренери бата Ђориног усмерења не разумеју, и зато ми имамо прегршт таквих утакмица на свом конту у последњих 30 година (али да, готово увек смо макар једном ушли у шансу, а синоћ, дакле, ниједном).

Да поредимо са тиме што је, без обзира на разлику у класи, Звезда Манчестер ситију - јачем тиму од енглеске репрезентације - дала три гола у две утакмице, а на обе је стварала чисте гол-шансе.
 
Први пут после скоро 20 година одиграли дисциплиновано и борбено, појавили се наоштрени, певали химну из свег гласа, дали све од себе и после утакмице тренер даје дефетистичке изјаве као да су изгубили од аутсајдера, капитан се из петних жила бори да поремети односе у тиму.

Да се носе више ретарди малоумни.

Или можда знају нешто што ми не знамо. Ми имамо историју трговине са Јанезима још од 91е. ;)
 
Vrh