Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

Ovaj video samo potvđuje sve što sam pisao ranije. Moguće da nude novi koncept življenja u podzemnim etažama.
Kakva su vremena, možda to i nije loša opcija. :)
 
Nazalost posle 10 meseci od pocetka radova te podzemne garaze nisu uslovne za automobile, a ne za zivot :)
 
Na ovom snimku kockica je jos na -2,koliko ja vidim,a ona je prva faza
 
1000022457.jpg
 
Ja ne znam kako vise ne smara ove ljude da pricaju samo sporo sporo itd...vrv ce sada opet da se neko napravi pametan I da napse kako branim ovaj projekat i ostale glupusti!
Do sada kada se sumira sve mozda i jesu malo sporije izasli iz zemlje ali meni je neverovatno da niko nije realan i da pogleda samo povrsinu ove faze 1 i ostalih projekata koji su krenuli u isto vreme u komsiluku...pa duplo je veca ova parcela faze 1 od svih ostalih!
Po meni ce sigurno max na 3 nedelje raditi po sprat, sto znaci da ce kostur zgrada biti gotov do marta 25-te najkasnije i onda jos max god dana za unurasnje radove, fasadu itd...ako bude tako, a skroz je realno da bude oni su u roku sa dozvoljenih 6 meseci....zar je stvarno neko mislio da ovo moze da se zavrsi ispod 2god!?
U slucaju da ne bude tako veliki minus za ceo tim ljudi od investitora do izvodjaca...onda opravdane sve moguce kritike koje su ovde postovane...ne kazem ima stvarno ljudi koji ovde iznose svoje misljenje koje nije pohvalno za projekat sto je najnormalnije...zato i sluzi forum, ali zato ima i hejtera koji samo likuju to i nadovezuju se sa glupim komentarima.
 
Ja ne znam kako vise ne smara ove ljude da pricaju samo sporo sporo itd...vrv ce sada opet da se neko napravi pametan I da napse kako branim ovaj projekat i ostale glupusti!
Do sada kada se sumira sve mozda i jesu malo sporije izasli iz zemlje ali meni je neverovatno da niko nije realan i da pogleda samo povrsinu ove faze 1 i ostalih projekata koji su krenuli u isto vreme u komsiluku...pa duplo je veca ova parcela faze 1 od svih ostalih!
Po meni ce sigurno max na 3 nedelje raditi po sprat, sto znaci da ce kostur zgrada biti gotov do marta 25-te najkasnije i onda jos max god dana za unurasnje radove, fasadu itd...ako bude tako, a skroz je realno da bude oni su u roku sa dozvoljenih 6 meseci....zar je stvarno neko mislio da ovo moze da se zavrsi ispod 2god!?
U slucaju da ne bude tako veliki minus za ceo tim ljudi od investitora do izvodjaca...onda opravdane sve moguce kritike koje su ovde postovane...ne kazem ima stvarno ljudi koji ovde iznose svoje misljenje koje nije pohvalno za projekat sto je najnormalnije...zato i sluzi forum, ali zato ima i hejtera koji samo likuju to i nadovezuju se sa glupim komentarima.
Da sam na tvom mestu nista ne bih komentarisao. Posle ovog debakla sa izvođenjem radova bilo kakav komentar je suvišan.
 
Ako su ovo sveze slike,ovo je sporo i to je evidentno i cinjenica,bez ikakve potrebe da se pisu tekstovi od 20 redova.Ja mislim da vi gospodine Petar Jan radite u Soulu,jer pokusavate da izvrnete cinjenice.E to je moje misljenje,ako i vi imate svoje.Samo cinjenice..
 
Nebitna je površina prve faze za procenu dinamike.
Dali su rok 27 meseci za useljenje (uključujući i tih dodatnih 6m), a za 10 meseci još nisu (zvanično) došli na kotu 0. Ne razumem se detaljno u izgradnju objekata, ako ima neko ko se razume - može da nam kaže da li je uobičajeno da se za "podzemne" radove utroši 35-40% planiranog vremena. Ako je uobičajeno - onda nema brige, sve ide po planu. Ako nije - ne vrede bilo kakva opravdanja i objašnjenja.
 
Ako su ovo sveze slike,ovo je sporo i to je evidentno i cinjenica,bez ikakve potrebe da se pisu tekstovi od 20 redova.Ja mislim da vi gospodine Petar Jan radite u Soulu,jer pokusavate da izvrnete cinjenice.E to je moje misljenje,ako i vi imate svoje.Samo cinjenice..
Slike su od juče... meni deluje sporo, a iz prodaje meni kao kupcu su rekli da je sve na vreme, i prema planu otplate sve je u roku, nisu pomerali nista. Ajde da vidimo dalje.
 
Vazno je sta su rekli iz prodaje,ja bi im verovao,ali kao sto su 86'-te verovali da nije bilo Cernobilske katastrofe kada su im rekli ovi iz Kremlja.
 
Meni su za Airport Garden projekat iz prodaje rekli da ce pokazni stan biti gotov do kraja juna najkasnije, sada je sredina septembra i kad prodjem pored pokaznog stana i dalje je nedovrsen i jedva odmakao od pocetka juna 😀

Prodaji je u interesu da prodaje, samim time se uvek obecavaju kule i gradovi :)
 
Prvi prodajni dan je bio 2022-godine i tad je najvise stanova i prodato,mister realni
 
Prvi prodajni dan je bio 2022-godine i tad je najvise stanova i prodato,mister rea
U novembru 2022 godine, ja rezervisao tada. Receno je da ce dobiti dozvole do leta 2023 i krenuti krajem 2023 tako da nista nisu slagali. Sta su tebi rekli stvarno ne znam. I nemoj da si sarkastican, sve vreme pisem argumentovano.
 
A dobro ti se ne mozes smatrati realnim covekom uopste.. ljudi krenuli da ruse ekstru i kopaju u decembru 2023.
Cemu ovi cesti napadi odbrane projekta,ljudi samo konstatuju da je sporo,i sporo je,i to je to,nista vise,a ni manje.Kako vidim 3 coveka brane projekat,i brane ga vec duze,i zivotom..
 
Cemu ovi cesti napadi odbrane projekta,ljudi samo konstatuju da je sporo,i sporo je,i to je to,nista vise,a ni manje.Kako vidim 3 coveka brane projekat,i brane ga vec duze,i zivotom..
Ja kao kupac sam prvi napisao da mi deluje sporo i stojim iza toga, isto tako naveo sam sve sta sam potpisao u ugovoru. Bezveze mi je da ljudi pisu onako napamet a ne znaju nista.
 
Ljude vi ne mozete vaspitavati,a i ne treba.Vama kao kupcu,niko nece ovim pisanjem oboriti cenu investicije,sve se to na kraju zaboravi.Ali mi je drago sto ste vi kao branilac i kupac priznali da je sporo.
 
Ako su ovo sveze slike,ovo je sporo i to je evidentno i cinjenica,bez ikakve potrebe da se pisu tekstovi od 20 redova.Ja mislim da vi gospodine Petar Jan radite u Soulu,jer pokusavate da izvrnete cinjenice.E to je moje misljenje,ako i vi imate svoje.Samo cinjenice..
Cinjenica je da si napravio profil samo da komentarises soul! Bas ti je dobro u zivotu...inace radim u soulu pa svratite sutra na kaficu da mozetete mało są nekim uzivo da porazgovarate za promenu.
 
Ccc kakva sad gitarica pa niste tamburaši.
 
Vrh