Šta je novo?

SOUL 64 - Blok 64 - Novi Beograd

25.5.2024.

20240525_131218.jpg
 
Bila je cena 3200 sa pdvom. Zanimljiva isto stvar kada sma trazio popust dobio sam odgovor: znate svima dajemo isti popust iz razloga da se sutra komsije ne sretnu i jedan kaze znas ja sam dobio 5% popust a drugi ja dobio 2% i onda da se neko ljuti itd...
A komsije nece da se ljute kad skontaju da je neko placao kvadrat 3200 evra neko 3800 a sada neverovatnih 4200. Isto vazi i za garazna mesta oko 20 000 su bila pocetkom 2023, pa u novembru 24 000 a sad 28 000. Ko zna mozda su i 30 da neko ode sad da proveri...
Nikada nije bila cena 3200 ni sa ni bez PDVa. Čak ni za prvi sprat iznad poslovno trgovinskog prostora (stanovi sa bašti om).
U pretprodaji cena dvosobnog stana 3600-3800€ sa PDVom. Trenutno 4200€ a prema planu od šestog sprata izgrađenosti( insajderska info)4800. Molim samo nemojte sa patetinčnim reply tipa bot,trol i slično. Jadno je.
 
Poslednja info. Pozvani smo da biramo keramiku. Displeji za izbor su gotovi.
 
Ne može investitor da ubacuje radnike🙂Oni imaju potpisan ugovor sa izvođačem, koji garantuje dogovorene rokove i kvalitet, u suprotnom plaća penale investitoru. Tako je na većini velikih projekata (osim gde je investitor ujedno i izvođač), verujem da je i ovde.
Soul je krenuo sa iskopima i zemljanim radovima oko 10.12. (imaju slike i na ovoj temi), znači nešto manje od 4 meseca radova. Nemam pojma da li je to malo ili mnogo za ovo što je do sada urađeno.
Ako je BW za toliko vremena stigao do trećeg sprata - svaka čast izvođačima, i meni laiku je jasno da je to neverovatna brzina.
A investitor plaća penale po ugovoru nama. 😁. Ajd sad ozbiljnije. Ovo je sve u redu u odnosu na vreme dobijanje dozvole i početak radova.
 
Mora brze,evo poslacu jednu fotku komlpeksa u BW.4 zgrade,Iris,Nika,Thalia,Eden + spor.cen. Apolo.Krenuli su u isto vreme, kad i Soul 64,sa tim da su ovi stigli do 3.sprata.Ali opet moram da ponovim,pratim od pocetka i jedne i druge,soul mislim da radi kvalitetnije ali bas,Pogledajte prilog 194806bas sporo.Na onoliku silu mnogo malo radnika.Kao da izvodjac zaradjuje po danu,a ne uradjenom poslu🙂.Preporuka investitoru,ubacite jos radnika!
Razlika je u kvalitetu...jednostavno. Samo premijum objekti u BW u su u rangu Soula.
 
Ne vidim na ovim slikama da su uopste krenuli da rade kockicu.Jos malo pa dve godine od prvog prodajnog dana🤦‍♂️.Valjace se u blatu ovi jos dugo...
Čemu ovo? Da li tebe ova tema uopšte zanima? Trenutno se rade garaže objekata od A do D. Kockica nema svoju garažu ispod. Kockica kreće kada dođu do 0.
 
I meni se čini da još 2 godine im treba da izađu na površinu... Takođe, kao neko ko je dosta bio upoznat sa cenama projekata u okolini koji su dalje odmakli, cene su nerealne. Nekako usiljeno se pokušava pokazati da će ovo biti daleko kvalitetnije od svega u okolini u šta me je teško ubediti. No živi bili i za 3-4 godine videli...
 
Koliko zavidnih ljudi....super ovo napreduje, u utorak biramo keramiku vrata parket itd... komsije na kafu od kraja sledece godine.
Srdacan pozdrav.
 
Kao neko ko živi u blizini, voleo bih stvarno da to napravite do kraja sledeće godine. Da se zatvori ulični front u OM od JG do Bulevara Heroja sa Košara. Na žalost bojim se da ćete tu kafu piti na gradilištu.
 
Nikada nije bila cena 3200 ni sa ni bez PDVa. Čak ni za prvi sprat iznad poslovno trgovinskog prostora (stanovi sa bašti om).
U pretprodaji cena dvosobnog stana 3600-3800€ sa PDVom. Trenutno 4200€ a prema planu od šestog sprata izgrađenosti( insajderska info)4800. Molim samo nemojte sa patetinčnim reply tipa bot,trol i slično. Jadno je.
A da li može "prodavac", "neko iz prodaje" i slično?
 
Kao neko ko živi u blizini, voleo bih stvarno da to napravite do kraja sledeće godine. Da se zatvori ulični front u OM od JG do Bulevara Heroja sa Košara. Na žalost bojim se da ćete tu kafu piti na gradilištu.
Kao neko ko živi u blizini, voleo bih stvarno da to napravite do kraja sledeće godine. Da se zatvori ulični front u OM od JG do Bulevara Heroja sa Košara. Na žalost bojim se da ćete tu kafu piti na gradilištu.
Ne bi se trebalo imati poverenja ni u instant gradnju BW. Dve godine je neki standard za prosecnu velicinu objekta.
 
U bas nesto sporo ide,saljem slike kompleksa u Bw koji je krenuo u isto vreme,kao i new minela koji je krenuo posle soula,razlika je drasticna.Ima jos mnogo projekata koji su drasticno odmakli.Ne bih ja rekao da je to instant gradnja,pre neiskustvo investitora u polju gradjevine
IMG-4ff165f973edcdf05dd9fdfdd1f6c2cb-V.jpgScreenshot_20240605_231157_YouTube.jpg
 
U bas nesto sporo ide,saljem slike kompleksa u Bw koji je krenuo u isto vreme,kao i new minela koji je krenuo posle soula,razlika je drasticna.Ima jos mnogo projekata koji su drasticno odmakli.Ne bih ja rekao da je to instant gradnja,pre neiskustvo investitora u polju gradjevine

Jos samo uporedi povrsinu, etaze i kolicinu betona i onda saberi, pa ti mozda bude jasnije.
 
U bas nesto sporo ide,saljem slike kompleksa u Bw koji je krenuo u isto vreme,kao i new minela koji je krenuo posle soula,razlika je drasticna.Ima jos mnogo projekata koji su drasticno odmakli.Ne bih ja rekao da je to instant gradnja,pre neiskustvo investitora u polju gradjevine
Kakve veze ima investitor sa dinamikom gradnje?!
Investitor potpise ugovor sa izvodjacem radova, izvodjaci sa podizvodj itd, itd...Konkretno za soul izvodjac radova je jedna od najboljih firmi kod nas sto se i pokazalo iz predhodnih projekata koje su radili, a sto se tice BW jeste instant gradnja sa gomilom problema koje kasnije kupci osete na svojoj kozi.
 
Koja površina je u pitanju?
Osim toga, nije isto raditi 3 i 2 nivoa ispod zemlje . I to treba uzeti u obzir.
 
Eden,Thalia,Nika,Iris,Apolo, je 3 puta veci od Soula,a ti mi govoris da uporedim povrsine.Oni stigli do 8-og sprata.Neverovatno.Kako ubacim neku cinjenicu koja ne odgovara vrvt daljoj prodaji soula,eto 3 bota(zaposlenih u soulu,vrvt)Al dobro..Moraju samo cinjenice,a cinjenice kazu mnogo bre sporo
 
Vrh