Šta je novo?

Smehoteka

Leti, leti.... pa ce i da odleti
a merka se poodavno...
 
104285117184924315437634.jpg
 
10172788_10203341700840352_2588691935553596670_n.jpg

jeli trava iz cikice sa puskom ona trava za krlaja i hasic
 
BEOGRAD, 8. jun 2014, (Njuz) – Popularni univerzitet Megatrend organizovao je ovog vikenda menjažu doktorata na dobro poznatom mestu na Terazijama.

Kako saznaje Njuz, na sednici rektorata ovog univerziteta ocenjeno je da je potrebno malo izaći van suvoparnih akademskih tokova te brojnim doktorantima pružiti malo razonode koja uz to može biti i korisna.

- Ovo je sjajno. Ceo projekat će se pokazati kao odličan marketinški potez, verujem bolji čak i od onog kada je Nataša Bekvalac dovedena za predavača na našem prestižnom univerzitetu – rekao je za Njuz jedan momak koji je došao na Terazije da doktorat iz oblasti ekonomije zameni za doktorat iz kulturologije.

- Dosadilo mi je da budem doktor ekonomskih nauka. Znate li da to uopšte nije ona vrsta doktora što operiše pacijente. Sada ga menjam za doktorat iz kulturologije, ćale mi je rekao da sam nekulturan jer srčem supu dok ručam, pa želim da mu nov doktorat natrljam pravo u lice – zaključio je ovaj mladić.

Na licu mesta našlo se preko 100 doktoranata ovog univerziteta, a najtraženiji su bili doktorati iz oblasti medicine, pa ste tako neretko morali da date dva ekonomska za jedan medicinski doktorat.

U jednom trenutku ljudi koji su menjali doktorate ušli su u sukob sa onima koji su na tom mestu danima menjali sličice za Svetsko prvenstvo u fudbalu.

- Ovi što menjaju sličice su nas napali da im zauzimamo mesto kod česme. Ne znam u čemu je problem, i mi smo pošteno kupili doktorate kao što su oni sličice, zašto ne bismo imali pravo da ih menjamo ako to želimo – rekao je vidno razočarani doktor PES-ologije sa Megatrenda.

- Ma idi bre, došao sam da zamenim neke sličice za unuka, i jedan tip mi uze Drogbu a uvali mi doktorat iz biohemije. Šta da kažem unuku? – izjavio je za Njuz vidno razočarani deka, koji je od juče i sam postao doktor astrofizike u zamenu za sličicu Kristijana Ronalda i dve srebrne sličice.

Read more: http://www.njuz.net/megatrend-organizov ... z34E04jDx9
 
direktor":1gb5q98k je napisao(la):
10172788_10203341700840352_2588691935553596670_n.jpg

jeli trava iz cikice sa puskom ona trava za krlaja i hasic


Nisam stručan za te otrove, ali ovo poziranje za fotografa izgleda potpuno autentično:
- momak drži automat za ležište okvira, a ne za okvir kao Prle, tihi, Bata, Željko Joksimović
- ne drži prst na obaraču (da slučano ne opali kada ne treba)
- nišani koristeći oba nišana (dakle odistinski)
- momak je čist i obrijan, ne izgleda kao strašilo
- remen - zategnut je i ne landara (ja bih čak se malo i zabrinuo - ko ga je tako naučio da drži Šmajser?)
 
Vrh