Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Koliko sam ja čuo trebalo je da bude stambena ali su se predomislili, da imate najnovije informacije?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
20220204_115742.jpg

20220204_115747.jpg


20220204_115800.jpg
 
Znači sve će biti na izdavanje? Pa da, ima logike, zašto bi Srbi u Srbiji posedovali zemljište ili nekretninu...
 
Znači sve će biti na izdavanje? Pa da, ima logike, zašto bi Srbi u Srbiji posedovali zemljište ili nekretninu...
To je Eu trend, cini mi se da je u Berlinu oko 50% stanova u vlasnistvu nekoliko kompanija koje rentiraju radnicima, mislim da je drzava pokusavala da ogranici visinu stanarine na pocetku ove korona krize ali nisam pratio kako se to zavrsilo na kraju.
 
Znam da je trend sa zapada, na temi Cena nekretnina smo imali individue iz Murike koje su nam objašnjavale kako tamo kod njih 10% feudalaca drži 90% zemljišta i kako je to normalno.

Ja samo ne vidim šta je tu normalno, i zašto bi žaba dizala nogu da se potkuje kao konj. Pa zato komentarišem ove neke nove debilozne prakse koje se sprovode ovde, da stranac ovde nakupuje zemljište a onda izdaje Srbima. Da Srbi budu kmetovi ceo svoj život u sopstvenoj zemlji. I naravno, gomila plaćenih botića i govornih automata koji to pokušavaju da odbrane i glorifikuju.
 
To je Eu trend, cini mi se da je u Berlinu oko 50% stanova u vlasnistvu nekoliko kompanija koje rentiraju radnicima, mislim da je drzava pokusavala da ogranici visinu stanarine na pocetku ove korona krize ali nisam pratio kako se to zavrsilo na kraju.
To je u celoj Nemačkoj tako kod mene u Bremenu jedna firma Gevoba izdaje pola stanova i kuća u gradu
 
I rezultat je verovatno ovo:
6674370035023db331700c8de42b8f50a91f52f3426b50ed3e139e3b20dc72d0_1.jpg

Jer zašto bi svako ljudsko biće imalo pravo da svojim radom obezbedi sebi trajno prebivalište i dom? Dom, porodica, slobodno vreme, sloboda izbora... to su sve prevaziđeni koncepti. Bolje je biti kmet ceo život. Poslodavac i stanodavac će brinuti o nama bolje nego mi sami.
 
To je Eu trend, cini mi se da je u Berlinu oko 50% stanova u vlasnistvu nekoliko kompanija koje rentiraju radnicima, mislim da je drzava pokusavala da ogranici visinu stanarine na pocetku ove korona krize ali nisam pratio kako se to zavrsilo na kraju.
Zavrsilo se tako što je taj zakon zaista donesen, medjutim u medjuvremenu je pao u vodu, a stanari su morali reaktivno platiti razliku izmudju nize i vise tarife.
 
Volim i Kulu Bg ali ovaj cilindar ubedljivije izgleda moram da priznam, narocito lep ogledalo efekat imaju prozori, bice vrhunska kada bude zavrsena.
 
Vrh