Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

I mene cudi to sto se plasira da je sve prodato u A fazi, s obzirom da su trazili veliki novac (2800-3000) za osrednji kvalitet i lokaciju. Meni je najvise smetalo tamo to sto ti satro prodaju pogled a ustvari kad udjes vidis da gledas kroz puskarnicu, u sred dnevne sobe iz koje umesto da puca pogled, ti gledas u zid polukruznog oblika.
 
Svi ovi tamni delovi fasade su trebali da budu stakla, ovako su samo stvorili iluziju, a prozori mali.
 
Od prosle nedelje, los kvalitet, ali ako nekog zanima rasveta na krovu.

IMG-2966.jpg
 
Nije to tako kasno, da bude jedan jedini stan osvetljen u tolikom soliteru
 
Zašto svaku novu zgradu moraju da naruže ovakvom rasvetom? Kad ceo Savski Amfiteatar krene da šljašti izgledaće kao Budva, u najnegativnijem smislu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=764637#p764637:10wwngvs je napisao(la):
MrGood2016 » Mon Aug 10, 2020 12:36 pm[/url]":10wwngvs]Nije to tako kasno, da bude jedan jedini stan osvetljen u tolikom soliteru

to se i ja uvek pitam kad vozim nocu pored...a rekli da je sve prodano !.?
 
Купила станове ова сиротиња што ради трећу смену. Тренутно су на послу.
 
1.Bez obzira na koronu,leto je i ljudi su na godišnjim odmorima,ko se gde snašao
2.Vlasnici tih stanova su u centru grada a u pola 11 ljudi izadju napolje da šetaju
3.Ljudi koji su kupili stanove sigurno nisu oni koji sede u kući (zna se na šta mislim) :?
 
Svi dvosobni i trosobni stanovi su prodati. Mozda je ostalo nesto cetvrosobnih u pravouganom (nizem ) delu gde su cene dosta nize. Petosobni stanovi su uglavnom prodati, ali je ostala gomila cetvorsobnih stanova u kuli gde je cena od 3000 eura ++++ vec prema spratnosti. Stanovi su dosta obicni, kad se pogledaju sada kad je zgrada zavrsena i kad se izuzme sve ono sto je dodalo dozu luksuza u pokaznom stanu, vidi se da nema nista od luksuza. Pogled je dobar iz dela stanova, ali je stvarno uzas kad prvo sto vidite je spoljna jedinica klime pa onda ostalo. Radovi su korektno odradjeni, ali se nigde ne vidi sta je to preko 3000 eura. Deo problema ce imati sa stanovima koji gledaju na BIP jer je to bas los pogled, a deo prema planiranoj poslovnoj kuli ce imati 2 spavace sobe koje ce gledati na poslovnu kulu udaljenu samo 16 metara. Te dve strane imaju gomilu praznih stanova. Zao mi je sto je kod parkica samo ulaz prema samoj zgradi sredjen, ostatak nije pipnut, gomila polomljenih stepenika itd, utisak zapustenog parka pre svega. Lepi su murali na ulazu u garazu, i to bi bilo to. Nista specijalno za udarnu poziciju na ulasku u Kneza Milosa. I da, o toj prici da je sve prodato, svuda izlaze reklame o posebnim uslovima prodaje (prvo je bilo do kraja jula, sad je produzeno na leto, videcemo koje godine...)
 
Misterija74":3dy8r39t je napisao(la):
1.Bez obzira na koronu,leto je i ljudi su na godišnjim odmorima,ko se gde snašao
2.Vlasnici tih stanova su u centru grada a u pola 11 ljudi izadju napolje da šetaju
3.Ljudi koji su kupili stanove sigurno nisu oni koji sede u kući (zna se na šta mislim) :?
Pored toga to su sve stedljivi ljudi pre svega, pa kad izadju u dgra ili u setnju, ugase apsolutno sve u stanu. Ne ostave cak ni neko ambijentalno svetlo, neku led traku, stonu/podnu lampu itd. Da nisu tako pazili na racune za struju, nikada ne bi skupili za stan u skajlajnu
 
Ni meni nije jasno, ako su vec hteli da naglase zgradu, bolje bi bilo da su to uradili sa belim svetlom, islo bi bolje uz fasadu.
 
Ne razmisljate dovoljno pragmaticno :D Leto je, puno komaraca, pa su upalili ta svetla da komarci odu na krov da svojim stanarima obezbede ugodan boravak :D
 
Možda, samo možda, plavo bela kombinacija ima veze za bojama Izraela, ali i logotipom AFI-ja

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo je valjda neko bezbednosno osvetljenje koje ističe visinu zgrade, pretpostavljam da su ga u tu svrhu stavili.
 
To su crvena svetla na vrhu.

Plavo je ekskluzivno luksuzno svetlo, da je belo bilo bi soc jer je to svako ima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=765157#p765157:1tu5yzn9 je napisao(la):
Corradi » 11 Aug 2020, 16:36[/url]":1tu5yzn9]Ovo je valjda neko bezbednosno osvetljenje koje ističe visinu zgrade, pretpostavljam da su ga u tu svrhu stavili.

Nije. Bezbednosno osvetljenje su one crvene lampice a ne ovaj kičeraj.
 
бар није црвено-плаво-бело као Бранков мост мислим да бих пеглирао сваки пут кад пролазим поред да су и то окитили шљаштећим турбо квази национализмом
 
Ne brini, nece biti crvenih deliva. Samo plavo i belo. Apropo nacionalizma.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=764955#p764955:380wazgd je napisao(la):
potencijalnikupac » Tue Aug 11, 2020 1:40 am[/url]":380wazgd]Svi dvosobni i trosobni stanovi su prodati. Mozda je ostalo nesto cetvrosobnih u pravouganom (nizem ) delu gde su cene dosta nize. Petosobni stanovi su uglavnom prodati, ali je ostala gomila cetvorsobnih stanova u kuli gde je cena od 3000 eura ++++ vec prema spratnosti. Stanovi su dosta obicni, kad se pogledaju sada kad je zgrada zavrsena i kad se izuzme sve ono sto je dodalo dozu luksuza u pokaznom stanu, vidi se da nema nista od luksuza. Pogled je dobar iz dela stanova, ali je stvarno uzas kad prvo sto vidite je spoljna jedinica klime pa onda ostalo. Radovi su korektno odradjeni, ali se nigde ne vidi sta je to preko 3000 eura. Deo problema ce imati sa stanovima koji gledaju na BIP jer je to bas los pogled, a deo prema planiranoj poslovnoj kuli ce imati 2 spavace sobe koje ce gledati na poslovnu kulu udaljenu samo 16 metara. Te dve strane imaju gomilu praznih stanova. Zao mi je sto je kod parkica samo ulaz prema samoj zgradi sredjen, ostatak nije pipnut, gomila polomljenih stepenika itd, utisak zapustenog parka pre svega. Lepi su murali na ulazu u garazu, i to bi bilo to. Nista specijalno za udarnu poziciju na ulasku u Kneza Milosa. I da, o toj prici da je sve prodato, svuda izlaze reklame o posebnim uslovima prodaje (prvo je bilo do kraja jula, sad je produzeno na leto, videcemo koje godine...)

hvala na ospeznim komentarima. Mi smo skoro kupili stan ovde i na kraju iz privatnih razloga odlucili ipak za West 65 Tower. Skyline nam se bas svidio i izabrali smo stan od 90ak kvadrata, napravili novi projekat sa pregradnim zidovima itd (supruga je arhitektica) tako da je sve bilo bas kao bombonica. Danas kad prolazimo tom relacijom (skoro svaki dan) cesto gledano prema Skyline kuli sa nostalgijom i emocijama, ali realno smo bas srecni da je na kraju west 65 izabran jer je lokacija izuzetno losa sto se tice saobracaja koji vrlo cesto bas skrzo stoji ili klizi pored kule (pokusaj da otvoris samo kratko prozor rezultira osjecajem muke u zeludcu od silnih izduvnih gasova). Buka i guzva...znaci nema uopste mogucnosti da se koristi terasa koja je realno ispala mnogo manja nego sto smo zamisljali. Opremljenost stanova je bas diskutabilna uzevsi u obzi prodajne cene...kako je moguce da u 2020 i stanu od 3000+ EUR imas klima jedinice (jeftine i ruzne bele) u svakoj sobi koje su uz to jos i bucne??? radijatori na zidovima kao u zgradama iz 50-tih i 60-tih? O pogledu kroz prozore ste vec pisali i realno investitor tu nista nije kriv ali nam smeta sto su prozori kao u nekoj puskarnici a klima jedinice tragikomedija na terasama... ne uredjenost svih povrsina oko projekta je mozda ocekivana ali opet nije za preporuku...

jedino mozda komentar da neke spavace sobe gledaju na poslovnu kulu mozda i nije toliko problematican jer ce vecina radnika otici kuci posle 20:00h
 
Vrh