Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Gradonačelnik je otkrio i da postoji i nov vlasnik BIGZ-a, koji bi trebalo uskoro da obelodani kako će izgledati zgrada, što će promeniti izgled ovog dela grada.
Чекај, чекај...ПРОМЕНА ИЗГЛЕДА БИГЗ-а?!?!
 
Pa valjda po uslovima zavoda orginalno stolarija je trebala biti mentalna a ne drvena ali tada nije htjelo da se to kupuje od dojucerasnjeg neprijatelja pa je ugradjena domaca drvena
U katastru nema promjena mora da jos nije izvrsena uknjizba idu mi na zivce ove njihove kvazi trljave najave
 
Povrsina projekta ce biti 60 000 kvm i imace 3 kule, dve manje i jednu vecu.
Park pored ce biti dat investitoru na koriscenje. Vrednost 100 miliona evra.
Te informacije su danas objavile jedne dnevne novine.
 
Nece mu biti dat na koriscenje nego na sredjivanje i odrzavanje samo fali da postane privatan park
 
Od kad je to prodata ex zgrada ambasade SAD ? jel neko video tu vest ? izgleda da su odustali i od zgrade tuzilastva pored MSP

 
Koji plac pored MSP zgrada tuzilastva pa za njih je sredjena zgrada u katanicevoj
A plac pripada dal gradu ili drzavi i ako ce biti prodat mora da ide na tender javnu prodaju
 
[attachment=0]IMG_4790.JPG[/attachment


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Зар то није беше вила неког деде Ст Протића?
 
20160923_141247_zpsknfmfebw.jpg
 
Jel znaju Izraelci nešto da proizvedu sem što grade x—ti shoping centar i što grade zgrade za izdavanje? Klasični parazitski biznisi. Pa što njima te zicere dajemo, to možemo i sami. Bilo kako bilo, važe za tvrdice ali ova tvrdica im neće dinara ostaviti tamo. Moj dinar ide kao podrška našima, jedino kupujem strano ono što naši ne prave. Pa ako smo uvek bili zadrti gde sad da se menjamo, to nam je imidž :) Brate kad su Spartanci mogli da se oblače isto, šta imam ja da nosim tuđe brendove ko da nemam svoje ja. Čak štaviše bolje da budem jednostavno odeven kako bi ja kao ja došao do izražaja, a ne da me brendovi vuku u mediokritet. Tako da, good luck šarena laža biznisi, ali bez mene kao vaše krave muzare.
 
Ovom jadnom bagerčiću sa Vladimirove slike biće potrebno sto godina da poruši pokojni savezni MUP ukoliko uskoro ne dobije pojačanje. Pored tako masivnog objekta, tako usamljen me podseća na:

walle-ground-laserdot-700x348.jpg
 
nismo mi ovde nista dali nego prodali, izraelci ovde nisu nista dobili nego su posteno platili.

dato je ono sto metara nizbrdo i nismo "mi" dali nego se zna imemom i prezimenom ko je dao
 
Mene malo plasi cinjenica da je povrsina smanjena za cak 40 000 kvm! Ja se iskreno nadam da se nece pojaviti neki render sa nekim ,,krmacama'' od zgrada, vec da ce biti neka vitka i skladna visoka zgrada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=407379#p407379:wiljrs23 je napisao(la):
Max15 » Pet Sep 23, 2016 6:09 pm[/url]":wiljrs23]Mene malo plasi cinjenica da je povrsina smanjena za cak 40 000 kvm! Ja se iskreno nadam da se nece pojaviti neki render sa nekim ,,krmacama'' od zgrada, vec da ce biti neka vitka i skladna visoka zgrada.

Mislim da ćemo svi biti razočarani novim projektom. Dovoljno je pogledati ostale njihove objekte u Srbiji - one krmače u krmača-cityju. Ako su smanjili površinu, plašim se da je velikim delom to urađeno na uštrb puke spratnosti - prostim rezanjem spratova.

Bilo kako bilo, tek ćemo videti.
 
Kvadratura je ista kao u poslednjim Plazinim projektima za ovu lokaciju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=407329#p407329:2fklkh23 je napisao(la):
Homer Jay » 23 Sep 2016 05:07 pm[/url]":2fklkh23]Ovom jadnom bagerčiću sa Vladimirove slike biće potrebno sto godina da poruši pokojni savezni MUP ukoliko uskoro ne dobije pojačanje. Pored tako masivnog objekta, tako usamljen me podseća na:

walle-ground-laserdot-700x348.jpg

Koliko sam ja razumeo taj bager nece srusiti celu zgradu vec samo ovaj deo pozadi, zato i nema neke teze mehanizacije.
 
Rusi li se glavni objekat ka kneza milosa ili samo ovi u dvoristu garaze magacini sta su vec bili
Steta bi bilo da se toliki kamen sa fasde baci ako ne ostaje fasada ka k milosa
 
Ja mislim da se rusi ceo kompleks, samo prvo ruse ovaj deo pozadi, da bi mogli da montiraju opremu za rusenje ostatka kompleksa. Lakse je prici rusenju s te strane nego iz KM.
 
Sivec rece na tv kaki treba da dobiju dozvolu za rusenje a oni uveliko ruse
 
Vrh