Šta je novo?

Savski trg

Displej polupan jos vise


Untitled.png
 
Дуж Савске су паркирали од како не иду трамваји. А и није залицана, на НБГ је само у Милутина Миланковића имала систем за заливање.
 
Postavio sam ovaj snimak i na jednoj drugoj temi, ali mislim da je vredno pogledati - "Kako napraviti atraktivne grad". Ima jedan deo koji se odnosi i na trgove. Pogledajte, i sve će vam biti jasno.

 
Samo da iskoristim priliku da još jednom podsetim na glupost.
Pošto su u poslednjem trenutku odlučili da ne zatrpaju staru crpnu stanicu, sad moraju da kopaju i ovo što je već urađeno da bi iznivelisali. Na ovom snimku se lepo vidi kako se ublažava pad uličice pored bolnice, kao i razlika u visini već popličanog trotoara i nasutog kolovoza iz Savske.
Ali takođe se vidi da je podignut i početak Savske, kod ćoška od Pošte (koja je, srećom po njih iznad nivoa trotoara) kako će to da ispeglaju sa tim delom trga?
 
Да ли се мени чини, или су на једном делу ставили беле ивичњаке?
 
Nije se trava dobro pokazala. Ili je jednostavno ne održavaju kako treba.

није заливана и одржавана како треба. ено пример Милутина Миланковића и Ивана Рибара са окретницом. тамо је трава у одличном стању, а у Савској и Јурија Гагарина је катастрофа
 
Ка кад говорим да то није за нас добијем коментаре за ретроградност.

А шта је боље, обична табла која се за мање пара да поставити јер је може оштетити графитер или дисплеј који је прави мамац да се разбије. И сад ће то стојати месецима јер нити имамо "надлежне" нити систем обавештавања ради, а да друге стране, не кошта то 100 евра .
 
Opa, taman kad puste saobraćaj ka Savskoj kreće rekonstrukcija trotoara ispred pošte.
 
Вероватно сад чекају тендер за поправку дисплеја. Реално није било потребе за овим дисплејом, посебно на овој локацији. У суштини, путања са Савског трга према Карађорђевој на левој страни ће бити скроз мртва након исељења БАСа. Исто и према Савској улици тј. пошти, мада су се ту кретали само људи који су ишли на аутобус.
 
На сајту Секретаријата за јавни превоз пише да измена траса линија градског превоза важи до 28. фебруара 2022.

https://www.bgprevoz.rs/linije/aktu...evoza-tokom-izvodjenja-radova-na-savskom-trgu
Током извођења радова на изградњи и реконструкцији саобраћајнице на ободу Савског трга у периоду од 19.11. до 28.02.2022. године доћи ће до промена у раду линија јавног превоза.
 
Vrh