Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Vrhunac gluposti ovog @DraganSt: zivis u centru novogodisnjeg vatrometa…Ovo je mera za “bolji i kvalitetniji zivot”…Pakao u koji smo usli kao drustvo je ovaj dokaz!
Ljudi placaju skupe avionske karte da odu negde gledati vatromet sa rastojanja, a ovde ko zivi u Kuli, nalazi se u epicentru istog, ima osecaj kao da iz njega izbija vatra. I za sve to ne placa avio kartu. Gde jos to imas u svetu takav dozivljaj?
 
Eto vam kvalitet radova u zgradi koja je useljena prosle godine, znaci jos uvek pod garancijom. Vec mesec i po dana prodire voda iz zidova i sa plafona, u vise stanova na istoj vertikali. Customer Care, izvodjac radova i kompanija za odrzavanje zgrade se dopisuju unedogled, sanacija nikako da pocne posto ne mogu da nateraju izvodjaca radova da popravi ono sto treba da popravi, stanari trpe vodu sa plafona u svojim novim stanovima. Umesto "bezbriznog zivota na prestiznoj lokaciji" dobili su neprospavane noci (posto moraju da skupljaju vodu i nocu!) i veliki stres.
Pogledajte prilog 204982Pogledajte prilog 204983
Voda sa plafona znaci samo jedno. Za unisteni laminat i zidove, krivac placa sve troskove popravke. Stanari toliko dugo to trpe, i nisu pozvali advokata? manje vise advokata, zato ne pozovete N1 televizuju? Hocete da mi kazete da N1 ne bi dosla snimiti kako coveku u BNV mesec dana tece voda iz kanalizacije u stan?
 
Αθήνα
coastal-front-renewed-1260x709.jpg~2.jpg
20165844-1the-ellinikon-masterplan_cover_1500x536.jpg

The-Ellinikon-Park-04-1200x800.jpg
c10.jpg
15_Runway-Gardens.jpg

 
Poslednja izmena:
Ljudi placaju skupe avionske karte da odu negde gledati vatromet sa rastojanja, a ovde ko zivi u Kuli, nalazi se u epicentru istog, ima osecaj kao da iz njega izbija vatra. I za sve to ne placa avio kartu. Gde jos to imas u svetu takav dozivljaj?
И не само тај инфантилни осећај ватрометске екстазе међу шифоњерима већ и осећај да тај доживљај делиш са људима високих духовних вредности. 🤡 Жалосно, али још увек се смејем…
 
Ljudi placaju skupe avionske karte da odu negde gledati vatromet sa rastojanja, a ovde ko zivi u Kuli, nalazi se u epicentru istog, ima osecaj kao da iz njega izbija vatra. I za sve to ne placa avio kartu. Gde jos to imas u svetu takav dozivljaj?
Predsednik države nam svima demonstrirao da treba da jedemo parizera i da se ne žalimo što smo siromašni, a evo Dragan u istom stilu kaže vatromet je simbol raskoša i jedinstvenosti i da treba da bude ponosni što se puca vatromet u BnV. Debil do debila.
 
Da li se oseca miris hlora po ovim novogradnjama sa spa centron? Ja bas zbog toga ne bih volela da y samoj zgradi imam spa ali ne bih imala nista protiv da bude u nekoj komshijskoj sa toplom vezom, da mogu u bade matntilu da odem, kao u hotelima🙂
"Miris hlora" je ustvari miris hloramina, produkta reakcije hlora sa različitom prljavštinom, najčešće urinom. Ako se bude osećalo znaćeš sa kakvim likovima deliš životni prostor...
 
И није нека зграда нити локација за музеј. Ал шта ћеш кад се ради на силу и како Мали Синиша замисли.
 
Bilo gde da je muzej, tu ili na Dunavu, posle preseljenja nece vise biti najposeceniji.
 
Bilo gde da je muzej, tu ili na Dunavu, posle preseljenja nece vise biti najposeceniji.
Mislim da grešiš. Lokacija na Dunavu je baš privlačna, a i na relativno peške je od stvarnog centra grada. U zgradi čija stara namena odgovara Teslinom životnom radu. Ovo je isforsirano rešenje, da malo da "ledžit" momenat ovoj hrpi monolita.
 
Jesam ja dobro razumeo tekst ili su dobili lokacijske uslove za 8+1 i za zgradu u Karađorđevoj?
 
Vrh