Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Znam da je heavy offtopic, ali previše je slučajnosti u ovom komentaru:
Pogledajte prilog 203010
Zakačio sam na odgovarajućoj temi, ali moram i ovde.

Slucajno videh ovo pa ne mogu da ne odgovorim. Najbolji sudija je vremenska distanca. Gledano sa ove distance, ispade da je covek bio u pravu. Engleska je bila u nasoj grupi, i evo je u finalu EP. Znaci bili smo u najtezoj grupi u kojoj je jos igrao finalista EP, a mozda i prvak Evrope. I izgubili smo od njih samo 1:0. Sad, ako Engleska osvoji prvenstvo, bice to jos veci uspeh za nase fudbalere, jer smo protiv Engleza odigrali mudro i dobro.
 
Slucajno videh ovo pa ne mogu da ne odgovorim. Najbolji sudija je vremenska distanca. Gledano sa ove distance, ispade da je covek bio u pravu. Engleska je bila u nasoj grupi, i evo je u finalu EP. Znaci bili smo u najtezoj grupi u kojoj je jos igrao finalista EP, a mozda i prvak Evrope. I izgubili smo od njih samo 1:0. Sad, ako Engleska osvoji prvenstvo, bice to jos veci uspeh za nase fudbalere, jer smo protiv Engleza odigrali mudro i dobro.
SNS logika 🤡
 
Slucajno videh ovo pa ne mogu da ne odgovorim. Najbolji sudija je vremenska distanca. Gledano sa ove distance, ispade da je covek bio u pravu. Engleska je bila u nasoj grupi, i evo je u finalu EP. Znaci bili smo u najtezoj grupi u kojoj je jos igrao finalista EP, a mozda i prvak Evrope. I izgubili smo od njih samo 1:0. Sad, ako Engleska osvoji prvenstvo, bice to jos veci uspeh za nase fudbalere, jer smo protiv Engleza odigrali mudro i dobro.
🤣🤣🤣🤣
 
Iz kog si ti filma…

Slucajno videh ovo pa ne mogu da ne odgovorim. Najbolji sudija je vremenska distanca. Gledano sa ove distance, ispade da je covek bio u pravu. Engleska je bila u nasoj grupi, i evo je u finalu EP. Znaci bili smo u najtezoj grupi u kojoj je jos igrao finalista EP, a mozda i prvak Evrope. I izgubili smo od njih samo 1:0. Sad, ako Engleska osvoji prvenstvo, bice to jos veci uspeh za nase fudbalere, jer smo protiv Engleza odigrali mudro i dobro.
 
Slucajno videh ovo pa ne mogu da ne odgovorim. Najbolji sudija je vremenska distanca. Gledano sa ove distance, ispade da je covek bio u pravu. Engleska je bila u nasoj grupi, i evo je u finalu EP. Znaci bili smo u najtezoj grupi u kojoj je jos igrao finalista EP, a mozda i prvak Evrope. I izgubili smo od njih samo 1:0. Sad, ako Engleska osvoji prvenstvo, bice to jos veci uspeh za nase fudbalere, jer smo protiv Engleza odigrali mudro i dobro.
Ali predsednik je rekao da smo doživeli debakl...nije valjda da misliš da nije u pravu?
 
Slucajno videh ovo pa ne mogu da ne odgovorim. Najbolji sudija je vremenska distanca. Gledano sa ove distance, ispade da je covek bio u pravu. Engleska je bila u nasoj grupi, i evo je u finalu EP. Znaci bili smo u najtezoj grupi u kojoj je jos igrao finalista EP, a mozda i prvak Evrope. I izgubili smo od njih samo 1:0. Sad, ako Engleska osvoji prvenstvo, bice to jos veci uspeh za nase fudbalere, jer smo protiv Engleza odigrali mudro i dobro.
:ROFLMAO: Најсмешније је што се овом логиком самообмањивања води и већина “ навијача”, џабалебароша и криминалаца, који висе по кафићима као и дежурни естаблишмент тј. покровитељи. И ми се и даље чудимо што нам је овако. Наша глупост је бескрајна.
 
Da nas vratim na temu: prošao sam peške prvi put posle dugog vremena od Savske ulice pored parka, pa skrenuo levo do tržnog centra Galerija. Nažalost, nesvakidašnji je doživljaj onako širok trotoar u Beogradu, i potpuno mi je jasno zašto je nekome i samo to dovoljno da ga ubedi da je to naselje luksuzno. Međutim, ljudi moji, pa dole bukvalno nema jedne lepo postavljene kocke. Sve je denivelisano - ne mnogo, ali dovoljno da se vidi i da se oseti kad hodate. Još je primetnije oko hidranata, koji su svi upali. Ja zaista ne razumem da je nama ravno popločavanje ulica postalo davno izgubljena drevna tehnologija.
Osim toga, ispred Galerije ograđeno i nešto se kopa, što opet ide u prilog mojoj opasci na kvalitet radova. Znam da su i pre često krpili, i oko Galerije, i kod Residences zgrade. To nije dobro, i nije normalno.
Sada umesto što će vlasnici stanova da skoče da me napadnu i brane svoju investiciju, nek se prvo zapitaju da li je normalno i njima prihvatljivo da se u njihovom luksuznom, novoizgrađenom naselju koje su papreno platili zato što je navodno najbolje što Beograd nudi ulice toliko tonu da moraju da se krpe svaki čas.
 
Da nas vratim na temu: prošao sam peške prvi put posle dugog vremena od Savske ulice pored parka, pa skrenuo levo do tržnog centra Galerija. Nažalost, nesvakidašnji je doživljaj onako širok trotoar u Beogradu, i potpuno mi je jasno zašto je nekome i samo to dovoljno da ga ubedi da je to naselje luksuzno. Međutim, ljudi moji, pa dole bukvalno nema jedne lepo postavljene kocke. Sve je denivelisano - ne mnogo, ali dovoljno da se vidi i da se oseti kad hodate. Još je primetnije oko hidranata, koji su svi upali. Ja zaista ne razumem da je nama ravno popločavanje ulica postalo davno izgubljena drevna tehnologija.
Osim toga, ispred Galerije ograđeno i nešto se kopa, što opet ide u prilog mojoj opasci na kvalitet radova. Znam da su i pre često krpili, i oko Galerije, i kod Residences zgrade. To nije dobro, i nije normalno.
Sada umesto što će vlasnici stanova da skoče da me napadnu i brane svoju investiciju, nek se prvo zapitaju da li je normalno i njima prihvatljivo da se u njihovom luksuznom, novoizgrađenom naselju koje su papreno platili zato što je navodno najbolje što Beograd nudi ulice toliko tonu da moraju da se krpe svaki čas.
Zamisli sada neko renovira stan posle 30 godina, a neko svake druge godine? Da li to znaci da su ovom prvom majstori kvalitetnije uradili? Ne, nego ovaj drugi ne zeli dozvoliti da se ubudjaju zidovi i da se oseti miris starosti u stanu, zeli da parket uvek bude nov, da se plocice uvek sijaju, zato svake druge godine izvodi radove. Ima se, moze se. Kao sto na zapadu voze auto par godina i kupuje se novi.
 
Zamisli sada neko renovira stan posle 30 godina, a neko svake druge godine? Da li to znaci da su ovom prvom majstori kvalitetnije uradili? Ne, nego ovaj drugi ne zeli dozvoliti da se ubudjaju zidovi i da se oseti miris starosti u stanu, zeli da parket uvek bude nov, da se plocice uvek sijaju, zato svake druge godine izvodi radove. Ima se, moze se. Kao sto na zapadu voze auto par godina i kupuje se novi.

Wannabe trol...
 
Da nas vratim na temu: prošao sam peške prvi put posle dugog vremena od Savske ulice pored parka, pa skrenuo levo do tržnog centra Galerija. Nažalost, nesvakidašnji je doživljaj onako širok trotoar u Beogradu, i potpuno mi je jasno zašto je nekome i samo to dovoljno da ga ubedi da je to naselje luksuzno. Međutim, ljudi moji, pa dole bukvalno nema jedne lepo postavljene kocke. Sve je denivelisano - ne mnogo, ali dovoljno da se vidi i da se oseti kad hodate. Još je primetnije oko hidranata, koji su svi upali. Ja zaista ne razumem da je nama ravno popločavanje ulica postalo davno izgubljena drevna tehnologija.
Osim toga, ispred Galerije ograđeno i nešto se kopa, što opet ide u prilog mojoj opasci na kvalitet radova. Znam da su i pre često krpili, i oko Galerije, i kod Residences zgrade. To nije dobro, i nije normalno.
Sada umesto što će vlasnici stanova da skoče da me napadnu i brane svoju investiciju, nek se prvo zapitaju da li je normalno i njima prihvatljivo da se u njihovom luksuznom, novoizgrađenom naselju koje su papreno platili zato što je navodno najbolje što Beograd nudi ulice toliko tonu da moraju da se krpe svaki čas.
Veliko naselje pa se zato i jave neke stvari koje se moraju popraviti nije to ništa strašno.
Drugarica mi je radila prodaju tamo stanova, ali je kao dala otkaz jer joj je bilo krivo kada su se ljudi uselili u obecane stanove i zvali je zbog nekih nedostataka ili po njima losijeg kvaliteta stana 😉
Istom logikom se i ona vodila, pa kako je moguce u ovom luksuznom naselju da se desava to i da ima problema a tolike novce su ljudi dali.
Iskreno ne razumem kako moze i da se pomisli da na tako velikom projektu nece biti nekih lošije izvedenih radova?!
 
👎👎👎👎👎

Na delu vidimo da sve može da spinuje. Ako kupiš kvadrat za tri puta veći novac nego u NBG blokovima ond očekuješ da ćeš dobiti tri puta veći kvalitet nego u NBG blokovima. Kad ono ćorak! Nema opravdanja.
 
IMG_2656.jpeg
IMG_2654.jpeg
27F08C2C-72B3-4F7C-B7F9-2314BB5DBBD6.jpeg
 
👎👎👎👎👎

Na delu vidimo da sve može da spinuje. Ako kupiš kvadrat za tri puta veći novac nego u NBG blokovima ond očekuješ da ćeš dobiti tri puta veći kvalitet nego u NBG blokovima. Kad ono ćorak! Nema opravdanja.
Kupuju ljudi da ne pogledaju materijalizaciju, projekat.
Vide render i to je to.
Ako je nešto tri puta skuplje od nečega ne znači da je i bolje 3 puta(zato i cveta modna industrija 😂)
Ovde su skupi m2 zbog lokacije najviše!
Postoje NBG blokovi koji imaju istu pa čak i skuplju cenu m2 nego BNV, Blok65 pa i još neki...
 
Grešiš momak, kolokvijalno "blokovi" se odnosi na 70,70a, 44, 45 i 61-64. To je built to last! A ovo u BnV je kako stoje stvari drži vodu dok majstori odu.

Probelm nije eventualni fušeraj u BnV, već tvoja i još nečija želja da to opravdate. Meni ne da to nije normalno, nego malo i bezobrazno. Sreća pa 75% poveruje sve što se isporuči na YT i par kanala pa misle da je ovo bog zna šta. A uzmi i pročešljaj ovu temu pa ćeš videti šta su članovi posto ali na temu kvaliteta završnih radova. Lep pozdrav!
 
👎👎👎👎👎

Na delu vidimo da sve može da spinuje. Ako kupiš kvadrat za tri puta veći novac nego u NBG blokovima ond očekuješ da ćeš dobiti tri puta veći kvalitet nego u NBG blokovima. Kad ono ćorak! Nema opravdanja.
Nisu svi materijalisti pa da kvalitet cene kao ti po tome kakva je cigla. Kupci stanova u BNV su uglavnom ljudi sa visokim duhovnim vrednostima, koji kvalitet cene po lokaciji na primer, platio je stan skuplje nego u NBG bloku, ima pogled na reku, znaci dobio je vec dva puta veci kvalitet zivota nego onaj u NBG, ima sredjeno zelenilo u naselju i na setalistu, znaci kvalitet zivota mu je vec tri puta veci, nalazi se u epicentru novogodisnjeg vatrometa (bukvalno se nalazi unutar vatrometa) kvalitet zivota veci 4 puta, i da ne nabrajam sve, ode kvalitret zivota u nebesa. E sad, sto ti cenis sta si dobio za novce prema kvalitetu linoleuma, a ne po duhovnim vrednostima, to je druga stvar. Namerno kazem uvek kvalitet ZIVOTA, a ne samo kvalitet kao ti, jer ljudi daju pare za kvalitet zivota, ne za kvalitet gradnje. Tesko je tebi to shvatiti.
 
Nisu svi materijalisti pa da kvalitet cene kao ti po tome kakva je cigla. Kupci stanova u BNV su uglavnom ljudi sa visokim duhovnim vrednostima, koji kvalitet cene po lokaciji na primer, platio je stan skuplje nego u NBG bloku, ima pogled na reku, znaci dobio je vec dva puta veci kvalitet zivota nego onaj u NBG, ima sredjeno zelenilo u naselju i na setalistu, znaci kvalitet zivota mu je vec tri puta veci, nalazi se u epicentru novogodisnjeg vatrometa (bukvalno se nalazi unutar vatrometa) kvalitet zivota veci 4 puta, i da ne nabrajam sve, ode kvalitret zivota u nebesa. E sad, sto ti cenis sta si dobio za novce prema kvalitetu linoleuma, a ne po duhovnim vrednostima, to je druga stvar. Namerno kazem uvek kvalitet ZIVOTA, a ne samo kvalitet kao ti, jer ljudi daju pare za kvalitet zivota, ne za kvalitet gradnje. Tesko je tebi to shvatiti.
Pravi primer sa akademije mladih lidera, stavljanje reči u usta. Hajde onda:
1. Žika Šarenica i visoke duhovne vrednosti? Give me a break!
2. Dve pola NBG ima manje više solidan pogled na reku. Od direktnog pogleda na reku važnije je koliko si joj blizu i šta ima da ti ponudi. U tome se ti i ja drugar razlikujemo. Ti ceniš formu, a ja suštinu. Šta je to u BnV tako epohalno pored te reke da bi diglo užitak na maksimum? S druge strane savski blokovi i oni kod Jugoslavije nemaju bolji doživljaj reke zbog idiotskih splavova, ali je zato priobalje posabn kosmos. Hoćeš da mi kažeš da 5m širok patio vredi više od Parka prijateljstva?!?
3. Ima sređeno zelenilo od koga daj bože 20 posto jesu biljke u direktnom kontaktu sa telom. Dakle još jedna šarena laža BnV.
4. Ako je tebi vatromet presudna stvar onda si i najskeptičnije forumaše uverio da si... Pa recimo prazan.

Uživaj u BnV, iz bliza, a i izdaleka. Što bi rekao Koja u kultnom filmu: Taština praznine.
 
Poslednja izmena:
Po načinu pisanja, stilskim figurama, provokativnim opzervacijama, jednostavno je izvući zaključak…Da ti nisi produhovljen, da ne znaš definiciju kvaliteta života sa tri i po drveta izmedju krš zgrada uz našminkano Stari šetalište koje je postojalo i pre 50god, da si klasičan bot koji je po zadatku ovde da truje narod, I sigurno nisi jedini…Najbolje u svemu jeste što mnogo loše radiš taj posao, jer ljudi su ipak dovoljno inteligentni i znaju da u Bgd na vodi živi talog sa dna, Estrada, neki stranci koji ne znaju gde su, neka izgubljena dijaspora, a ponajviše su zapravo stanovi prazni, i zaveden poneki pošten ali u veeeelikoooj manjini. Zato samo nastavi ovako, lepo je gledati


Nisu svi materijalisti pa da kvalitet cene kao ti po tome kakva je cigla. Kupci stanova u BNV su uglavnom ljudi sa visokim duhovnim vrednostima, koji kvalitet cene po lokaciji na primer, platio je stan skuplje nego u NBG bloku, ima pogled na reku, znaci dobio je vec dva puta veci kvalitet zivota nego onaj u NBG, ima sredjeno zelenilo u naselju i na setalistu, znaci kvalitet zivota mu je vec tri puta veci, nalazi se u epicentru novogodisnjeg vatrometa (bukvalno se nalazi unutar vatrometa) kvalitet zivota veci 4 puta, i da ne nabrajam sve, ode kvalitret zivota u nebesa. E sad, sto ti cenis sta si dobio za novce prema kvalitetu linoleuma, a ne po duhovnim vrednostima, to je druga stvar. Namerno kazem uvek kvalitet ZIVOTA, a ne samo kvalitet kao ti, jer ljudi daju pare za kvalitet zivota, ne za kvalitet gradnje. Tesko je tebi to shvatiti.
 
Eto vam kvalitet radova u zgradi koja je useljena prosle godine, znaci jos uvek pod garancijom. Vec mesec i po dana prodire voda iz zidova i sa plafona, u vise stanova na istoj vertikali. Customer Care, izvodjac radova i kompanija za odrzavanje zgrade se dopisuju unedogled, sanacija nikako da pocne posto ne mogu da nateraju izvodjaca radova da popravi ono sto treba da popravi, stanari trpe vodu sa plafona u svojim novim stanovima. Umesto "bezbriznog zivota na prestiznoj lokaciji" dobili su neprospavane noci (posto moraju da skupljaju vodu i nocu!) i veliki stres.
Copy 2024-06-10.jpg
Copy 2024-06-11 parket.jpg
 
Stanari odu kod advokata da napenali prodavca održavanje i izvođača pa ce ubrzati dogovor
Nzm sta ćutite i čekate da se samo od sebe reši teskoe ocekivati
 
Vrh