Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Poredjenje je bilo upravo zbog toga da bi cuo takav odgovor. Postavljen mamac da tako odgovoris, a da onda ja tebe pitam kako nisi primetio to isto pa da njemu odgovoris dugujemo duplo vise nego pre deset godina, ali imamo i BDP duplo veci nego pre 10 godina. Ili dugujemo 10-15 milijardi vise. ali su nam i devizne rezerve bile 12 milijardi, sada su 24. Mnogo volim provokacione izjave kojima nateram ljude da se izlete. :)
Зато што се у наше девизне резерве рачуна штедња грађана…
 
Sto godina grade to g***o za selfije za selfije sa kulčinom, a biciklistička staza ispod završena isto toliko i nikako da je otvore. Puteve za auta zato otvore i pre nego što su završeni! Da ne spominjem da su doslovno sve ostale biciklističke staze u BGV zauzete gradilišnim ogradama, jezivo je kako se ovi javni prostori tretiraju, to je haos pretpan stimulansima koji valjda treba da skrenu pažnju sa realnog stanja stvari. Ovakve stvari se grade samo zbog medijskog spektakla za prodaju stanova, a realnost života u ovom delu grada počinje da dobija svoj instinit oblik. Prašnjvo, sivo, bučno i depresivno, kao i svaki prostor koji grade ljudi bez osećaja za ljude.
 
20240302_154549.jpg
 
Ja sam prvo mislio da spajaju Jamieja na kanalizaciju:D

Ali ne...

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Zmija ljudi koja se jedva mimoilazi. Valjda će bit bolje kad otvore deo ispod Kule

Mada Riviera / Perla isto rade uskoro grlo


Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Ови бродови су имали индустријског шмека.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
Bella nije cela prodata, tj Lamela A jeste (ostalo je nesto malo stanova) dok u Lameli B koja obuhvata i kaskadni deo i deo sa normalnim stanovima ide u prodaju 8.marta
 
Navode da su za 45sekundi prodati svi stanovi za Bellu
Pogledajte prilog 191579
U nedelju sam saznao da organizuju pred-predprodajni dan, gde ljudi zakazuju i dolaze da cekaju u redu za rezervaciju stana bez da znaju koja ce biti konacna prodajna cena.
Dakle neposredno od coveka koji je proveo noc u geozavodu za stan u Bella-i, 5k rezervazicija bez tacne cene
 
Vrh