Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Nebo i zemlja u odnosu na turobni bgh2o.

Zamislite da je ovo napravljeno na obali reke, koliko bi lepše bilo.

1975:
Pogledajte prilog 167128
Поређење дивље депоније са обичном депонијом. Можда је једно боље од другог, али свакако су оба лоша. Поново бих замолио народ да буде естетски амбициознији
 
Moj vrtić u Amsterdamu gde sam pohađao predškolsko je bio prosečan i nije se smatrao elitnim, takoreći bio je sačinjen čak i od dece iz siromašnih porodica.
Arhitektura i planiranje objekta je bila vrlo slična kao ovaj na renderu, štaviše baš liče, jer je i to bio noviji objekat, a to je bilo davno.
Normalno da ne izgledaju svi vrtići tako, jer postoje i starije zgrade kojih je ruku na srce najviše što je i logično, ali su dosta uređene i dobro isplanirane za decu.
Drugo, moj komentar se nije odnosio da zapadne države van Evrope.

Poenta moje replike je bila da sada svi novi vrtići/škole na Zapadu (Evropa!!!) izgledaju vrlo slično sa ovoga što je prikazano na renderu (o luksuznim da ne pišem), tako da mi nije baš najjasniji deo "Ovo svetski gradovi mogu da sanjaju".
 
Хоће ли моћи у ту школу да иде неко ко живи ван Београда на води. На пример у Сарајевској или Гаврила Принципа?
 
za Gavrila Principa ima Isidora a za Sarajevsku Radojka. Mislim da ce to zavisiti od popunjenosti a neka deca iz BNV sad idu i u Kralja Petra.

Mislim da je ovo skola po kojoj definitivno treba posle da bude uzor za celu Srbiju. Ipak su najavili unutrasnje bazene.
 
za Gavrila Principa ima Isidora a za Sarajevsku Radojka.
Ahahaha ne da Radović tek tako bilo kome pristup. 😄 Nove i najbolje škole samo za odabrane. 👌:cool:

6FZSWPNJXJHVHIDEY3HOTOGZGQ.jpg


P.S.
Škole u okviru BnV (za decu iz BnV) da budu besplatne, a sve druge po gradu da se plaćaju! 😁:cool:
 
za Gavrila Principa ima Isidora a za Sarajevsku Radojka. Mislim da ce to zavisiti od popunjenosti a neka deca iz BNV sad idu i u Kralja Petra.

Mislim da je ovo skola po kojoj definitivno treba posle da bude uzor za celu Srbiju. Ipak su najavili unutrasnje bazene.

Врадовићу да се не би убацили неки непозвани гости,
за сваки случај да се плаћа школи на пример нешто као за одржавање зграде у БнВ или сличан намет да се осмисли , рецимо неких симболичних 10.000 евра годишње по детету.
 
Врадовићу да се не би убацили неки непозвани гости,
за сваки случај да се плаћа школи на пример нешто као за одржавање зграде у БнВ или сличан намет да се осмисли , рецимо неких симболичних 10.000 евра годишње по детету.
Ja se ne bi zalio ni da je privatna iskreno ali oni zapeli drzavna pa drzavna.
Mislim ok drzavna je i po meni bolje (ne znam zasto) ali barem kada bi bio neki dodatni fond da se uplacuje :)
Kao neki lex specijalis.

Nisam rekao da meni smeta da neka druga deca idu u BNV skolu nego sam napisao da ce zavisiti verovatno od popunjenosti skole i da ce ici po prioritetu blizine ali ok. Neka vam bude da se sladite :)

6FZSWPNJXJHVHIDEY3HOTOGZGQ.jpg


P.S.
Škole u okviru BnV (za decu iz BnV) da budu besplatne, a sve druge po gradu da se plaćaju! 😁:cool:
hahaha ja ne znam Benderu kako ti imas takve fotografije iz rukava. Pravi si bot :)


Samo da je vise izgrade!! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
za Gavrila Principa ima Isidora a za Sarajevsku Radojka. Mislim da ce to zavisiti od popunjenosti a neka deca iz BNV sad idu i u Kralja Petra.

Mislim da je ovo skola po kojoj definitivno treba posle da bude uzor za celu Srbiju. Ipak su najavili unutrasnje bazene.
Da si ti ziv i zdrav unutrašnje bszene ima 5 škola mislim i to je kralj petar jedna od njih
 
Да, део ОШ Краљ Петар у Маршала Бирјузова има базен, ОШ Лазар Саватовић на Земунском кеју, ОШ Ђорђе Крстић у Радничкој, ОШ Филип Кљајић у Николаја Гогоља, ОШ Бранко Радичевић на НБГ, негде сам има чак седам ОШ са базенима.
 
Treba pre svega imati stručan nastavni kadar, manje je bitan bazen. Što deci više daš, to su gora. Sada pljugaju neko s..nje čim uđu u bus. Deca su bahata i razmažena. Mi ne razumemo šta je uzrok nego mislimo da nismo dovoljno udovoljilo deci. Tamo u Holandiji deca rade, a kod nas bleje celo leto. To je razlika. Radne navike, skromnost i usmerenost ka pravim vrednostima.
 
Наводно још 7 година.

Тешко још само 7, за то време не могу да заврше ни само овај део од Савског моста до Газеле, а има још празан простор са друге стране Газеле ка Сајму, као и део око хотела Бристол и Магнолије,

пре ће бити још 17 година, а већ га граде пуних 9 година,
први радови припреме терена за градњу и рашчишћавање су почели 2014.
 
Nadjoh ovaj komentar na vlogzilinom videu:

Sto se tice W hotela! Nece se graditi, pored savskog mosta. Umjesto hotela dolazi druga zgrada, Victorija! Sacekaj te prodajni dan, Beograd na vodi 25 August! Vidjece te da sam bio u pravu Srdacan pozdrav

Jel se pisalo o tome ovde? Nisam pratio na casu.
 
Ко ће више испратити. Реално није чудно, само рокају стамбењаке.
 
Vrh