Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Najviše me tu iznenadila pasarla koju ne vidmo kako zavrsava
Drugo što kaže Homer kvalitet objekata mogao biti bolji ...
 
Još jedna nova u prodaji, BW Vizia
Ova je tik uz Jugošped


1717195005710.png
1717195018543.png
 
I mene zanima kuda će ići pasarela, preko puta Jugošpeda je zgrada. I na koju pijacu misle, Senjačka je mala, ima 3 i po tezge koju drže preprodavci?
 
Ozarilo mi se lice kad sam video ove rendere.

Iskreno ovde cu cak i ja da se provozam :D :D :D kupio sam bajs :) ceka ko zapeta puska.
 
Poslednja izmena:
Ja pricam sa raznim ljudima i svi koji su iskreni mi kazu wow neverovatno samo je mnogooo skupo. Takvi su najcesci komentari. Kada naletim na nekoga ko je u nekoj stranci e onda naletim na komentare tog tipa (ali iskreno retko). Uglavnom su vrlo pozitivna misljenja. Prosto ova tema ne oslikava realnost a realnost je da su ljudi odusevljeni. Naravno uvek moze bolje. Cak i medju stanarima BNV imas nezadovoljnih oko 5% do umereno nezadovoljnih do 10%. To je normalno ali ovako negativno ostrascenih bukvalno samo pojedinci koji imaju politicku konotaciju.

Koga god sam doveo iz inostranstva (sto nasih sto pravih recimo amera) ili da je dosao kod mene ili da je u poseti ovako, rekao je WOW sta je ovo. Neverovatno i bukvalno odusevljenja na sve strane ali u redu ti sad to mozes da ne verujes ili verujes kako god.

Kao da svet na ovoj temi vidite iz prizme 90tih. Nisu vise 90te ovo je sad neka nova moderna Srbija.
Lepo priznaj da si izmislio ili u najmanju ruku zesce karikirao sve sto si napisao. Ako nisi onda zivis u svom bubble-u a to nije merodavno
 
Kvalitet radova u Beogradu na vodi:

U skoro polovini do sada useljenih zgrada garaže su nedovršene predate stanarima.

Preduzeće "Beograd na vodi" tvrdi da garaže treba da izgledaju upravo ovako kao na mojim slikama, dok nezvanično govore kako nemaju nikakvog uticaja na izvođače radova (?!).

Stanari jedne od zgrada su prošle godine podneli tužbu protiv investitora i izvođača radova. Stanari još nekoliko zgrada se spremaju na isti korak.

#belgradewaterfront #eaglehills
47790da60a57700b59fc8a7ab2788f52.jpg
9f0b38c0972d1ed19ab910badd54295f.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Kvalitet radova u Beogradu na vodi:

U skoro polovini do sada useljenih zgrada garaže su nedovršene predate stanarima.

Preduzeće "Beograd na vodi" tvrdi da garaže treba da izgledaju upravo ovako kao na mojim slikama, dok nezvanično govore kako nemaju nikakvog uticaja na izvođače radova (?!).

Stanari jedne od zgrada su prošle godine podneli tužbu protiv investitora i izvođača radova. Stanari još nekoliko zgrada se spremaju na isti korak.

#belgradewaterfront #eaglehills
47790da60a57700b59fc8a7ab2788f52.jpg
9f0b38c0972d1ed19ab910badd54295f.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
ma u US je jos gore, samo nek se radi, ide gaaaaaasssssss
 
Kvalitet radova u Beogradu na vodi:

U skoro polovini do sada useljenih zgrada garaže su nedovršene predate stanarima.

Preduzeće "Beograd na vodi" tvrdi da garaže treba da izgledaju upravo ovako kao na mojim slikama, dok nezvanično govore kako nemaju nikakvog uticaja na izvođače radova (?!).

Stanari jedne od zgrada su prošle godine podneli tužbu protiv investitora i izvođača radova. Stanari još nekoliko zgrada se spremaju na isti korak.

#belgradewaterfront #eaglehills
47790da60a57700b59fc8a7ab2788f52.jpg
9f0b38c0972d1ed19ab910badd54295f.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
strašno
 
Da li je bila hrabrost ili ludost kupiti stan u ovom trenutku?


Ceo grad je tada pricao "ma to je samo maketa", "ma jos jedna prevara", "ma lazu", "ne kupuj jesi lud", "sve cemo to srusiti" i slicno.
Koliko se na tom primeru moglo videti ko ima viziju i ko je u 99.9% a ko jednostavno nema mogucnost da vidi stvari unapred i zato je tu gde je.
3.200 eura sa pogledom na reku.

Da ostane zabelezeno oktobara 2015. su poceli :)
 
Vrh