Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Skupoceni besmisleni roboti su ono što je trenutno najpotrebnije Srbiji. Roboti će nas spasiti od nezaposlenosti, inflacije, javnog duga, zagađenja, bezakonja i korupcije.

Pre neki dan čovek ostao trajno osakaćen za ceo život nakon što je ispao iz prepunog i neodržavanog autobusa a ove slepčine umesto da ulažu u javni prevoz, pazare kretenske besmislene ruske kutije za raznošenje pica i viskija BnV buržoaziji.
Ma nije niko uložio ništa. Yandex preselio razvojni centar iz Rusije u Beograd i sad samo rade ono što su radili i do sada.

Classic Vučić, hintuje babama i dedama, da on ima neke veze sa tim. Besmislena tema.
 
Mislim da mogu da ugase projekat ili da refaktorišu točkove malo 😂😂
Screenshot_2023-04-22-17-58-26-513_com.twitter.android~2.jpg
Screenshot_2023-04-22-17-58-37-298_com.twitter.android~2.jpg
 
Већ су почели да у склопу промоције разних догађаја који се одржавају у Београду уместо фотографије погледа на Калемегдан, центар града, Кнез Михаилову, Трг Републике, Храм Светог Саве, Дунав и Саву или Авалу итд
као пратећу користе фотографију Београда на води чак и као активно градилиште са све крановима и недовршеним зградама

5562F7E9-3B6D-49AD-873B-31A2530FD9E5.jpeg
 
pa realno. Jer ovo sto mi imamo nema veliki deo Evropskih gradova. Postaje epicentar svega.

5DF3153B-C1B1-438F-B06B-BC63341D5BD0.jpeg
 
Bolje bi bilo da nisam iskreno je gubljene vremena. Gde god odes vidis beskucnike, narkomane i velike gradove u propadanju.

Ja se zapitam da li ti kada vidis BNV mozes da napises jednu dobru stvar ili toliko imas potrebu da mislis da je svuda negde bolje nego kod nas?
 
Znači znamo šta čeka Beograd. Propadanje i pacovi / narkomani, kao na početku :D



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Znači znamo šta čeka Beograd. Propadanje i pacovi / narkomani, kao na početku :D



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
izgleda :) sad smo u nevidjenom usponu ali svi gradovi u zenitu dodju do toga da imaju more beskucnika, narkomana i slicno.

Zato treba uzivati u ovom prelepom trenutku dok jos nisu provalili kako je dobar kvalitet zivota u Beogradu. Kad provale eto katastrofe. :(
Zato mozda i treba da pricamo kako to nista ne valja da nas ne izvale.
 
izgleda :) sad smo u nevidjenom usponu ali svi gradovi u zenitu dodju do toga da imaju more beskucnika, narkomana i slicno.

Zato treba uzivati u ovom prelepom trenutku dok jos nisu provalili kako je dobar kvalitet zivota u Beogradu. Kad provale eto katastrofe. :(
Zato mozda i treba da pricamo kako to nista ne valja da nas ne izvale.
Ne znas jel konj il ptica
lastavica
 
sad smo u nevidjenom usponu ali svi gradovi u zenitu dodju do toga da imaju more beskucnika, narkomana i slicno.

Zato treba uzivati u ovom prelepom trenutku dok jos nisu provalili kako je dobar kvalitet zivota u Beogradu. Kad provale eto katastrofe. :(
Zato mozda i treba da pricamo kako to nista ne valja da nas ne izvale.
20230423_155829.jpg
 
I naravno ova izjava će da proleti ispod radara kod svih. Pametno je započeo izjavu sa nekim glupiranjem i nebulozama, pa onda dao priznanje. I zbog tih početnih nebuloza niko ga neće shvatiti ozbiljno. Neverovatan manipulator.
 
Manslaughter je ono američka verzija optužbe za slučajno ubijenog čoveka?

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Manslaughter je ono američka verzija optužbe za slučajno ubijenog čoveka?
Ubistvo iz nehata...

Jedina politika koju ovi vode je sistematsko degradiranje, obesmišljavanje i uništavanje institucija i pravne države zarad njhovog bogaćenja.
I da svi mi uvek budemo svesni da je ovde ljudski život veoma jeftin.
 
Upravo je Nelečeni (bravo Bendere, najpreciznija kvalifikacija žvalave sbodobe) izjavio da je ON taj KOMPLETNI IDIjOt koji je NAREDIO rušenje u Hercegovačkoj ulici!

Pogledajte prilog 160024
I što je najgore, proći će mu to kao od šale. Narod je totalno anesteziran i kastriran, čast retkim preostalim izuzecima sa kičmom i cojones-ima, ali u nedovoljnim brojevima.

Gledam šta se sve radi zadnjih godinu dana i ne verujem šta je glasačka masa u stanju da istrpi. Neki čak i slave, ljube i veličaju svoje gospodare (a ne govorim o botinama).
 
Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.
 
pitam se cega smo mi to epicentar u evropi sem jeftinog nocnog zivota.... ekonomski nismo, shoping centar nismo (gde su bugarski talasi kupaca u BNV i celom beogradu?!?) demografski nismo, sportski nismo, muzicki nismo (vec nas godinama svako vece ime izbegava), kulturno nismo (navedite mi neki veci kulturni, na nivou kontinenta ili barem regije, dogadjaj ovde)....
a ova pricha sa huliganima i drzavom koja ce da ih zaustavi na temi robota u BNV....ok, kada ih vec nije zaustavila po splavovima, ulicama, fasadama, itd.
 
Kod nas za smenjuju i dopunjuju kompleksi više i niže vrednosti, tako da možemo da budemo epicentar bilo čega u našim glavama.

A što se huligana tiče, jednog jedinog grafita nema u BNV. To funkcioniše.
 
То је то! Дошли смо да неког од последњих стадијума распада друштва у ком предводник истог на сав глас признаје убиство и читав низ других кривичних дела без икаквих последица.

Каквог времена смо савременици, бем ти срећу!
 
Vrh