Šta je novo?

Sava centar

Jel problem u ceni zakupa ili u lošoj lokaciji za Pet shop kao vrstu vradnje za kućne ljubimce?
Kako se drži Lidl?

Meni deluje da ima ljudi tamo. Bio sam juče u LIDL-u ujutru oko 10h, bilo je puno ljudi. Ceo centar je izdat: apoteka, DM, Lidl, Tehnomanija... U LIDL-u ima i dosta ljudi koji tu rade (imaju access kartice) i sl.

Samo su ovi zatvorili i to dosta brzo, pa pre deluje da je problem do njih, nego do Sava centra.
 
@direktor
Не знам баш. Стамбени блокови су само са једне и по стране и нису од пренасељених. Нема шта много да се развија. За паркинг је веће смарање него у осталим Линдама.
Не видим му велике перспективе, као ни том тржњаку у целини.
 
I najlošije snabdeven, mnogih proizvoda nema, poluprazne police sa razvučenim istim proizvodima.
Izgleda otužno, kao za vreme sankcija.

Ma jeste, na drugoj strani ljudi se otimaju oko dva hleba i tri mleka... Lidl kao Lidl, manje je posećen nego par drugih na NBG, ali nije baš prazan.

Sa druge strane, ako otvaraš nešto na novoj lokaciji treba da računaš sa 6-12 meseci da se to razradi. Svakako nije ozbiljno da zavtoriš posle par meseci, posebno što se taj Pet Shop fura da je kao neki lanac.
 
Svakome može da se desi da se zezne u proračunu, mislim da mu ne ide dobro na nekoj lokaciji, ako je neki lanac u pitanju, nije ni prvi ni poslednji put, ali mi neverovatno za Pet shop da tako brzo dignu sidro. Pre Miškovića se ne sećam da je tako brzo dolazilo do smena zakupaca lokala, iako nije baš bilo da se ubijaju od posetilaca kao što zna da bude na nekim drugim lokacijama.​
 
Sto bi iko isao u pet shop ako je lidl pored, verovatno ima neke dzakove od malih do velikih sa psecom hranom u lidu, dizajn neodovljivo podseca na omiljeni brend ali samo ne pise to nego neka lidlova budalasta marka lupicu Prgnar istim fontom kao luks brend. A igracke trebaju ali mozda ih lidl ima za 300 kinti.
Sto bi onda iko usao u pet shop.
 
Отприлике сваки блок има свој пет шоп као што има пиљарницу, а у Ушћу има већи.
 
Sto bi iko isao u pet shop ako je lidl pored, verovatno ima neke dzakove od malih do velikih sa psecom hranom u lidu, dizajn neodovljivo podseca na omiljeni brend ali samo ne pise to nego neka lidlova budalasta marka lupicu Prgnar istim fontom kao luks brend. A igracke trebaju ali mozda ih lidl ima za 300 kinti.
Sto bi onda iko usao u pet shop.

Ma nije to isto... Nema tog asortimana u LIDL-u... To je kao da kažeš što bi neko išao u Uradi Sam ili Crafter, kada ima sve u LIDL-u samo pod brednom Parkside.
 
Sto bi iko isao u pet shop ako je lidl pored, verovatno ima neke dzakove od malih do velikih sa psecom hranom u lidu, dizajn neodovljivo podseca na omiljeni brend ali samo ne pise to nego neka lidlova budalasta marka lupicu Prgnar istim fontom kao luks brend. A igracke trebaju ali mozda ih lidl ima za 300 kinti.
Sto bi onda iko usao u pet shop.​
U okviru TC "Pašino brdo" postoji Pet shop i Mega Maxi. I jedni i drugi prodaju asortiman za kućne ljubimce i tako je godinama unazad.​
 
U okviru TC "Pašino brdo" postoji Pet shop i Mega Maxi. I jedni i drugi prodaju asortiman za kućne ljubimce i tako je godinama unazad.​
Mislio sam vise u lidlu idu ljudi koji gledaju da ustede i/ili veruju da su lidlovi prozivodi kvalitetni i sve kupuju u lidlu sta god ponude.
Publika koja ide u Mega Maxi je mozda malo drugacija. Hteo sam da kazem da ljudi koje znam da idu u lidl a bas ih je puno su opsednuti lidlom, stvarno sve sto postoji u drugim radnjama kupice u lidlu. Zato imam mozda pogresan o svemu ovome... Svakako 5 shop opstaje i pored ideje na Bezaniji.

Mada moguce da i Sava centar nema neku frekvenciju kupaca.
 
Hteo sam da kazem da ljudi koje znam da idu u lidl a bas ih je puno su opsednuti lidlom, stvarno sve sto postoji u drugim radnjama kupice u lidlu.
Zašto bi kupovao u maksiju mleko od 160 dinara kada je redovna cena 110 dinara a često i 100...
Zašto bi kupovao u maksiju jogur koji je tipa 170 dinara kad aje u Lidlu 110 dinara...
Zašto bi kupovao šunke kobasice u maksiju za 300 danara kada je ovde 170...
eto ja sam opsednut lidlu hah
 
U zadnjih par meseci u Maxi odnosno Delezove objekte idem samo kad moram. Da sam milijarder, opet bi ih bojkotovao i izbegavao. Jer su teška đubrad i štetočine. I lopovi. Bukvalno lopovi. Sa buđavim ili trulim proizvodima, pecivom koje smrdi na deterdžent, otvorenim ili pocepanim pakovanjima i sličnim gadostima.

Ima i Lidl svojih svinjarija (npr lažne akcije) ali Delez je ubedljivo najveće zlo i đubre među svim trgovinskim lancima. Nedavno smo neka žena i ja oduvali jednu kasirku koja je držala predavanje o zabranjenom fotografisanju u Maxiju. Reko okanite se toga, neće vam proći to. I reko još vam pamtim ono kad ste gasili frižidere da bi kao "čuvali planetu". Reko dok mi ljudi čuvamo planetu, Delez mlati pare.

Retko ogavna korporacija, u ratu sa svim svojim mušterijama, odnosno kravama muzarama.
 
Zatvorio se već pet shop što je skoro otvoren u Sava centru... Unutra neke razbacane kutije i na vratima papir sa flomasterom ispisanim "ZATVORENO".
Potpuno neprikladna lokacija za pet shop… pogotovu sto je u blizini veliki pet centar,plus gomila malih petradnji po blokovima…
 
Potpuno neprikladna lokacija za pet shop… pogotovu sto je u blizini veliki pet centar,plus gomila malih petradnji po blokovima…

Pa i Giga ima prodavnicu na svakom ćošku, pa i ovde i još to sve opstaje... To mi je još manje jasno kako ima logike.
Kao neko sada ode u radnju na ćošku kod klinca koji radi preko omladinske da kupi laptop ili OLED TV... Ko su ti ljudi?
 
Pa i Giga ima prodavnicu na svakom ćošku, pa i ovde i još to sve opstaje... To mi je još manje jasno kako ima logike.
Kao neko sada ode u radnju na ćošku kod klinca koji radi preko omladinske da kupi laptop ili OLED TV... Ko su ti ljudi?
Koliku količinu pseće i mačije hrane treba da prodaš da bi imao promet kao prodavnica tehnike?

Prodavnicama tehnike nisu konkurencija mini radnjice i supermarketi. Ipak ljudi žele da kupe kod proverenih distributera.

Ali se slažem da su mi svi lokali koji ne izbijaju na sam parking na lošem mestu.
 
Pa i Giga ima prodavnicu na svakom ćošku, pa i ovde i još to sve opstaje... To mi je još manje jasno kako ima logike.
Kao neko sada ode u radnju na ćošku kod klinca koji radi preko omladinske da kupi laptop ili OLED TV... Ko su ti ljudi?
Zaboravljaš da oni ne prodaju samo belu tehniku.
Tu su punjači kablovi, slišalice, telefoni, eksterne baterije i drugi gedžeti koji će trebati učesnicima konferencija na primer.
Relativno se često desi da ti se pokvari miš slušalice itsl pa gde ćeš sad u grad da tražiš lakše ja da imaš tu pored.
 
Kakvih ovde ima promašenih zaključaka, interesantno je citati ove gluposti do određenog nivoa, ali dobro je da ima blok pa da počistim sebi budalastine.
Lidl uvozi 70-80% svoje robe, uvaljuje ozbiljnu krš robu, krenuvsi od mesa, rad kao u magacinu, izrabljivacki, a sto se lokacije Sava Centar tiče, radi im prilično loše, muče se, pa ne vidim da će se to skoro promeniti.
 
Evo pobise se za rad u maksiju i u aromama
Tamo nema izrabljivanja radnicima naručuju ručak uz restorana prave 1 h pauzu ra ručak
Uvaljuju krs robu krenuvis od svega ako se nešto proizvodi u srb za 300 din kod njih se prodaje za 1200 marta 80 % tako treba,radi se u magacinu na prijemu i slaganje robe.
 
Vrh