Šta je novo?

Sava centar

sava-centar-plava-dvorana-020924-02.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-03.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-04.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-05.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-06.jpg


sava-centar-plava-dvorana-020924-08.jpg


sava-centar-plava-dvorana-020924-10.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-11.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-12.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-13.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-14.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-15.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-16.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-17.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-18.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-19.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-20.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-21.jpg


sava-centar-plava-dvorana-020924-23.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-24.jpg


sava-centar-plava-dvorana-020924-26.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-27.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-28.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-29.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-30.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-31.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-32.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-33.jpg


sava-centar-plava-dvorana-020924-35.jpg

sava-centar-plava-dvorana-020924-36.jpg
Све је одлично испало. Дај Боже да издржи 50 година као и прва верзија ентеријера.
Dajte mu metro.
Метро и Поликлинику КЦС-а да јој врати стари сјај и доврши како је започета. Он ће то урадити далеко боље овог сад што раде.
 
Meni licno skoro sve u vezi izgleda Sava centra izgleda odlicno.
Posebno ova plava sala, super, hodnici su zadrzali stari sjaj ali u novom modernom ruhu. Sve do detalja.
Jedino spolja ulaz malkice postaje tres, ne znam kako su zamislili ali vidim uvece mnogo led linija kod ulaza u plavu halu. Bojim se da kad se to sve zavrsi moze da bude malo toooooo much...
 
Meni licno skoro sve u vezi izgleda Sava centra izgleda odlicno.
Posebno ova plava sala, super, hodnici su zadrzali stari sjaj ali u novom modernom ruhu. Sve do detalja.
Jedino spolja ulaz malkice postaje tres, ne znam kako su zamislili ali vidim uvece mnogo led linija kod ulaza u plavu halu. Bojim se da kad se to sve zavrsi moze da bude malo toooooo much...
Мени најбоље изгледа директорка!
 
Centar Sava sad je opet strava! :cool:

Čini se da su u Plavoj sali montirana istovetna sedala kao i pređašnja, to gotivim.

Nedostaju i meni separeJi, ali vremena su druga. Nadziranje i održavanje 24/7 toliko nameštaja, koji bi koristile guze današnjih blejača i zurača u mobilne, bilo bi rasipničko poslovanje.

Igore, sjajne fotke!
 
Највише ми се допада ова реконструкција зато што је урађен са мером и са поштовањем према оригиналном дизајну. Реткост данас у напредној Србији. Чак су и седишта рађена по специјалној поруџбини, по узору на стара.
И АЕРОДРОМ НИКОЛА ТЕСЛА!!!
И зграду Старе Железничке Станице која се претворила у депонију, као и зграду Старе Поште. Уопште се не спрдам кад ово пишем.
 
Највише ми се допада ова реконструкција зато што је урађен са мером и са поштовањем према оригиналном дизајну. Реткост данас у напредној Србији. Чак су и седишта рађена по специјалној поруџбини, по узору на стара.

И зграду Старе Железничке Станице која се претворила у депонију, као и зграду Старе Поште. Уопште се не спрдам кад ово пишем.

Ima smisla ovo što si napisao. Da je država pametna, pa da ponudi našim velikim kompanijama određene poreske olakšice, za svaku od restauracija bisera arhitekture.
Postoje takve inicijative u svetu. Naravno, morali bi se ispoštovati određeni standardi jer bez toga sve to nema smisla.
 
Супер занимљиви цртежи и текст:

 
Deluje nepotrebno post, a naročito reakcije, niti je od naših para renovirano, niti smo mu poklonili , niti smo mi korisnici tog prostora. Ljudi imaju problem sa razlikovanjem kritike nečega što jeste od naših para/poklonjeno/nama namenjeno, od samo kritikovanja radi kritike.
Jako strašno strašno što prokišnjava, neće strukturno ugroziti objekat, a sigurno neće od naših para da se popravlja.
 
Zatvorio se već pet shop što je skoro otvoren u Sava centru... Unutra neke razbacane kutije i na vratima papir sa flomasterom ispisanim "ZATVORENO".
 
Jel problem u ceni zakupa ili u lošoj lokaciji za Pet shop kao vrstu vradnje za kućne ljubimce?
Kako se drži Lidl?
 
Vrh