Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Skoro pa gotovo :)
Ako je rok za prvu fazu kraj marta, nisam siguran da ima šanse da ovo bude gotovo...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=816938#p816938:3ba5brtv je napisao(la):
mlm » Pon Jan 25, 2021 9:40 pm[/url]":3ba5brtv]Skoro pa gotovo :)
Ako je rok za prvu fazu kraj marta, nisam siguran da ima šanse da ovo bude gotovo...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Prvobitno je rok bio decembar 2020.god, al ovo mi nesto ne izgleda kao da ce biti ni do kraja marta pa me zato i zanima jer se poprilicno kasni. :)
 
Mozda sam pristrasna jer sam rodjena i odrasla na Novom Beogradu ali zaista smatram da trenutno ne postoji bolja lokacija za zivot, pogotovo ovaj potez oko raskrsnice Jurija Gagarina i Omladinskih brigada. Blizina reke, dosta parkova i zelenih povrsina...Medjutim, nisam sigurna koliko dugo ce tako i ostati obzirom da se ceo taj potez toliko gradi, od Tosinog bunara gde su New Minel, Savada 3, Belim garden, Exing, Zepterra, Wellport i West 65 sa sve onom, po meni uzasnom kulom, pa onda ide The One naselje, Savada 1 i 2, A blok (u kome trenutno zivim), Belvil, Sakura...a malo nize niz Jurija Gagarina u bloku 63 gradi se i Petica kompleks. Da ne spominjem da ce kroz par godina celo zemljiste izmedju A bloka i bloka 63 koje pripada IMT-u biti pretvoreno u jedno od najvecih stambenih naselja...uskoro stize i premestaj glavne autobuske stanice uz sam belvil...plasim se da ce i Jurija Gagarina i Omladinskih brigada morati da se prosire na po pet traka u jednom smeru a ne tri. Sto se same Sakure tice, i sama sam bila vrlo zainteresovana za nekretninu, po meni najlepsa gradnja a i sigurno medju najkvalitetnijim trenutno. Vrlo cesto prolazim pored i ceo koncept naselja je izuzetno zamisljen i sigurna sam da ce od svih novogradnji Sakura nuditi najveci komfor buducim stanarima.
 
Pozdrav svima. Vec duze vreme citam sve na forumu i pratim uglavnom sve bolje projekte posebno na Nbgd/u. Kako mi se cini ovaj projekat je ozbiljan po kvalitetu. Posetila sam njihovu kancelariju na gradilistu gde imaju i ogledni stan i ako bude tako kako izgleda taj stan onda svaka cast. Gospodja koja je to sve predstavila, pored toga sto je ljubazna ,ocigledno ima i pozavidno znanje jer je imala odgovore na hiljadu mojih pitanja a i strpljenja. Investotor kako kazu ce da zivi u toj zgradi i sam pa me to negde i povuklo da odem i pogledam.Nadam se da cu uspeti i ja da kupim stan u Sakuri,ukoliko uspem sa bankom da nadjem resenje za povoljan kredit.U prvoj fazi nemaju vise stanova samo dva velika,a u drugoj fazi skoro pa i nije ostalo dvosobnih, trosobnih ima ali ono sto je zanimljivo da cetvorosobnih je ostalo manje od 10 u celoj drugoj fazi sto me dovodi do zakljucka da ce tu stanovati porodice jer sto bi neko kupovao veliki stan da izdaje...Sve u svemu, odlican i prelep projekat a ako nista drugo imace najlepsi park na Novom Beogradu.Bilo bi lepo da stanari prve faze kada se usele pisu iskustva.
 
Pa cesti su i slucajevi da jedna osoba kupi 5 cetvorosobnih, vrlo je moguce da se dosta stanova kupuje radi investiranja nocva u sigurno. Pretpostavljamda ce se dosta iznajmljivati ili cak biti prazno.
 
Kad vec spominjete najlepsi park koji zaitsa deluje skajno, da li se zna ko ce odrzavati i cuvati park? Koliko shvatam park je javni, pripada gradu i na njihovoj je parceli. Da li to znaci da ce odrzavanje vrsiti grad ili je investitor preuzeo i tu obavezu i na koji period? Takodje, kada bude zavrsena autobuska stanica koja je prakticno prekoputa, da li ce ljudi sa autobuske sedeti u parku (a cesto se na mestima oko stanica ne okuplja bas fin svet) i da li ce obezbedjenje Sakure cuvati park?
 
Pa ovo je malo daleko od stanice, stanična zgrada je u Antifašističke borbe nije ka Sakuri, imaće i ispred same stanice neki trgić pa će se tu skupljati.
 
Ne znam da li moze da se ogranici pristup parku i koliko je to skupo da se uradi. Bas i mene zanima kako je resen park, mislim da gosp. Djordje moze da nam da odgovore na sve ovo.
BTW. Ovo sa nocnim radovima mi je neverovatno - ne toliko sto tih radova ima vec sto je Djordje kao investitor iznenadjen radovima. Kao da to nije u njegovoj nadleznosti? Il park zaista radi druga firma - grad kao sto je neko pitao?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po informacijama koje smo dobili od CBRE, dok su oni bili prodavci stanova u Sakuri, park ce biti odrzavan od strane Gradskog Zelenila...
 
Jelisaveta":26qc7voe je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=814923#p814923 je napisao(la):
Djordje33 » Sre Jan 20, 2021 9:23 am[/url]":26qc7voe]Bageri su tu zbog parka i staza oko zgrade ne kopaju. Prvi put sad vidim da mi imamo radove u to vreme bilo kakve vrste. Ako je tako ljudi zovite komunalnu. Meni da neko radi tako kasno i da lupa ja bih pozvao. Iskreno zacudjen sam da u opste imamo bilo kakve radove u to vreme. Nikad nismo radili osim na samom pocetku do tako kasno. U svakom slucaju ja bih na vasem mestu zvao komunalnu i prijavio buku ako su zaista neki bucni radovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Postovani Djordje, da li molim vas mozete da saznate dokle ce trajati ovi nocni radovi? Bager je veceras opet tu i radi punom parom.
Koliko ce ovo da traje? Nisam oka skopila danima, makar mi recite koliko ce dugo ovo sa bukom potrajati, pa ako ce ovako svako vece da lupa, da uzmem neku hotelsku sobu ili da odem kod prijatelja da se naspavam i odmorim kao covek. Ovo vise nema smisla. Zaista.

Poatovana prvo da se izvinim sto pisem sa velikim zakasnjenjem. Drugo veliko izvinjenje za nocne radove koji su u medjuvremenu obustavljeni. Uskoro pocinju veliki zemljani radovi uredjenja parka. Koliko sam upoznat nece se raditi nocu.

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Marmil":1lygs5ff je napisao(la):
Odlicne fotke i stvarno vrhunski izgleda, sve pohvale! 8) Ima li nekih novijih informacija kada bi trebala da bude gotova 1.faza za useljenje? Ne izgleda mi kao da je ni blizu gotovo, a kolko mi se cini rok je vec probijen.
Probijen jeste ali zbog objektivnih razloga. Vandredno stanje i korona. Po dinamickom planu smo neke radove trebali da uradimo kada je bilo lepse vreme a to nismo i sad kad nas je zakacilo hladno radimo kako mozemo. Dodatno smo imali problema desetkovanja radne snage usled trenutne epidemioloske situacije covid. Pocinjemo sa davanjem kljuceva faza 1 u Aprilu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dani":2o7xjv8h je napisao(la):
Mozda sam pristrasna jer sam rodjena i odrasla na Novom Beogradu ali zaista smatram da trenutno ne postoji bolja lokacija za zivot, pogotovo ovaj potez oko raskrsnice Jurija Gagarina i Omladinskih brigada. Blizina reke, dosta parkova i zelenih povrsina...Medjutim, nisam sigurna koliko dugo ce tako i ostati obzirom da se ceo taj potez toliko gradi, od Tosinog bunara gde su New Minel, Savada 3, Belim garden, Exing, Zepterra, Wellport i West 65 sa sve onom, po meni uzasnom kulom, pa onda ide The One naselje, Savada 1 i 2, A blok (u kome trenutno zivim), Belvil, Sakura...a malo nize niz Jurija Gagarina u bloku 63 gradi se i Petica kompleks. Da ne spominjem da ce kroz par godina celo zemljiste izmedju A bloka i bloka 63 koje pripada IMT-u biti pretvoreno u jedno od najvecih stambenih naselja...uskoro stize i premestaj glavne autobuske stanice uz sam belvil...plasim se da ce i Jurija Gagarina i Omladinskih brigada morati da se prosire na po pet traka u jednom smeru a ne tri. Sto se same Sakure tice, i sama sam bila vrlo zainteresovana za nekretninu, po meni najlepsa gradnja a i sigurno medju najkvalitetnijim trenutno. Vrlo cesto prolazim pored i ceo koncept naselja je izuzetno zamisljen i sigurna sam da ce od svih novogradnji Sakura nuditi najveci komfor buducim stanarima.
Hvala na lepom komentaru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ingwer":bq0qt7jl je napisao(la):
Kad vec spominjete najlepsi park koji zaitsa deluje skajno, da li se zna ko ce odrzavati i cuvati park? Koliko shvatam park je javni, pripada gradu i na njihovoj je parceli. Da li to znaci da ce odrzavanje vrsiti grad ili je investitor preuzeo i tu obavezu i na koji period? Takodje, kada bude zavrsena autobuska stanica koja je prakticno prekoputa, da li ce ljudi sa autobuske sedeti u parku (a cesto se na mestima oko stanica ne okuplja bas fin svet) i da li ce obezbedjenje Sakure cuvati park?
Da mi cemo brinuti o parku, odrzavanje i obezbedjenje takodje pod nasom kontrolom ili ti obavezom... ako ostavimo gradu postace sve samo ne park...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Piccolo":293vke0a je napisao(la):
Pa ovo je malo daleko od stanice, stanična zgrada je u Antifašističke borbe nije ka Sakuri, imaće i ispred same stanice neki trgić pa će se tu skupljati.
Poprilicno udaljeno ali ajde po ko zna koji put se pise jedno te isto jer verovatno nema trenutno sta pametnije. Jedino pitanje koje je postavljeno a da ima smisla je ko ce odrzavati i cuvati park. Sve ostalo je ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
build_beo":1nqtk435 je napisao(la):
Ne znam da li moze da se ogranici pristup parku i koliko je to skupo da se uradi. Bas i mene zanima kako je resen park, mislim da gosp. Djordje moze da nam da odgovore na sve ovo.
BTW. Ovo sa nocnim radovima mi je neverovatno - ne toliko sto tih radova ima vec sto je Djordje kao investitor iznenadjen radovima. Kao da to nije u njegovoj nadleznosti? Il park zaista radi druga firma - grad kao sto je neko pitao?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam znao kao sto je i normalno da ne mogu da znam bas svaki detalj. Bio je u pitanju odvoz preostale zemlje koja je kopana oko objekta. Noc je bila najbolja za izvodjaca jer kamioni nemaju guzvu i ne treba im puno vremena da odvezu zemlju na deponiju i da se prazni vrate po novu turu. Za Nedelju dana pocinju prvo zemljani radovi na parku. Skida se jedan odredjeni sloj zemlje i donosi nova kvalitetnija. Zatim idu staze i sadnja tresanja, sistem za navodnjavanje itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lulu_NY":1vd86klh je napisao(la):
Po informacijama koje smo dobili od CBRE, dok su oni bili prodavci stanova u Sakuri, park ce biti odrzavan od strane Gradskog Zelenila...
Pogresno su vam rekli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav Djordje.
Jedan sam od zakupaca vasih lokala.
Trenutno sam u inostranstvu i hteo bih se cuti sa vama ako je moguce.
goranp287@gmail.com
Sve pohvale za ucestvovanje na forumu!
 
Mozda je bolje da mu posaljete privatnu poruku nego da ostavljate licne podatke na javnom forumu. Ja sam se sa Djordjem dopisivao preko privatnih poruka, kada je na forumu odgovara i na njih

Inace, Djordje, ima li novih informacija o potencijalnom novom projektu koji ste najavili?
 
dzigz":4az5pf31 je napisao(la):
Mozda je bolje da mu posaljete privatnu poruku nego da ostavljate licne podatke na javnom forumu. Ja sam se sa Djordjem dopisivao preko privatnih poruka, kada je na forumu odgovara i na njih

Inace, Djordje, ima li novih informacija o potencijalnom novom projektu koji ste najavili?
O novom projektu uskoro u fazi smo potpisivanja kupovine lokacije. Evo ekskluzivno nalazi se na Novom Beogradu blizu TC piramida.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo Djordje,
Da li je moguce ponovo osposobiti live stream, posto ne funkcionise vec nekih 15 dana?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
_stefi":1hyus2a9 je napisao(la):
Zdravo Djordje,
Da li je moguce ponovo osposobiti live stream, posto ne funkcionise vec nekih 15 dana?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pisem firmi koja je zaduzena za to vec 5 put. Nadam se uskoro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=826475#p826475:1f43p09r je napisao(la):
Djordje33 » Čet Feb 25, 2021 3:52 pm[/url]":1f43p09r]
dzigz":1f43p09r je napisao(la):
Mozda je bolje da mu posaljete privatnu poruku nego da ostavljate licne podatke na javnom forumu. Ja sam se sa Djordjem dopisivao preko privatnih poruka, kada je na forumu odgovara i na njih

Inace, Djordje, ima li novih informacija o potencijalnom novom projektu koji ste najavili?
O novom projektu uskoro u fazi smo potpisivanja kupovine lokacije. Evo ekskluzivno nalazi se na Novom Beogradu blizu TC piramida.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrav svima, pratim forum vec par godina, ali nisam imao neke potrebe da se registrujem.

Ali ova vest me je naterala na razmisljanje, pa da ga podelim sa vama a tu je i investitor pa mozda da i on cuje glas naroda. :lol: :lol:

Kada sam procitao ovo ''blizu TC Piramida'' odsekao sam se u prvom trenutku, posto je to kraj u kome zivim od rodjenja a znam da lokacija
za gradnju bas i nema. Prvo mi je pala na pamet poljana u 44-om (ona do 70-og), ali nju su stanari vec branili pa valjda niko nece da se zaje*******ava sa tim i da se bakce sa narodom, moglo bi da se oduzi.

Onda prostor akva parka u 44-om, ali je to mozda i najbolja buduca lokacija u celim blokovima pa je vrv ovi iz grada cuvaju za nekog svog.
A i to je valjda zemljiste predvidjeno za sportsko-rekreativnu namenu pa je opet komplikacija.

Na kraju moze biti preko puta bivse robne kuce, u Jurija Gagarina gde su bile one barake koje su nedavno srusene i sto mozda i najvise lici
na opis "blizu Piramide'' i sto bi bilo najmanje zlo jer je vec taj deo unisten sa gds-ovom peticom, a tu je i rupa u tom novonastalom ulicnom frontu.

Aj pa daj boze da sam pogodio...inace nista upereno protiv ovog investitora, mislim da je sjajno sto se covek ukljucio na forum i sto je maksimalno
transparentan i svidja mi se ovo sto grade i deluje jako kvalitetno...samo opkoljavaju nas bas ovde sa svih strana, postaje mega tesno, dajte malo fokus na prazne blokove ima ih koliko hoces...Pozdrav
 
Djordje33":rmc0a6v7 je napisao(la):
dzigz":rmc0a6v7 je napisao(la):
Mozda je bolje da mu posaljete privatnu poruku nego da ostavljate licne podatke na javnom forumu. Ja sam se sa Djordjem dopisivao preko privatnih poruka, kada je na forumu odgovara i na njih

Inace, Djordje, ima li novih informacija o potencijalnom novom projektu koji ste najavili?
O novom projektu uskoro u fazi smo potpisivanja kupovine lokacije. Evo ekskluzivno nalazi se na Novom Beogradu blizu TC piramida.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gde pored TC Piramida?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Vrh