Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

shadestudio":2y034y3o je napisao(la):
Hvala, raspitacu se kod njih detaljnije, samo me je interesovalo da saznam koji proizvodjac jer mi tako velikih dimenzija bas treba.

Laminam je italijanski i ista fabrika pravi obe varijante a malo je jedtiniji od porcelanose. Eto cisto da znas.
I pazi svasta oni pricaju svi samo da bi prodali nesto... pitaj slobodno za savet oko toga nije mi tesko da ti odgovorim. Pozzz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko možda zna koliko su aktivni po pitanju ažuriranja sajta, odnosno slobodnih stanova?
 
alex_011":2su82q74 je napisao(la):
Da li neko možda zna koliko su aktivni po pitanju ažuriranja sajta, odnosno slobodnih stanova?

Relativno azurni.. sto pitas ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bazen je u lameli 1 ili 2?
Da li su lamele povezane tako da se moze na bazen doci iz obe, bez izlaska napolje?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
jelenags":hsm5xjqd je napisao(la):
Bazen je u lameli 1 ili 2?
Da li su lamele povezane tako da se moze na bazen doci iz obe, bez izlaska napolje?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Lamela 1.

Preko garaze moze da se dodje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djordje,

Zamolicu te za info, koji deking ide na terase ( ukoliko je moguce da se zna koji je proizvodjac/specifikacija)?
Hvala unapred.
Filip
 
filipidi":1gs9x9yi je napisao(la):
Djordje,

Zamolicu te za info, koji deking ide na terase ( ukoliko je moguce da se zna proizvodjac/specifikacija)?

Hvala unapred
Ivan

Neki Holandski ili Nemacki. Provericu pa cu napisati


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo jedne panorame sa terase sa južne strane...
7ec85b40c0f96c68ce6bce05b43a36d2.jpg


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Jel su stali radovi? Čini mi se da fasada ne mrda dalje od ovoga već par meseci.
 
Ronche":1fnf8zmm je napisao(la):
Jel su stali radovi? Čini mi se da fasada ne mrda dalje od ovoga već par meseci.

Nisu radi se sa druge strane. I unutra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A kakav je pogleda sa "dvorišne" strane prema toplanama?
 
Djordje33":3eazq1xi je napisao(la):
bokili84":3eazq1xi je napisao(la):
Po ovome ispada da je strana suprotna od J.Gagarina jos i lepsa sto se pogleda tice. Ne znam samo da li je planirana kakva gradnja tu iza, posalo je da se planira nekakav novi BGH20, za razliku od suprotne strane gde ce uvek biti park i gde nema sigurno gradnje i zbog prolaska gasovoda ispod.

Boki nije nista predvidjeno da se gradi ni na strane toplane ni sa Jurija Gagarina. Izvadili smo informacije o lokaciji obe parcele...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Malo sam padobranac, mada mi prija da vidim kako može da se komunicira i ako ste investitor i imate milion stvari preko glave...
Naime zanima me da li ste informisani da li u kojoj je fazi onaj projekt koji Cepter hteo da gradi na brodogradilištu neki projekat sa sve marinom?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773601#p773601:3u2ieqr9 je napisao(la):
stemar » Čet Sep 10, 2020 5:21 pm[/url]":3u2ieqr9]A kakav je pogleda sa "dvorišne" strane prema toplanama?
Možeš videti fotografiju na početku ove strane.
 
MrGood2016":2g36ezkb je napisao(la):
durmanka89":2g36ezkb je napisao(la):
Izuzetno razocarenje u menadzment ovog projekta.
Za Djordja svaka cast, ali gospodin koji je glavni u ovom svemu jedno neprofesionalno i necivilizovano ponasanje mogla bih slobodno reci. Bila sam pred protpisivanjem ugovora, sve dogovoreno, sredjeno. Dan pred potpisivanje ugovora smo pozvani i receno nam je da ne mozemo da kupimo nas zeljeni stan po toj ceni.. izuzetan stres i ponizenje. Inace sam u sedmom mesecu trudnoce.. ukolilo ovde kupujete stan jako oprezni i sa timom advokata dodjite, jer jednom dogovoreno ne ostaje tako. Inace sve pohvale za projekat, sto se kvaliteta tice, pocevsi od stolarije, keramike, podova.. ono sto se meni nije svidelo sto na sajtu stoji da dobijete komplet kupatilo( sto se i podrazumeva) ne dobijete ogledalo, drzac za papir i peskire sto cete se sloziti suludo je.. Porcelanosa radi, razumem da je skupa i da je jedno ogledalo 2000e, ali ako nesto radis radi do kraja. U sustini sve ce to biti stvarno lepo i kvalitetno, ali sigurnost kupovine je iznad svega, a kod njih to svakako nikom ne bih preporucila.
U kojoj novogradnji se dobija ogledalo u kupatilu?
Vozdove Kapije

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=766075#p766075:hs9fx6fn je napisao(la):
bokili84 » 14 Aug 2020 04:45 pm[/url]":hs9fx6fn]
Dobre strane SAKURE:

-lokacija koja se nekima ne dopada meni je odlicna, navikao sam na ovaj kraj, imam jako puno prijatelja u okolini.

Tik pored J. Gagarina, ulice sa 6 traka sa jedne strane i toplane i dalekovoda sa druge.
Svaki put kada prodjem pored Sakure (zivim na NBG) pitam se koji mazohista je odlucio da kupi stan ovde...
 
...dok sa druge strane tih 6 traka imas low cost solitere (aka belvil) kojima raste cena, bez obzira na jurija gagarina, gsp garazu, prometnu prugu i buducu glavnu autobusku stanicu.

Da li si razmisljao o tim mazohistima, i ako jesi koji ti je zakljucak?
 
Једино тих 6 трака је тачно, ово остало је драма квин по обичају, упоредити топлану/далековод и гсп гаражу је очајан покушај релативизације, а о прузи да и не говоримо која је 500м далеко, а нова аутобуска станица која је иначе близу као и овој новој згради је недостатак?
 
Treba kupovati u Jurija Gagarina :)

Toplanu će rušiti i na tom mestu sagraditi još jedan stambeno poslovni kompleks.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773786#p773786:4ba374s5 je napisao(la):
MrGood2016 » 11 Sep 2020 10:15 am[/url]":4ba374s5]...dok sa druge strane tih 6 traka imas low cost solitere (aka belvil) kojima raste cena, bez obzira na jurija gagarina, gsp garazu, prometnu prugu i buducu glavnu autobusku stanicu.

Da li si razmisljao o tim mazohistima, i ako jesi koji ti je zakljucak?

Naravno i o njim, samo sto ovi iz Sakure ce platiti kvadrat ipak "malo" vise tako da su ovi iz Belvila u nesto boljoj poziciju.
Kakve veze ima da li raste cena... lokacija je losa i to ne moze da se promeni, Sakura bi bio odlican projekat samo ne na toj lokaciji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773794#p773794:33yydffa je napisao(la):
Assad84 » Pet Sep 11, 2020 11:34 am[/url]":33yydffa] упоредити топлану/далековод и гсп гаражу је очајан покушај релативизације

Za dalekovod postoji papir nadleznih institucija da ne utice na zdravlje osobe koja se nalazu u Sakuri. Da li takav papir postoji za izduvne gasove iz autobuske garaze i autobuske stanice?

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773794#p773794:33yydffa je napisao(la):
Assad84 » Pet Sep 11, 2020 11:34 am[/url]":33yydffa]прузи да и не говоримо која је 500м далеко

Netacno. Pruga je dosta bliza od tih 500m i svakako je izvor konstantne buke.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773794#p773794:33yydffa je napisao(la):
Assad84 » Pet Sep 11, 2020 11:34 am[/url]":33yydffa]а нова аутобуска станица која је иначе близу као и овој новој згради је недостатак?

Nije nedostatak, vec suprotno - dodati izvor zagadjenja i za jedne i za duge zgrade
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773808#p773808:1wxg91rj je napisao(la):
urosk » Pet Sep 11, 2020 11:53 am[/url]":1wxg91rj]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=773786#p773786:1wxg91rj je napisao(la):
MrGood2016 » 11 Sep 2020 10:15 am[/url]":1wxg91rj]...dok sa druge strane tih 6 traka imas low cost solitere (aka belvil) kojima raste cena, bez obzira na jurija gagarina, gsp garazu, prometnu prugu i buducu glavnu autobusku stanicu.

Da li si razmisljao o tim mazohistima, i ako jesi koji ti je zakljucak?

Naravno i o njim, samo sto ovi iz Sakure ce platiti kvadrat ipak "malo" vise tako da su ovi iz Belvila u nesto boljoj poziciju.
Kakve veze ima da li raste cena... lokacija je losa i to ne moze da se promeni, Sakura bi bio odlican projekat samo ne na toj lokaciji.


Ok, da li si razmisljao o mazohistima koji placaju jos vise kvadrat u west65 a udisu podjednako zagadjen vazduh i imaju bonus prugu "da pljunes do nje" sa izuzetno frekfentnim i bucnim saobracajem?
 
Vrh