Šta je novo?

Rudnici Litijuma u Srbiji (Rio Tinto...)

Nadovezao se na pokret kopaćemo i njihovo targetiranje, ne na post iznad
Za ovu situaciju kriva je isključivo vlast. Sakrili su narodnu inicijativu i zagazili u pravo suverenog naroda. I sad šetamo ulicama dok ovaj izigrava diktatora i vodi hibridni rat protiv ljudi koji ne bi rudnik.
 
Poslednja izmena:
Kriva vlast, naravno, krivo kvazinaučno laganje o tehnologiji
 
Kriva vlast, naravno, krivo kvazinaučno laganje o tehnologiji
Ma jok.

A čak i da postoji laganje neko, ti ljudi nemaju nikakav medijski reach. Ima sedamnaest tabloida i 5 nacionalnih frekvencija gde bi bilo koju laž mogao da poklopiš i za tri dana ubediš ljude.

Umesto toga, ovaj osniva medicinski tim sa lončarom, pravi "otvoreni" naučni skup iza zatvorenih vrata, pravi neki call centar gde ne znaju odgovore, laže kako će Nemačka da garantuje (ej!). Sve rade osim onoga što bi mogli, ako je istina na njihovoj strani.

Šta nam to govori?
 
Što se tiče pokreta Kopaćemo, odiše nekom providnom podmetačinom koja svakako nema za cilj da se kopa, naprotiv.
Kopaćemo postoji da se ne bi kopalo ili da bi kopao neko drugi a ne RT.
Vučko voza i one koji su za i one koji su protiv.
 
Što se tiče pokreta Kopaćemo, odiše nekom providnom podmetačinom koja svakako nema za cilj da se kopa, naprotiv.
Kopaćemo postoji da se ne bi kopalo ili da bi kopao neko drugi a ne RT.
Vučko voza i one koji su za i one koji su protiv.
Svakako odiše amaterizmom.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
Ok..
(Ne kopa se litijum nego jadarit)
 
😢😭

IMG_5548.png
 
Kad nema odgovora naucnog, onda ima odgovora sibicarskog. Ok.
Nisi pitao ništa, samo si rekao da si već pitao.
Verovatno si već i dobijao odgovore... Ja se neću vrteti u krug. Kome je do argumentovane rasprave, sigurno već zna moje za i protiv stavove povodom teme.
 
Evo malo o ekološkim standardima Srbije. Ovde pominjano odsumporavanje, a i na tv je čest argument.

1000014508.png
 
Ovo je članak iz 2023. godine, jel imas neki snimak iz drona da vidimo reke Nemaca na protestu protiv litijuma u Saksoniji?
Cekam.
Zašto bi bile reke nemaca kad nije bilo ni reke srba?
Ili ipak jeste?

E vidiš, zato što lažete i na tako očiglednim stvarima koje su i vama samima jasne, koje svako sa 1 zdravim okom vidi, zato vas ljudi nepodnose.
 
Igore pre neki dan si podelio dramatičan video na kojem eko aktivista Bojan Simišić kaže da je njegova žena dobila nalog za privođenje, što će reći država hoće da uhapsi članove njegove porodice.
Pošto se na papiru vidi broj poziva P.2007/21 a uvidom u predmet se vidi da je u pitanju ostavinska rasprava zanima me koji su tvoji sledeći koraci obzirom da si gnusno obnamuo narod.
Sportski pozdrav.
 
Da li postoji mogućnost da je to stvarno Vesić 🙂
Ili Vesić lično ili neki njegov pion.
Evo vidi ove najnovije postove, lik kopa i ima pristup po službenim dokumentacijama, istragama, procesima... Uz to je sam pisao kako živi na 50 metara od granice Vračara i Starog grada (Vesić živi u Njegoševoj), kačio je i neke slike blejanja negde u noći dok su se prebrojavali glasovi a Vesića tad nije bilo na SNS okupu. Dosta toga upućuje da je sam Vesić. A s obzirom da boodala ima čak i Shit Tok nalog i tamo provodi više vremena nego radeći svoj posao, ne bi me čudilo da ima nalog i ovde. Uostalom, Vesiću kao jednom od najvećih kompleksaša u istoriji srpske politike, i jeste oduvek bio san da živi na Vračaru i da se nazove Vračarcem. Zato imajući u vidu sve to, mislim da jeste on.
 
Igore pre neki dan si podelio dramatičan video na kojem eko aktivista Bojan Simišić kaže da je njegova žena dobila nalog za privođenje, što će reći država hoće da uhapsi članove njegove porodice.
Pošto se na papiru vidi broj poziva P.2007/21 a uvidom u predmet se vidi da je u pitanju ostavinska rasprava zanima me koji su tvoji sledeći koraci obzirom da si gnusno obnamuo narod.
Sportski pozdrav.

Vračarac, da li su bile reke srba na ulicama ili nisu?
Šta ćete da uradite povodom toga što ste lagali narod ili šta ćeš ti da uradiš povodom toga što kažeš da predsednik laže?
Sportski pozdrav.
 
Nemoj taj sportski pozdrav molim te. SNS zamišlja sport tako što favorit ima svu mogućnost slobodnog kretanja, a potivniku su vezane i ruke i noge.
 
Сећате се оног народног дијалога председника и грађана у Малом Зворнику?
Чуо сам да су радници локалних комуналних предузећа сносили последице само зато што су се појавили у тој сали.
 
Ili Vesić lično ili neki njegov pion.
Evo vidi ove najnovije postove, lik kopa i ima pristup po službenim dokumentacijama, istragama, procesima... Uz to je sam pisao kako živi na 50 metara od granice Vračara i Starog grada (Vesić živi u Njegoševoj), kačio je i neke slike blejanja negde u noći dok su se prebrojavali glasovi a Vesića tad nije bilo na SNS okupu. Dosta toga upućuje da je sam Vesić. A s obzirom da boodala ima čak i Shit Tok nalog i tamo provodi više vremena nego radeći svoj posao, ne bi me čudilo da ima nalog i ovde. Uostalom, Vesiću kao jednom od najvećih kompleksaša u istoriji srpske politike, i jeste oduvek bio san da živi na Vračaru i da se nazove Vračarcem. Zato imajući u vidu sve to, mislim da jeste on.
Odlično.
@Vračarac ako ste zaista Goran Vesić onda biste mogli malo više da progurate predloge koje ovde članovi foruma pišu, umesto što se trudite da ubedite ljude kako je ovaj projekat bezopasan.
 
Vrh