Šta je novo?

Rekonstrukcija ulica Kraljice Marije, 27. Marta, Džordža Vašingtona i Cara Dušana

Cara Dušana, kod Skadarlije
 

Prilozi

  • cara dušana skadarlija.jpg
    cara dušana skadarlija.jpg
    407,3 KB · Pregleda: 2.176
I dalje mi nisu jasne ove cevke što vire pored bandera, koja je poenta toga?

Ovu rupčagu neću komentarisati...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Вероватно ће ту неке инсталације да провуку, штета само што то није могуће извести кроз сам стуб.
 
Nakon par dana pauze - skoro pa ništa novo na "gornjoj" deonici, tako da ću prećutati komentare:
20200907_095628.jpg

20200907_095644.jpg

20200907_095711.jpg

20200907_095731.jpg

20200907_095859.jpg

20200907_095922.jpg

20200907_100009.jpg
 
MIslim da nema sanse da zavrse do Nove godine.
ALi neka, tako nam treba.
 
Po jednoj od gornjih slika, bi rekao da "ostvrce" kod Prve sluzi da se razdvoje trake, odnosno da ce ih biti 3, a ne ko ranije 4, te da ce se posla ostvrca, trake prelaziti sa 1+2 na 2+1 ?
 
Danas bi svi na ugrade nešto na raskrsnicu.

Tadeusa Koscuska 1 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 2 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 3 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 4 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 5 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 6 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 7 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 8 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 9 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 10 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 11 by Berislav Opanjković, on Flickr

Tadeusa Koscuska 12 by Berislav Opanjković, on Flickr
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=772519#p772519:e8mghw0i je napisao(la):
varos kapija » Pon Sep 07, 2020 12:00 pm[/url]":e8mghw0i]Po jednoj od gornjih slika, bi rekao da "ostvrce" kod Prve sluzi da se razdvoje trake, odnosno da ce ih biti 3, a ne ko ranije 4, te da ce se posla ostvrca, trake prelaziti sa 1+2 na 2+1 ?

Da, zbog skretanja levo u Dobračinu.
 
31.12.2020. kao "poklon" građanima za Novu Godinu.
 
Ako je uspostavljeni režim saobraćaja neko merilo on je prolongiran sa 31. avgusta na 10. septembar.

Ove slike su od jutros, dakle imaju dobra četiri dana da završe.
 
Pjarona de Tadeuša će pustiti za najviše 7 dana, ali mislim da neće biti saobraćaja kroz Vojvode Bojovića. Onda sledi rasturanje Kralja Petra.

Verujem i da će kolski saobraćaj do Dobračine biti u septembru, do Kralja Petra u oktobru, a do Tadeuša u novembru.

Tramvajski i pešački saobraćaj mogu da puste i u novembru, a ne bi me iznenadilo ni da bude na proleće.
 
Dio isped zgrade beka rade zbog spajanja novih zgrada sine i okretnicu nece dirati ....
 
Zanima me zasto granit upotrebljen za ovu rekonstrukciju deluje tako jadno, ako se uporedi sa Granitomu Knez Mihajlovoj, koji je tamo vec preko 40 godina?
 
Nije da je suviše bitno, ali istine radi: 20. oktobra će biti 33 godine od otvaranja rekonstruisane Knez Mihailove ulice.
 
Vrh