Šta je novo?

Rekonstrukcija Požeške ulice

Požeška ulica, samo 9 meseci posle kompletne "rekonstrukcije". Napominjem da još nijedna zima nije prošla (!!!), zapravo tek dolazi. Kako će ovo izgledati za nekoliko meseci, kada voda prodre u pukotine, zamrzne...[/b]

f_grpn70wvm_293530d.jpg


f_grpn70wxm_215eaa3.jpg


f_grpn70wym_498b205.jpg


f_grpn70x0m_f4136d9.jpg


f_grpn70x1m_75eb37f.jpg


f_grpn70x3m_6112ba4.jpg



Guma, izvučena pored šina se vuče po trotoarima:

f_grpn7057m_dec663c.jpg
 
Već legendarni turistički putkazi, koji su postojali pre "rekonstrukcije" i pored prijava, dojava... i dalje leže razbacani u parkiću, čekajući odgovor na pitanje: "Ko je nadležan?"

f_grpn705cm_3b5c116.jpg


f_grpn70wum_859c6ed.jpg
 
Zarekao sam se da više ni jedan komentar neću staviti ovde od kad sma kao ovca slao slike rts-a tj beogradskom programu, al moram.
ljudi krenimo od početka od mosta i prolaza kod šećerane, ad diližanse više škripe nego pre, kroz Požešku se vozimo kao po kockastim točkovima, na nekim mestima behaton kocke popucale a negde su već i izvađene, na njima savesne komšije i dalje parkiraju svoje ljubimce, a ljudi sa dečijim kolicima i dalje idu duž šina na nekim mestima, pored pumpe stoje kontejneri nemože da se prođe trotoarom nego po šinama, a na tom istom mestu ispala guma koja je nalivena oko šina, turistički putokazi i dalje leže u travi valjda mravima pokazuju put. Jednom rečju sranje
Hvala gradu al nemojte molim Vas više da nam radite rekonstrukcije vratite nam ono što je pre bilo, i kakva je to rekonstrukcija, nisu pipnuli struju, vodu , telefonske kablove, toplovod, ništa podzemno smao ono što se tiče šminkanja ulice. Neka hvala nemojte više da je sminkate postala je mnogo ružnija
 
kizo brate stavi sve ove slike na sajt rts-a beogradskog programa pošalji im mejlom da vidiš dal će ih objaviti
isto kao i moje koje sam im poslao Nemaju oni yaya za to
 
Da dodam, na okretnici tramvaja, kada je pala prošla kiša odmah se stvorilo jezero. Nažalost, ne stigoh da slikam.
Kod City Hall-a u nizu preksinoć nije radilo 5 lampi ulične rasvete, mrak...
 
dragan44":3tgg2dig je napisao(la):
kizo brate stavi sve ove slike na sajt rts-a beogradskog programa pošalji im mejlom da vidiš dal će ih objaviti
isto kao i moje koje sam im poslao Nemaju oni yaya za to
Poslaću, mada znam...
 
kizo to su samo sitnice koje život znače
na okretnici nikad nije bilo zadržavanja vode dok nisu sad odradili rekonstrukciju
jedva čekam jos koji onakav pljusak da se šine nađu na padini jer ima nekoliko mesta de je voda vić potkopala i trotoar i ulicu a došli neki sa kamiončićima i zatrpali ko mačka go....
odma po otvaranju ulice sam rekao KAD ĆETE DA RADITE PONOVO REKONSTRUKCIJU JER JE POŽEŠKA SPREMNA ZA REKONSTRUKCIJU AL DETALJNU, a ovo je sve bruka i sramota
 
Ovo je apokalipsa.Treba grad da najurimo za ovo a oni tom izvodjacu radova da vise nikad ikad nista ne radi :bash:
 
C S I
kod mene u selu se kaže obećanje ludom radovanje pa oni to pričaju vejoš od februara, ništa ja njima više neverujem, a ikome da se obratiš niko te ne ferma, čak su i one jajare iz beogradskog programa bez jaja. zvao sam dežurnog reportera i ispričao mu neke od stvari koje mi ovde pominjemo i naveo sam mu da nemora da izlazi na teren nek uđe na ovaj sajt i nek vidi slike sve će mu biti jasno, u fazonu kao zadužiće nekog od reportera da sve te slike pregleda i da ode u lice mesta da proveri . Lipši magarče do zelene trave nema od toga ništa. To se neko dobro ugradio da primi fušeraj i sad ta tema nesme da se pominje u javnosti.
 
Samo da javim, da već nekoliko dana rade popločavanje trotoara u Kirovljevoj ulici. Juče je bio i prilog na Stb, gde je rečeno da Opština finansira da se i Kirovljeva malo dovede u red.
 
Pre par dana je ugao milosava vlajica i pozeske raskopan i radjene su neke toplovodne cevi, a pri tom su ostecene plasticne cevi kroz koje idu telefonski kablovi! Sve to u delu koji je "rekonstruisan"!
Da se kladimo da ce vec sutra po popravku toplovodnih cevi da zatrpaju rupe i asfaltiraju a da pri tom ne poprave i te plasticne cevi kroz koje idu telefonski kablovi, pa kad se pokvare telefone, opet u kopanje...
Hocete fotku?
 
Почели су са постављањем путоказа у Кировљевој, додуше кад сам ја био постављен је само један. Пазите да не ударите главом, чини ми се да је мало низак и да је мало укриво.
 
pedja76":yj5grl6c je napisao(la):
Da se kladimo da ce vec sutra po popravku toplovodnih cevi da zatrpaju rupe i asfaltiraju a da pri tom ne poprave i te plasticne cevi kroz koje idu telefonski kablovi, pa kad se pokvare telefone, opet u kopanje...
Шта те то чуди? Идеална прилика за прање пара... :rolleyes:
 
Raskopana pozeska na uglu sa zrmanjskom kako bi zgrada bila prikljucena na toplovod.Preko puta ispod sumarskog iscupan znak sa sve stubom 40knh i bacen na zelenu povrsinu :bash:
 
Juce u pozeskoj na nekoliko desetina mesta zalivan beton koji je ispucao oko sina sa bitumenom, valjda da se pukotine ne sire. Blizimo se prvoj zimi, a vec ima desetak rupa i sad su i beton onako prosarali bitumenom, pa me bas interesuje kako ce Pozeska izgledati na prolece. Za mene je ovo porazavajuce i zalosno
 
A Hoće li grad na proleće krenuti u stvarnu rekonstrukciju Požeške? :kafa:
 
Slikajte sad situaciju kakva je pa naproleće sa istog mesta slikajte pa uporedite i videćete dal ima razlike, a što se tiče rekonstrukcije ona je mogla da se uradi odmah po okončanju ove u februaru al su morali da trče u Bulevar tamo da uzmu lovu. Sve više mi se po glavi vrzmaju reči jednog mog komšije koji je letos rekao " šta se bre nerviraš oni Čukaricu i dalje smatraju radničkom opštinom pa nam zato uvaljuju fuš čisto da nam zamažu oči, da je ovo na Novom Beogradu ili u centru do sad bi izbila Revolucija, ovako šta koga briga za nas mi i Rakovica im uvek dođemo kao zamorčići, ako prođe prođe ako ne dođu zamažu i odu i tako stalno" a matori ima 75 god i pamti Požešku još kao 1+1 ulicu i okretnicu buseva 33a i mnoge druge detalje.
 
Proradila fontana cesma ,klupe popravljene jos da ociste grafite i da sklone one kvazi tezge i super :kafa:
 
direktor":af8tnp3c je napisao(la):
Proradila fontana cesma ,klupe popravljene jos da ociste grafite i da sklone one kvazi tezge i super :kafa:
Ha, ha, ha proradila cesma na pocetku zime... I morali da je iskljuce.... Rekli su do pocetka leta ce biti potpuno sredjen taj trg, sa sve video nadzorom, a oni na pocektu zime pustili vodu i namestili par dasaka na klupi.

Sto se Kirovljeve tice, cini mi se da je na Stb receno da ce se staviti behaton, kao i u Pozeskoj, jer te dve ulice se nastavljaju, ali trotoari su samo asfaltirani.

Elem, danas se rade sine u Pozeskoj, OPET...
Evo i teksta:

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/214452/Radovi-u-Beogradskoj-Cvijicevoj-i---Pozeskoj
 
Ево шта кажу:

"... Radi otklanjanja primedbi u garantnom roku koje se odnose na rekonstrukciju tramvajske dvokolosečne pruge, tramvajske kontaktne mreže na potezu od Gospodarske mehane do okretnice u Požeškoj ulici i kolovoza i trotoara u Požeškoj ulici, preduzeće „Svietelski" sprovešće posebnu organizaciju saobraćaja u Požeškoj ulici..."
 
Posle, pa recimo oko 11 meseci od završetka "kompletne rekonstrukcije" Požeške, žalbi građana, pokretanja čitavog postupka od strane inspekcije, KONAČNO su dva, već čuvena turistička putokaza (koja su za sve to vreme ležala bačena u parku, preko puta Pančića) postavljena na svoja mesta, na kojima su i bili pre rekonstrukcije. Time je Preduzeće „Svietelski" ispunilo svoju obavezu.

ALI KAKO? Pogledajte taj rad:

21abpew.jpg


mn6dz.jpg



Fali 1/3 znaka, šrafovi su poispadali pa će malo jači vetar odvaliti ploče sa znaka i ne daj Bože nekoga udariti. Horor...
 
Koji uzas covece!Treba vezati odgovorne za taj stub i bicovati ih!
 
Vrh