Šta je novo?

Rekonstrukcija Bulevara kralja Aleksandra

Докле смо ми дошли, па ово нема ни у Северној Кореји!

Znači.... neće se produžiti tramvaj, što je N1 i napisao...?
 
U smislu N1 kaže da je loša odluka, a ovi kažu da nije jer je narod rekao da im tramvaj ne treba.
 
Докле смо ми дошли, па ово нема ни у Северној Кореји!

Naravno da nema. Tamo postoji, ali bukvalno, samo mišljenje jednog čoveka. Lepo ljudi na vreme rešili sve probleme. :D

Ovo je bukvalno gradski arhitekta Marko Stojčić rekao na tribini u opštini Zvezdara pre mesec dana. Sramni naručeni tekst. A nije mi ni jasno na koji tekst N1 se pozivaju to jest sa kime se mačuju.​
I na javnoj raspravi povodom druge linije metroa (I faza), izjavio je da će u plan (PGR šinskih sistema) biti uneto ukidanje tramvaja za MML i kroz Višnjičku.​
 
Ja bih tom čiči,poturio ovo ispod prozora,pa neka on čeka onih 10 buseva.

 
Ovo je bukvalno gradski arhitekta Marko Stojčić rekao na tribini u opštini Zvezdara pre mesec dana. Sramni naručeni tekst. A nije mi ni jasno na koji tekst N1 se pozivaju to jest sa kime se mačuju.
То се и ја питам, гуглао сам и не видим да постоји такав текст? Почели су да се боре и са ветрењачама, не само да лажу и измишљају у својим новинама, него лажу и измишљају текстове код других па их онда демантују!
 
Читао сам неку статистикунда већина људи чита само наслове и коментаре. Тако овај текст сам демантује сопствени наслов.
 
Evo izvora vesti od koga su preuzeli Politika i Novosti:Informer, imaju i video sa gradskim urbanistom stojčićem čija je to izjava kao i sa tim autentičnim građanima. Ovo znači rat, tražili su đavola i dobiće ga jer su prekardašili svojom bestidnom kampanjom.

 
Докле смо ми дошли, па ово нема ни у Северној Кореји!

Постоји одређена граница величине проблема и његове токсичности који се могу решити некаквом јавном дискусијом, апелима или протестом. Овакви одрони мозга и насиље над разумом се решавају мало конкретнијим методама.
 
Постоји одређена граница величине проблема и његове токсичности који се могу решити некаквом јавном дискусијом, апелима или протестом. Овакви одрони мозга и насиље над разумом се решавају мало конкретнијим методама.
Управо, а лек је пресећи ТВ каблове и просто затворити све медијске куће на 20 година. Медији су најслободнији када не постоје
 
Постоји одређена граница величине проблема и његове токсичности који се могу решити некаквом јавном дискусијом, апелима или протестом. Овакви одрони мозга и насиље над разумом се решавају мало конкретнијим методама.

Imam ja rešenje za ove stanovnike sa kućama koji se bune protiv tramvaja.

istockphoto-182880150-612x612.jpg


Istu formulu primeniti i na Gradonačelnikovu nelegalnu gradnju.
 
Naravno da je problem rušiti kuće za ovako njima nebitan projekat, jer je stvar populizma. Lako je rušiti sve i svašta radi obilaznice, uklanjati drveće radi gondole ili zastave ili uništavati plodno zemljište radi Expo - to su sve projekti od "nacionalnog značaja". A proširenje BKA je projekat od značaja za mali procenat stanovništva. To se ne radi baš tako, posebno ne pred izbore. Kako će čovek da ide u kampanju pred ljude kojima treba da se ruši kuća 🤡
 
Verovatno samo u Srbiji 2024 je moguce da.su interesi nekoliko desetina vlasnika udzerica bitniji za izbore od 100000 ljudi koji svakodnevno putuju tim delom Bukevara...to je lazni izgovor ,jedostavno nisu sposobni da rese problem,plus ne mogu toliko da se ugrade.kao u drugim projektima gde se trazi i.manje truda pride.
 
Na ovom forumu su skoro svi za rusenje i za tramvaje,uklljicujuci i autora ovih redaka koji se svakodnevno zlopati na ovom pravcu...pisao sam kako vlast razmislja.
 
Zašto bi gangula dao 80 miliona da se propisno namuči jedno dve godine, i da ne uradi dobro, pa da ga još pljuju, sve da bi mu ostalo 15, kad može da da 50 miliona za patike, od kojih će posle dva klika ostati 25 miliona?

Hoće neko da se pobuni? Neće, žure, počinje tekma.
 
Prođe 7 dana i nema ničeg novog osim što smo ušli u novi izborni cirkus. Čestitam!
Како који изборни циклус, тако смо ми све даље и даље од реконструкције БКА! Како време иде, још ћемо молити да бар пресвуку постојећи асфалт!
 
Vrh