Šta je novo?

Razvoj novobeogradskih blokova

Da li će skloniti i lokale preko puta petice, gde je mesara Milan?
 
Ako samo polako redom sve te sklepotine sklanjati
Све иде под мач
https://www.google.com/maps/@44.804...80h,39.46t/data=!3m1!1e3?authuser=0&entry=ttu
рушење.JPG
 
Zar Mance je vec 2 godine i na ovoj adresi Jurija Gagarina 219,malo dalje od lokacije gde ce rusiti
2021-05-25.jpg
IMG_20230509_123532.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Za mene je nonsens da neka firma danas u novogradnji, a pogotovu sa ovakvim cenama, jos uvek koristi klasicne klima uredjaje, radijatore itd. Pa to niko vise ne koristi. Pogledajte druge firme samo na NBgd-u u okruzenju koje pocinju nove projekte da grade. Da ne pricamo o minijaturnim sobicama a enormnim nepotrebnim terasama. Samo da bi sto vise novca uzele. O postavljanju terasa u cik-cak da i ne govirim. Uzas.
 
Za mene je nonsens da neka firma danas u novogradnji, a pogotovu sa ovakvim cenama, jos uvek koristi klasicne klima uredjaje, radijatore itd. Pa to niko vise ne koristi. Pogledajte druge firme samo na NBgd-u u okruzenju koje pocinju nove projekte da grade. Da ne pricamo o minijaturnim sobicama a enormnim nepotrebnim terasama. Samo da bi sto vise novca uzele. O postavljanju terasa u cik-cak da i ne govirim. Uzas.
Usudicu da napisem da je 95% dosadasnjih projekata na nbg radjeno sa split sistemom klime i standardnim radijatorima. Tako da "Pa to niko vise ne koristi" ne da nije tacno nego je cista laz
 
Usudicu da napisem da je 95% dosadasnjih projekata na nbg radjeno sa split sistemom klime i standardnim radijatorima. Tako da "Pa to niko vise ne koristi" ne da nije tacno nego je cista laz
Dobro si napisao. Dosadasnjih mozda DA, ali buducih tesko. Pogledaj bolje buduce modernije projekte a i neke koji se sad grade pa ces videti. Ipak je 21 vek.
 
Meni samo padaju na pamet Airport Garden i West 65 da nemaju split sistem klime
 
Pogledaj malo bolje pa ces videti koliko ih jos ima. Da ih ja ne reklamiram. A o drugim delovima grada da i ne nabrajam.
Ne sumnjam u tvoj uticaj i reklamiranje novogradnji, ali aj ako ti nije tesko nabroj jos par primera, posto ne mogu bolje da vidim od ovoga.
Pricali smo o nbgu, ne o drugim delovima grada.
 
Poslednja izmena:
Aj ako ti nije tesko nabroj jos par primera, posto ne mogu bolje da vidim od ovoga.
Pricali smo o nbgu, ne o drugim delovima grada.
Sakura park - blok 58, Square - blok 43, Ablok 4.faza poslovni deo - blok 67a, itd. O buducim koji su u pripremi, sam vidi.
 
Sakura park - blok 58, Square - blok 43, Ablok 4.faza poslovni deo - blok 67a, itd. O buducim koji su u pripremi, sam vidi.
druze ovo ce da se izgradi sve za minimum 5 godina, tad mozda i dostignemo nivo centralne klimatizacije. Lastavice su vise pozicionirane kao neki mid quality objekat, nesto slicno big residencies po pitanju kvaliteta materijala i opreme..
 
U cemu je problem sa split sistemom klima?
To bi isto bilo kao kad bi se covek danas pitao u cemu je problem sa mobilnim telefonima od pre 15 god. Nema problema. Samo su tesko demode. Drugo, zar nije bolje kad je sve moderno danas da u stanu po zidovima nema unutrasnje jedinice i radijatora. Kad pratimo svet, zasto ne bi i u ovome. Bolje je, lepse je i na kraju troskovi su manji neuporedivo sa toplotnim pumpama / centralnom klimom.
 
Koliko ja pamtim, na tom ćošku je uvek radila neka cvećara... a onda je neko dodao još jedan lokal, pa još jedan... i na kraju dobismo onaj Bangladeš.
Ali - hajde da se ne zavavamo - nije ovo ukonjeno zbog nereda, već zbog gradnje na lokaciji.
Potez između bloka 70 i Jurija Gagarina je većim delom zauzet (dalekovod, zgrade, kinezi, OVM pumpa) i ova parcela je sasvim sigurno već ošacovana, dogovorena i kaparisana u nekoj kafani. Ništa lakše nego skloniti nekoliko montažnih objekata.
 
Koliko ja pamtim, na tom ćošku je uvek radila neka cvećara... a onda je neko dodao još jedan lokal, pa još jedan... i na kraju dobismo onaj Bangladeš.
Ali - hajde da se ne zavavamo - nije ovo ukonjeno zbog nereda, već zbog gradnje na lokaciji.
Potez između bloka 70 i Jurija Gagarina je većim delom zauzet (dalekovod, zgrade, kinezi, OVM pumpa) i ova parcela je sasvim sigurno već ošacovana, dogovorena i kaparisana u nekoj kafani. Ništa lakše nego skloniti nekoliko montažnih objekata.

Upravo to, ovde se uglavnom sete da očiste ovakav krš kada to zasmeta nekom investitoru. Mada dosta sličnih objekata je počišćeno po gradu, npr. kod mene na uglu Despota Stefana i Cvijićeve prodisao prostor nakon uklanjanja onih objekata.

Još kad bi u Zemunu uklonili sve ono po keju.
 
Vrh