Šta je novo?

Razni projekti

Угао са Бранка Пешића, не знам колико је квадрат.
Ko ima kesa samo nek ga spremi,pola ovih sto prave nove zgrade nece ih prodati,dosta je bilo izivljavanja,trenutno sam u Torontu,krvi ima do kolena,20% nize cene kuca u 2 meseca,a prosecna kuca 2 miliona,neki su izgubili pola miliona u kuci pre noci.
Svuda po svetu nekretnine padaju,drz' te se polecemo...
 
Mi smo četvrti po visini cena (trenutno), pre neki dan čuh na N1, dok sam vrteo kanale. Takođe su rekli da više ne postoji razliku u ceni između centra, šireg centra i periferije.
 
Mi smo četvrti po visini cena (trenutno), pre neki dan čuh na N1, dok sam vrteo kanale. Takođe su rekli da više ne postoji razliku u ceni između centra, šireg centra i periferije.
Gde cetvrti,mozda na Balkanu? Jel znas koliko kosta kvadrat u Frankfurtu,Vankuveru,Sidnej,Hong Kongu,Nju Jorku u Torontu je prosecan kvadrat 10 000 eu u centru grada ide i po 20 000eu.
Ako pricas o ceni prosecnoj ceni kvadrata naspram zarade,tu mozda tu i jesmo pri vrhu,al to je zato sto se kod nas u pupmpava novac gastrabajtera iz inostranstva,ali uskoro i tome dolazi kraj,jer gastrabajteri postaju sve siromasniji,uskoro ce poceti prodavati stanove po Bg.
 
Četvrti u svetu jesmo, dal' naspram plate, ne znam, nisam se uključio na sam početak.
 
može da se ruši Staklenac na trgu pošto dobijamo nov u Ruzveltovoj
20220615_190437.jpg
 
Sve zavisi kako se gleda na stvar. Mislim šta rušiti, pošto imamo na više lokacija "staklence".
 
Како изгледа ова зграда АМСС кад се гледа од Вука пошто је виша од свих? Како су средили калкански зид?
 
zgrada koja se dovršava celom dužinom je ta zgrada
Pogledajte prilog 139373
Значи још један ружан доминантни калкан. Надам се изградњи више складне зграде на ћошку преко пута Жагубице да заклони ову прекрасну визуру.
 
Vrh