Šta je novo?

Razni projekti

To da, vrv je to i razlog ali je presmeshno, bar meni, kao da se neko sprda sa resenjem problema kako u uskoj ulici izbeci efekat kanjona a da ipak ostane bar 10 spratova
 
Мислим да су ти повучени станови горе углавном типа преко целог спрата тако да није толики притисак. Свакако центар тако да нема везе толико
 
Cetinjska stoji vec duže ovako
20230520_173945.jpg
20230520_173927.jpg
 
Misarska je nazalost u poslednjih par godina dozivela potpuno unistenje...Uvek se trudim da je zaobidjen kada sam u tom kraju.

Naravno, ne treba nikada zaboraviti ni zgradu iza coska u Resavskoj sa vinskim podrumom koja je srusena.
 
Данас-23.05.2023. је објављена јавна презентација УП за изградњу пословног објекта у Булевару Милутина Миланковића, блок 40. Све имате овде https://www.beograd.rs/cir/gradski-...pop8-ps-bulevar-milutina-milankovica-blok-40/

Реч је о објекту од осам спратова, односно -3По+П+8+По, а биће изграђен између железничке пруге, штампарије Блица, пословног објекта Свислајон и иза објекта где је Авис рента-кар, који је од беле фасадне цигле. Тачно ће бити у новоу садашње железничке станице „Тошин бунар“. Висина овог пословног објекта ће бити 37 метара. У подземним гаражама у три нивоа ће бити укупно 148 паркинг места, а од тога ће бити 12 паркинг места за особе са инвалидитетом.

Неколико ортофото снимака положаја будућег пословног објекта, цртежа и 3Д.

ортофото.JPG
кп 1222-43.JPG
цртеж1.JPG
цртеж2.JPG
3д-локација1.JPG
3д-локација2.JPG
саобраћајне површине.JPG


3д-поглед од ж.п..JPG
3д-поглед од железничке пруге.JPG
3д-поглед од железничке станице тошин бунар.JPG
3д-поглед од интерне саобраћајнице.JPG


планирани објекти блок 40.JPG
 
Zdravo,
Da li neko može da podeli bilo kakvo iskustvo sa novom zgradom u Skadarskoj 3, pored bolnice Ana life Zemun? Suprug i ja se premišljamo oko kupovine, cena je 2.500 eur/kvadrat sa pdv-om. Realno je cena niža od cena ostalih stanova u tom kraju. Takođe, brine nas zagađenje i dim iz okolnih kuća.
Bilo kakva sugestija bi značila s obzirom da nismo iz tog kraja.
Hvala najlepše.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: max
Au covece 😲😲😲 ako je ista zgrada u pitanju, ovo kao da je zgrada sazidana na drugoj zgradi, meni je ovo gore nego ono kaskadno cudo u misharskoj
 
Zdravo,
Da li neko može da podeli bilo kakvo iskustvo sa novom zgradom u Skadarskoj 3, pored bolnice Ana life Zemun? Suprug i ja se premišljamo oko kupovine, cena je 2.500 eur/kvadrat sa pdv-om. Realno je cena niža od cena ostalih stanova u tom kraju. Takođe, brine nas zagađenje i dim iz okolnih kuća.
Bilo kakva sugestija bi značila s obzirom da nismo iz tog kraja.
Hvala najlepše.
Sama mikrolokacija je upitna (kao i cela ZA) prvenstveno zbog dima (pa i tornja sa antenama na toj strani, ali koji će se verovatno morati rušiti jer je i taj deo Montex pokrio izmenom plana), saobraćaj za sada nije toliko problematičan, lokacija je dobra jer je sve blizu.. ali zgrada mi deluje više nego korektno, samo što su ostali veliki stanovi mislim 4-sobni za koje je ta cena i realna (kako god to zvučalo sada, ali u odnosu na konkurenciju i dati momenat).. investitor je jedan od ljudi koji su radili Tri nove i Gornji grad (i sada residence 7+), izvođač jako dobar (nije česta praksa da izvođači ovog kalibra rade manje zgrade - Zop inženjering - npr. Skyline rade) i rešenja su dobra, jedna od retkih zgrada gde sam video da oblače celu ploču terase (ispod i iznad) u izolaciju kako bi eliminisali potencijalni hladan most..materijalizacija ne znam kakva je unutra, ali verujem da nisu kiksnuli, obzirom na iskustvo..
 
Sama mikrolokacija je upitna (kao i cela ZA) prvenstveno zbog dima (pa i tornja sa antenama na toj strani, ali koji će se verovatno morati rušiti jer je i taj deo Montex pokrio izmenom plana), saobraćaj za sada nije toliko problematičan, lokacija je dobra jer je sve blizu.. ali zgrada mi deluje više nego korektno, samo što su ostali veliki stanovi mislim 4-sobni za koje je ta cena i realna (kako god to zvučalo sada, ali u odnosu na konkurenciju i dati momenat).. investitor je jedan od ljudi koji su radili Tri nove i Gornji grad (i sada residence 7+), izvođač jako dobar (nije česta praksa da izvođači ovog kalibra rade manje zgrade - Zop inženjering - npr. Skyline rade) i rešenja su dobra, jedna od retkih zgrada gde sam video da oblače celu ploču terase (ispod i iznad) u izolaciju kako bi eliminisali potencijalni hladan most..materijalizacija ne znam kakva je unutra, ali verujem da nisu kiksnuli, obzirom na iskustvo..
Hvala puno.
Tako je, gledali smo 4-sobni stan, jer je jedino to ostalo na 1om i 7om spratu. Koliko nam se učinilo, radovi unutra deluju sasvim korektno, jedino što nas je zbunilo jeste sto kao pregradne zidove izmedju stanova su koristili dvostruke gips ploče za vunom unutra, pa smo u nedoumici zbog toplotne i zvučne izolacije.
 
Hvala puno.
Tako je, gledali smo 4-sobni stan, jer je jedino to ostalo na 1om i 7om spratu. Koliko nam se učinilo, radovi unutra deluju sasvim korektno, jedino što nas je zbunilo jeste sto kao pregradne zidove izmedju stanova su koristili dvostruke gips ploče za vunom unutra, pa smo u nedoumici zbog toplotne i zvučne izolacije.
Nemoguće da su samo gips karton ploče sa izolacijom, moguće da je kombinacija sa ciglom ili blokom, ispitajte to. Rešenje kao što navodite je samo moguće za zidove unutar stana.
 
Aleksara jel mogla bilze sinama kako daleko je to a ova
Gramisova bas nekako malena
 
Znam slucaj coveka koji je zeleo stan na Vracaru (crnogorac). Nadje on tako stan i dodje kod Notara. Citaju ugovor i kazu u toj i toj ulici opstina Zvezdara. On kaze stanite ja sam na oglasu video da pise stan na Vracaru. Oni kazu pa Vracar je druga strana ulice. On im kaze ok dajte mi onda stan sa druge strane ulice. Oni kazu pa kako da vam damo. On kaze ja kada budem prodavao stan necu lagati vec automatski moram prodavati stan na Zvezdari a kupio sam ga kao na Vracaru. Tuzio ih je za dovodjenje u zabludu i lazno oglasavanje i dobio lep novac jer su ga zavlacili dva meseca. Prema tome mogu vrtovi Ceraka i Banovo brdo residence da nazivaju svoje naselje kako hoce, ali to je jer postoji katastar kao jedini zvanicni dokument dovodjenje u zabludu kupaca i prevara.
Evo “zna” ga i Istok Pavlović 😂😂

 
Hvala puno.
Tako je, gledali smo 4-sobni stan, jer je jedino to ostalo na 1om i 7om spratu. Koliko nam se učinilo, radovi unutra deluju sasvim korektno, jedino što nas je zbunilo jeste sto kao pregradne zidove izmedju stanova su koristili dvostruke gips ploče za vunom unutra, pa smo u nedoumici zbog toplotne i zvučne izolacije.
Za zidove izmedju stanova ide silka blok pa vuna pa dvostruka gips ploca. To bi zapravo trebalo da bude dosta jaka zvucna izolacija.
Znam jer sam kupac u R7+ a isti im je izvodjac i materijali.
 
Vrh