Šta je novo?

Razni projekti

Распоред зграда је замишљен са булдожерисањем Б*чког Ил*вика (кључно)

Свакако нелегално, пошто ни парцелу одређену немају, тако да утефтерисати за Дан кугле за рушење заједно са махалом поред #немамилости
 
Zdravo, ima li nekog ovde da je kupio stan u Zen Hill, Dobanovacka 54E, Zemun?
Neka mi se javi privatno molim.
 
Sazonova 24 Vračar Beograd
IMG_20230614_164504067.jpg
IMG_20230614_164447356.jpg
IMG_20230614_164435512.jpg
 
Zašto su cigle na poslednjem spratu druge nijanse crvene i (tako mi izgleda), drugi tip?
 
Prljava je i mislim da ovo nije puna cigla vec samo plocice ...
 
Реконструкција зграде Републичког фонда за пензијско и инвалидско осигурање на Новом Београду у блоку 32. Радови су почели осмог маја, а требало би да буду завршени до првог јуна следеће године.
IMG_20230617_142939.jpg
IMG_20230617_142950.jpg
 
Разни пројекти
Зграда "Парк Калемегдан" између улица Цара Уроша и Пјарона де Мондезира: виде се делови коначне фасаде, добро и занимљиво ће изгледати:

















Знатно боље изгледа уживо; рекао бих да се у фасаду уграђују велике мермерне плоче:

.... .... .... ....

Мало ниже у Цара Уроша, зграда на углу три улице добија све више детаља; наравно, ћошкасти спрат и по на врху јој квари изглед:






 
Poslednja izmena:
Sto je najgore osim poslednjeg sprata ta zgradica se cak i dobro uklopila u sredinu.
 
Mogao je da uradi povuceni sprat elegantnije ali ga je uprskao time sto je napravio jedan ipo sprat i jos neka trapava geometrija na krovu koja kvari opsti izgled.
Inace ostatak zgrade je prilicno uredan i u koheziji sa okruzenjem.
 
У суштини, пљунули су на лепу торту да би зарадили на још два стана.
 


И опет то изувијано ковано гвожђе од кога овдашњи кулови пате. Уместо да дају савремену изведбу истог, они не виде да оваквим зградама оваква стоји као пилету с..а. Али полуписмени инвеститори и купци падају на ово, делује “отмено”.
 
Vrh