Šta je novo?

Razni projekti


Мора подхитно да се цео тај део урбанистички испланира и унапред предвиде будуће потребе и неопходна инфраструктура, град је сам кренуо да се шири ка тамо (и по њивама, са разним кућама крмачицама) и настаће куршлус врло брзо. Значи да се већ сада испланира продужење Јурија Гагарина и повезане улице, препарцелизује и испланира шта где треба да се гради.
 
Мора подхитно да се цео тај део урбанистички испланира и унапред предвиде будуће потребе и неопходна инфраструктура, град је сам кренуо да се шири ка тамо (и по њивама, са разним кућама крмачицама) и настаће куршлус врло брзо. Значи да се већ сада испланира продужење Јурија Гагарина и повезане улице, препарцелизује и испланира шта где треба да се гради.

Blok 65 u najavi
 
1000021034.jpg

Бул. Ослобођења.
 
Објављена је јавна презентација УП комплекса "Студентски град" са детаљном разрадом фазе I , за изградњу два нова павиљона, а реч је о новом крилу V.
Ново крило ће се градити на слободном делу парцеле Студењака, где се сад налазе она два кошаркашка терена и терен за фудбал. То је део уз ново изграђени део Студентске улице и Булевара Арсенија Чарнојевића (бивши ауто-пут). Наравно цео "Студентски град" припада блоку 34.
Све имате овде https://www.beograd.rs/cir/gradski-...-faze-i-izgradnje-na-gp-9j4---1-novi-beograd/

Ортофото 3Д
ортофото 3Д.JPG


Урбанистички пројекат и идејно решење
урбанистички пројекат.JPG
идејно решење.JPG


Технички опис
технички опис објекта.JPG


Цртеж комплекса-Фаза 1
цртеж комплекса_фаза 1.JPG


Цртеж објекта
цртеж објекта.JPG


Цртеж једне од соба (23 м²)
цртеж собе.JPG


3Д прикази
3Д приказ1.JPG
3Д приказ2.JPG
3Д приказ3.JPG
3Д приказ4.JPG
3Д приказ5.JPG
3Д приказ6.JPG

:sesir:
 
Можда су требали да прошире капацитете дома Карабурма уместо Студењака.
 
Објављена је јавна презентација УП за доградњу и надоградњу пословног објекта у Булевару Милутина Миланковића бројеви 19а и 19б. То је у блоку 40, пословне зграде где је смештено више приватних ИТ предузећа, приватна предшколска установа, итд... Објекти су смештени између пословне зграде „Мој киоск групе“ и „Гранд Моторса“ (заступник Форда), а преко пута блока 38.
Инвеститор доградње и надградње објекат Б (зграде 1 и 2) је Рад Комерц доо. Ту иза објекта Б је и објекат А који се не реновира. Све имате овде
https://www.beograd.rs/cir/gradski-...rad-bulevar-milutina-milankovica-br19a-i-19b/

Ортофото,
ортофото.JPG
2.ортофото 3Д.JPG

2.ортофото 3Д.JPG

ортофото 3Д.JPG


Објекат 1, 2, 3
објекат 1, 2, 3.JPG


Постојеће стање,
постојеће стање.JPG


Новопројектовано стање
новопројектовано стање.JPG


Технички опис 1 и 2
технички опис1.JPG
технички опис2.JPG


3Д прегледи
3Д преглед.JPG
3Д преглед1.JPG
3д преглед2.JPG
3Д преглед3.JPG

:sesir:
 
Ladno su im je prošlo sprat i povučeni sprat viska bilo je tako na uvidu mislio sam da će to biti sklonjeno jok gradi one koji su potpisali treba odstraniti
20240320_195452.jpg

20240321_071848.jpg

Mirjevski bulevar karaburma
 
Isti Zoned koji je obećao kule i gradove, izmanioulisao stanare i izmenio sve što se izmeniti u zgradi može! Zoned koji pravi krive zidove, stanove sa zubovima, pogrešnim padovima kupatila, nelakiranim parketom, zgradu koju su uradili amateri, garažu koja prokišnjava ko busno sito...!

Isti Zoned koji ne odgovara na mailove i zahteve stanara.

Isti Zoned koji se hvali svim prvoklasni materijalima, a onda kad proda stanove dobijete polukrš i drugu klasu!

U širokom luku izbegavate, jer su stanari užasnuti i rezignirani!

Tuzba na pomolu!
Očigledno je ovo način na koji Zoned posluje, jer je identična situacija i sa zgradom koju su nedavno "završili" u NS (projekat Vojvođanka).

Sve je urađeno površno i krajnje nestručno. Različite su žalbe stanara neispravna ventilacija, loše elektroinstalacije, prokišnjavanje, oštećena stolarija, loš kvalitet parketa.

Pre predaje stanova angažovali su "firmu" za čišćenje posle koje su stanovi i zgrada izgledali kao da su se deca iz zabavišta igrala čistača.

Povrh svega, obratite pažnju od koga kupujete stanove. Zoned ima običaj da za svaki projekat otvori novu firmu koja u nazivu ima "Zoned", i da je nakon prodaje stanova ugase kako ne biste imali koga da tužite. Npr. u NS su stanove prodavali kao Zoned 1996. Proverite kako se zove Zonedova firma od koje ste kupili stan, u APR-u se može proveriti i datum osnivanja. Na sajtu im stoji da postoje od 2000. godine ali proverite koliko su samo firmi od tada otvorili i zatvorili (otišli u stečaj), i većina ih je bila registrovana na istoj adresi, Bulevar oslobođenja 88 ili Futoška 80 u NS.

Kada se sve sabere i oduzme, treba ih izbegavati u širokom luku jer su prevaranti.
 
Da bas tako nadogradnja izjednacavanje sa objektima levo I desno tju ulazima i fasada
 
Očigledno je ovo način na koji Zoned posluje, jer je identična situacija i sa zgradom koju su nedavno "završili" u NS (projekat Vojvođanka).

Sve je urađeno površno i krajnje nestručno. Različite su žalbe stanara neispravna ventilacija, loše elektroinstalacije, prokišnjavanje, oštećena stolarija, loš kvalitet parketa.

Pre predaje stanova angažovali su "firmu" za čišćenje posle koje su stanovi i zgrada izgledali kao da su se deca iz zabavišta igrala čistača.

Povrh svega, obratite pažnju od koga kupujete stanove. Zoned ima običaj da za svaki projekat otvori novu firmu koja u nazivu ima "Zoned", i da je nakon prodaje stanova ugase kako ne biste imali koga da tužite. Npr. u NS su stanove prodavali kao Zoned 1996. Proverite kako se zove Zonedova firma od koje ste kupili stan, u APR-u se može proveriti i datum osnivanja. Na sajtu im stoji da postoje od 2000. godine ali proverite koliko su samo firmi od tada otvorili i zatvorili (otišli u stečaj), i većina ih je bila registrovana na istoj adresi, Bulevar oslobođenja 88 ili Futoška 80 u NS.

Kada se sve sabere i oduzme, treba ih izbegavati u širokom luku jer su prevaranti.
Бициклистичка и пешачка стаза испред зграде су такође крајње површно одрађене. Чак постоји бандера на бициклистичкој.
 
Да ли ико има нешто више информација о пројекту Палата Византија, заинтересован сам за стан ту... Да ли знате какви су до сада били ти инвеститори и ивођачи радова, јел пробијају рокове, какав је квалитет градње?
 
Ja sam pazario tu, ali nisam siguran da mogu nešto više da ti kažem o samom kvalitetu gradnje. Kao vlasnici firme koja je investitor u APR-u su upisani vlasnici Euromedic-a i ovo im je prva takva investicija (za njih će biti rezervisano prizemlje i prva dva sprata). Sa druge strane, izvođač radova je firma Koto, koja iza sebe ima dosta projekata u Beogradu - radili su i BIG residences koji su ovde ljudi hvalili, ali opet jedan projekat ne mora da ima veze sa drugim u smislu kvaliteta izvedenih radova.

Uz stan je obavezna kupovina parking mesta. Cena na početku prodaje je bila 2450 eur + PDV, ne znam da li se sada menjala.
Čini mi se da su im sada na sajtu izlistani samo dostupni stanovi.

Dinamika izgradnje je negde do kraja ove godine da izađu sa betonskom konstrukcijom, a onda negde do leta sledeće godine kompletno sve. Trenutno negde polako dolaze do nultog nivoa, imaju tri nivoa garaža i čini mi se da su blizu da to kompletiraju.

Prodaju za njih radi agencija kao predstavnik investitora, tako da od njih nećeš moći mnogo tehničkih detalja da saznaš. Ako te interesuje još nešto detaljnije, slobodno pošalji privatnu poruku.
 
Dobra je lokacija tog projekta, da se finansijski uklapam u to sigurno bih razmatrao. Nažalost mi je za malo van budžeta :)
 
Lokacija (tu sam u kraju već) plus koliko-toliko "razumna cena" (mada je ovo relativno) u poređenju sa recimo zgradom pored (Pionir Palas) koja se u istom trenutku prodavala oko 3k je nešto što je mene nateralo da konačno posle nekih desetak godina prikupljanja sredstava uletim u tu priču.

A što se tiče okoline, verujem da će Delta Land drastično promeniti izgled celog kraja, plus kada krenu sa raščišćavanjem onih straćara ispod Pančevca biće to pristojno kroz nekoliko godina.
 
Ja ne mislim da je gradnja Delta Lenda uopšte pozitivna za taj deo grada, čak bih rekao da je to minus :)
 
Ja sam pazario tu, ali nisam siguran da mogu nešto više da ti kažem o samom kvalitetu gradnje. Kao vlasnici firme koja je investitor u APR-u su upisani vlasnici Euromedic-a i ovo im je prva takva investicija (za njih će biti rezervisano prizemlje i prva dva sprata). Sa druge strane, izvođač radova je firma Koto, koja iza sebe ima dosta projekata u Beogradu - radili su i BIG residences koji su ovde ljudi hvalili, ali opet jedan projekat ne mora da ima veze sa drugim u smislu kvaliteta izvedenih radova.

Uz stan je obavezna kupovina parking mesta. Cena na početku prodaje je bila 2450 eur + PDV, ne znam da li se sada menjala.
Čini mi se da su im sada na sajtu izlistani samo dostupni stanovi.

Dinamika izgradnje je negde do kraja ove godine da izađu sa betonskom konstrukcijom, a onda negde do leta sledeće godine kompletno sve. Trenutno negde polako dolaze do nultog nivoa, imaju tri nivoa garaža i čini mi se da su blizu da to kompletiraju.

Prodaju za njih radi agencija kao predstavnik investitora, tako da od njih nećeš moći mnogo tehničkih detalja da saznaš. Ako te interesuje još nešto detaljnije, slobodno pošalji privatnu poruku.
Хвала пуно на инфо, мада колико видим мањи станови одоше већ. Локација ми изгледа топ, а и цена је океј
 
Vrh