Šta je novo?

Razni projekti

Da, mislim da je velika većina malih stanova do 50m2 otišla još prošle godine čim je puštena prodaja.
 
Blok 64. Jel zna neko nesto o ovom projektu?
20240402_161041.jpg
 
Blok 64. Jel zna neko nesto o ovom projektu?
Pogledajte prilog 194330
Taj kraj ce (ali bukvalno) sledecih 10 godina biti gradiliste. Ako nastupi neka kriza u izgradnji stanova, ostaces zarobljen raspalim magacinima, bez normalnog prilaza zgradi. Za zivot ne, kao investicija mozda, zavisno od cene. Imas u kraju dosta ponude na drugim projektima, pa uporedi.
 
Kings Fountain:

Ograničena ponuda - Kupite stan u Lameli B i na poklon dobijate automobil BMW X5 ili M850i xDrive Kabriolet​

bmw.desktop.srpski.jpg


Ima se, moze se.
На слици није Х5. Вероватно су им рекламу радили исти који су им радили и рендер за пројекат🤔
 
Taj kraj ce (ali bukvalno) sledecih 10 godina biti gradiliste. Ako nastupi neka kriza u izgradnji stanova, ostaces zarobljen raspalim magacinima, bez normalnog prilaza zgradi. Za zivot ne, kao investicija mozda, zavisno od cene. Imas u kraju dosta ponude na drugim projektima, pa uporedi.
Hvala. Taj scenario je najpesimisticniji, trudim se da gledam pozitivno. :) Ja mislim da ce biti najbolji blok kada se sve izgradi jer ce biti vise kompleksa u bloku. Meni jako interesantno. Sve je blizu, lokacija extra i velika prednost sto nije na nekoj prometnoj ulici. Airport Garden, Greda, Pupinova Palata i sa obe strane jos par novogradnji.
 
Taj kraj ce (ali bukvalno) sledecih 10 godina biti gradiliste. Ako nastupi neka kriza u izgradnji stanova, ostaces zarobljen raspalim magacinima, bez normalnog prilaza zgradi. Za zivot ne, kao investicija mozda, zavisno od cene. Imas u kraju dosta ponude na drugim projektima, pa uporedi.
Mislim da je sansa bas mala da ovde neki projekat propadne, novi blok + blizina biznis centra. Definitivno nije najbolja solucija za porodican zivot u nekoj skorijoj buducnosti (<5 godina), ali je investiciono dobra lokacija, vecina poznatih novogradnji se zavrsava u naredne 3 godine na ovoj lokaciji.
 
Vrh