Šta je novo?

Razni projekti

Počelo čišćenje IMT-a (ili sam ja tek sada primetio). Ima li negde tema vezana za taj projekat?
 
Poslednja izmena:
Počelo čišćenje IMT-a (ili sam ja tek sada primetio). Ima li negde tema vezana za taj projekat?
 

Mirosavljeva 9


Stara Rakovica

 
Šta se dešava sa voždovačkom Transport banjom,Eliksirom?
Da li je neko saznao cene?
 
Bekamentara
20230309_141041.jpg
 
Neki idu u rezervaciju i pre javnog uvida,sa vec definisanom cenom,zato i pitam.Na primer Tesla city kod poste u Darvinovoj.To su veoma bliske lokacije,jedna drugoj.
Da li Lekovita lokacija ima neke dodatne sadrzaje,ili klasika,stanovi,lokali?
Jel Tesla city, onaj plac sto je sad ogradjen izmedju Darvinove poste i one bivse toplane, koju su u medjuvremenu srusili? Pogledao sam kad su postavljali sipove, duz celog placa po duzini se prostiru dve ogromne cevi, preko kojih je armirani beton, to je ponovo zakopano, pa me je bas zanimalo imaju li te cevi neku funkciju i kako ce da naprave podizemne garaze od tolikih cevi.
 
Jel Tesla city, onaj plac sto je sad ogradjen izmedju Darvinove poste i one bivse toplane, koju su u medjuvremenu srusili? Pogledao sam kad su postavljali sipove, duz celog placa po duzini se prostiru dve ogromne cevi, preko kojih je armirani beton, to je ponovo zakopano, pa me je bas zanimalo imaju li te cevi neku funkciju i kako ce da naprave podizemne garaze od tolikih cevi.
To ti je ovo uokvireno žutom.
Mislim da tu ništa još nije počelo da se radi.
gis novi voždovac.PNG
 
To ti je ovo uokvireno žutom.
Mislim da tu ništa još nije počelo da se radi.
Zanimljivo, zato sto trenutno postoji gradiliste sa druge strane, izmedju Tolminske, Kumodraske i Poste, na koje sam ja mislio, i tu se vec godinam nesto desava al nikako da krene da se gradi. Ali zar preko tog placa uokvireno zutim nije trebalo da prodje Nova Kumodraska ulica kao nastavak Bulevara Peka Dapcevica?
 
Zanimljivo, zato sto trenutno postoji gradiliste sa druge strane, izmedju Tolminske, Kumodraske i Poste, na koje sam ja mislio, i tu se vec godinam nesto desava al nikako da krene da se gradi. Ali zar preko tog placa uokvireno zutim nije trebalo da prodje Nova Kumodraska ulica kao nastavak Bulevara Peka Dapcevica?
Kod poste se gradi Smart Home Voždovac
 
Zanimljivo, zato sto trenutno postoji gradiliste sa druge strane, izmedju Tolminske, Kumodraske i Poste, na koje sam ja mislio, i tu se vec godinam nesto desava al nikako da krene da se gradi. Ali zar preko tog placa uokvireno zutim nije trebalo da prodje Nova Kumodraska ulica kao nastavak Bulevara Peka Dapcevica?

Lepo se ovde vidi kuda ide nastavak bulevara

Screenshot_20230312_235001_Chrome-01.jpeg
 
Nova kumodraška plan.
Nastavak je ovde:
ПДР за Нову кумодрашку улицу од Устаничке улице до Дарвинове улице, градска општина Вождовац
("Службени лист града Београда" бр. 12/19)
Nova Kumodraska buduce stanje.PNG
 
Poslednja izmena:
Nova kumodraška plan.
Nastavak je ovde:
ПДР за Нову кумодрашку улицу од Устаничке улице до Дарвинове улице, градска општина Вождовац
("Службени лист града Београда" бр. 12/19)
Secam se pre 10tak godina bio protest ovde u kraju protiv izgradnje te ulice, potpisivalo se nesto, al sad kad zaglavim u Tabanovackoj kad krenem na posao, ta ulica se cini kao toliko ocigledno resenje da ne znam sto je ranije ne izgradise, samo sto mi se cini da to nece biti jos jedno 20g, jer nista se ne dogadja a mnogo kuca mora da se porusi na trasi ulice gde ljudi sad zive...
 
Kada krenu Eliksir+Tesla+Smart ,i sve to u krugu 500 metara,biće para za rušenje kuća, ili će neko protestima rušiti gradsku vlast,ali ne protestima protiv gradnje ulice,nego protestima za gradnju ulice.
 
Budući VGP Park Beograd prostiraće se na površini većoj od milion kvadratnih metara, a nalazi se pored autoputa M-70 i M-75, kao i beogradskog kružnog puta.

VGP je panevropska kompanija koja poseduje, upravlja i gradi nekretnine u oblastima logistike i poluindustrijske proizvodnje i prvi put dolazi u Srbiju. Pruža usluge klijentima koji traže lokacije u blizini velikih evropskih gradova, sa direktnim pristupom glavnim putevima i lakim pristupom i radom 24 sata dnevno.

Lokacija VGP Parka je u blizini Međunarodnog aerodroma Nikola Tesla, 15 kilometara zapadno od centra grada.

Jan Van Geet, izvršni direktor i vlasnik VGP, istakao je da mu je velika čast što je danas ovde.

- Park će biti najveći u regionu.

 
Vrh