Šta je novo?

Razni projekti

Nisam čuo za to, ali pretpostavljam da je nešto na njihovim parcelama, nešto spremaju za Autokomandu, ali ne znam tačno šta.
edit: 'ladno su nazvali zgradu Delta Pegla :ROFLMAO:
irn.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije Autokomanda, Delta Centar je Intercontinental i poslovni kompleks u Bloku 20. Izgleda da opet menjaju projekat, ali da ostaju pri nameri da grade kule.

Znaš li možda, Zorane, šta bi mogao da bude Delta Iron? U poslovnim objektima je na sakju, takođe je zamućen render.
Moguće je da je Delta Iron Autokomanda, odnosno da su izmenili projekat (a verovatno i prenamenu objekta, jer ovo ne izgleda kao tc) kako bi u ovom unutrašnjem dvorištu izložili ostatke nekadašnjeg logora.

Edit. Sada videh da je projekat zaveden pod kategoriju "poslovni prostor", dok Autokomande više nema u odeljku "tržni centri". Tako da je Delta Iron 99% Autokomanda.
 
Poslednja izmena:
Jel ima nekog u blizini Square Residence-a (kod postanskog centra u Zemunu) da opali neku fotku/izvidi kako napreduju radovi?
 
Ovo desno izgleda kao nešto sa teme ''Ko im ovo dozvoli'', samo što za razliku od tamošnjeg sadržaja, iz nekog neobjašnjivog razloga ovo dobija ovacije i lajkove od članova.
 
Poslednja izmena:
Baš me zanima glava koja je smislila ovo 😂 meni bi ovo privuklo pogled i pažnju ali u negativnom kontekstu
 
Baš me zanima glava koja je smislila ovo 😂 meni bi ovo privuklo pogled i pažnju ali u negativnom kontekstu
Verovatno ona glava koja smatra da bi ovakvim izgledom 100m - 120m visine izgledalo vizuelno manje i lakše bi se prihvatilo među građanstvom, koje uzgred nije baš prihvatilo sa oduševljenjem ideju o jednoj ovako visokoj zgradi na toj lokaciji.​
 
"Zap" u novogodišnjoj čestitki favorizuje ovo idejno rešenje. Bum videli šta će odlučiti investitor.

1671979787573
Јесам ли ја једини слепац који не види на шта се мисли? Не видим никакво предложено решење на самој страници вести само постојеће стање

Врв нисам испратио
 
Dobro ukusi se razlikuju, meni su francuski buldozi jedni od najruznijih pasa na svetu a opet mnogi ih obozavaju. Tako je i sa arhitekturom i ovom zgradom:D
Nije stvar samo do ukusa. Problem nastaje kada se jave felerični ljudi koji pokušavaju da kažu da nešto što je produkt lenjosti, aljkavosti i nemaštovitosti vredi isto koliko i nešto u šta je uloženo puno truda, misli, estetike, vremena i razmatranja. Drugi problem je to večito licemerje i dvoličnost jednog dela ljudi ovde na forumu, koji na temama o divljoj gradnji i bezukusima komentarišu ovakve dizajne i tvorevine kao nešto najgroznije, a onda dođu na ovako neke ''stručne'' teme pa ovde padaju na pozadinu kada vide nešto što izgleda kao divlja nadogradnja u ciganskom naselju, samo uvećanu 3 do 5 puta. E u tome je problem i to je cela suština.
 
Hvala Puno @Defke
Uh što je nešto uskoooo. Koja li je ovo faza, previše je usko (vidi se po automobilima).
Tako je i bilo kada sam prolazio pre 3 nedelje tu, mislio sam da su nešto uspeli da "prošire"
I mene je iznenadilo koliko je usko. Cini mi se da je maks polovina planiranog, mada je tesko proceniti samo na osnovu ono malo rendera sto imaju na sajtu.

Sumnjam da svi oni tipovi stanova koje imaju u ponudi staju u ovo malo prostora.
 
Meni ide uz rendere, ni na njima nije to nešto široko. Drago mi je da su odmakli
 
Vrh