Šta je novo?

Razni projekti

direktor":2cy4zsnm je napisao(la):
dsc02173.jpg

spodoba 2 sprata viska

Ovo je najnebezbednije gradilište na Vračaru - zidaju bukvalno ljudima iznad glava, a gradilište ograđeno samo onom plastičnom narandžastom mrežom. Pri tom, ne znam kako su mogli da na tako mali plac uguraju ovoliku zgradu (verovatno i sami primećujete koliko je zgrada uska).

Što se tiče kuća iza Hrama, u Mutapovoj ulici, mislim da tu treba da gradi "Granit invest". Nedavno su dobili lokacijsku dozvolu za tu parcelu, ali izgleda da građevinska još nije stigla (bar po registru investitora sa sajta grada, mada mi taj spisak deluje sve nepotpunije). Oni su ranije najavljivali izgradnju na još jednoj vrlo, vrlo atraktivnoj lokaciji - uglu Golsvortijeve i Bulevara kralja Aleksandra, ali se taj projekat više ne pominje.
 
Bacicu sutra pogled
Evo nastavak vracara
dsc02190.jpg


dsc02189.jpg


dsc02188.jpg


dsc02187.jpg


dsc02181.jpg


dsc02178.jpg


dsc02179.jpg

da uporedite sa renderom
dsc02180.jpg

dsc02173.jpg

Ova sa 2 spragta viska ,za nju je interesantno da prilikom naljevanja temlene jame,
Genjalac od investitora je zaboravio da zacepi stare pikljucke na kanalizaciju pa je sipajuci beton tek poslije 3 miksera viska od planiranog primejtio da mu negdje odlazi beton 3 miksera po 6 kubika betiona zabetoniralo je kanalizaciju u ulici
Morali su da rasutraju ulicu cirkus je bio bilo je i na studiju b po novinama
Mislis da je platio stetu koju je prouzrokovao jok nastvio je da gradi kao da nista nije bilo i naprivo 2 sprata vise banana drzava
dsc02177.jpg


sta je u ovoj zgradi i jeli zavrsena

dsc02184.jpg
 
Taj kraj oko "cuburskog parka" se zove Kikevac, i tako se uvek govorilo (kod Kikevca, do Kikevca itd). Za one koji su novi ili relativno novi u Bg.
I cemu to udvajanje postova na SSC i ovde. Od kada si ti " aktivan" bukvalno svaki komentar postavljas na oba foruma, a to su poceli da rade i drugi. Vecina ljudi prati oba foruma i koji je onda smisao? Postaje dosadno i monotono i zar ne bi svaki od ova dva foruma trebalo da ima svoj profil ili bar da se za to bori?
Uz svo postovanje tvom trudu i naporu.
 
Pa ti jednostvno zakljucas moje postove na ssc i nemas problem sa dupliranjem ,postvljam zbog dobrog djela ljudi koji su samo na ssc ili samo na bb , i da neko drugi nebi morao prenosti moje postove tamo ili ovdje , uzivaj
 
To nije nikakav odgovor, vec nedostatak domaceg vaspitanja. Koliko imas godina? 14?
Tu drcnost ostavi za clanove svoje porodice.
Ako nisi u stanju da diskutujes argumentima, zaobidji diskusiju. Mozda u medjuvremenu porastes.
Vidis kako Direktor i Milisav lepo i pristojno diskutuju, pa se Direktoru i nepismenost oprosti :D
Direktore, i dalje mislim da nije poenta da imamo dva identicna foruma.
 
12, а опет не постављам глупа питања као ти. И није дрскост, већ логика..
 
direktor":10vxphg0 je napisao(la):
dsc02173.jpg

spodoba 2 sprata viska

Nisam siguran, ali mi se cini da nema viska spratova. Koliko vidim ima zgrada je P+6, a cini mi se da sve nove zgrade u okolini imaju toliku spratnost. Koliko sam video na netu nema pdr za taj blok, ali ima za blok ispod, i po njemu objekti koji su prema ul.Cara Nikolaja na uglu su spratnosti P+6 (http://mapa.urbel.com/silverlight/1274/). Inace, obicno se dozvoljava da na uglovima bude i nesto visa zgrada (definise se planskim dokumentom, naravno) kao jedan od nacina akcentovanja ugla. Ako dobro vidim na ovoj slici, prema ul. Maksima Gorkog, zadnja dva sprata su malo uvucena u odnosu na regulaciju?
 
Zgrada je kriminalna...koliki li retard treba biti i tu kupiti stan?
 
Pozdrav svima! Ovde nikolanis sa ssc-a :)

Zmaja od noćaja

2crsh9f.jpg


11091mh.jpg
 
mekbejn":1z9necnb je napisao(la):
ovo u Zmaja od noćaja deluje kao jedna od pristojnijih novogradnji?
Iskreno se ne bih slozio, prolazio sam pored, zagledao. Cak sam i pratio kako je uklopljeno u okruzenje, licno mislim da je promasaj.
 
Zrmanjska i okolina tj sve ispod zrmanjske ka secerani

dsc02636.jpg


dsc02637.jpg


dsc02638.jpg


dsc02642.jpg


dsc02643.jpg


dsc02645.jpg


dsc02647.jpg


ceka rusenje
dsc02648.jpg


dsc02649.jpg

spreda
dsc02652.jpg


dsc02650.jpg


dsc02653.jpg

rikverc
dsc02644.jpg


dsc02655.jpg


dsc02654.jpg


dsc02656.jpg


dsc02657.jpg


dsc02658.jpg


moze li neko objasniti ovaj idiotizam sa nivelacijom

dsc02659.jpg
 
Vrh