Šta je novo?

Projekat BES - Beogradski Standard

Kako neko moze da bude toliko retardidan, nikada mi nece biti jasno :bash:
 
Svjeze slike
dsc04568.jpg

dsc04569.jpg

dsc04575.jpg

dsc04576.jpg

dsc04577.jpg

dsc04578.jpg

dsc04579.jpg

dsc04580.jpg

Ostalo je da se postave mape i skine zastintna folija u cetvrtak je sve gotovo
dsc04583.jpg

dsc04584.jpg

dsc04585.jpg

dsc04586.jpg

dsc04587.jpg

Onda je tu jedan cica maca dosla da ometa radove
dsc04588.jpg

dsc04589.jpg

dsc04590.jpg

Pa da isproba udobnost klupice i da nadgleda radove
dsc04597.jpg

http://www.dodaj.rs/f/3n/1r/3oYOUbP8/dsc04598.jpg[/img
Pa smo ostali do mraka
[img]http://www.dodaj.rs/f/3j/dr/RYSnwdd/dsc04600.jpg
dsc04601.jpg

dsc04603.jpg
 
Stajalista su gotova konacno slike slede STF kaci
 
30.11.2012.
Завршетак акције уређења стајалишта у Гроцкој и прва имплементација пројекта информатичких мапа за преферијска насеља Београда. :gobb:

Постављање мапа: :)

302xe7p.jpg

wme3o5.jpg


Потом је уследило обележавање табли намењених личним огласима и аутограмима суграђана. :wink:

mtktgw.jpg

15mcviq.jpg


Затим су надстрешнице добиле и кодне ознаке са називима:
xm73us.jpg

dlp63c.jpg

2gudr91.jpg
 
Екипа Имамо план након обављеног посла:

19r2o6.jpg

k6dza.jpg

10nunfk.jpg


И први корисници: :)
13zygjk.jpg
 
На крају смо угостили општинско руководство на челу са председником ГО Гроцка Драгољубом Симоновићем и извршили "примопредају" нових надстрешница. :wink:

35i0v90.jpg

2qut2cz.jpg

rckj2w.jpg

t6p0gj.jpg


Председник нам је мало и припомогао:
nz3mlj.jpg


А пустили смо у функцију и "Таблу за потписе" :D

105sc3m.jpg

2qxvo0h.jpg

2ni6vzs.jpg


Општинско руководство и екипа Имамо план након првог успешног заједничког пројекта:

35lvy4l.jpg

24fjlp1.jpg

5np314.jpg
 
Oд депоније до функционалне надстрешнице:
2z4ia83.jpg
 
Sta da kazem, Grocka ima lepse stanice od Beogradskih :)
 
zidar":3og9zc6w je napisao(la):
stf":3og9zc6w je napisao(la):
вређање и претње од одборника ДСС-а јер су мапе на латиници,

Bas cudno, niko ih nije video poslednjih godina kako od svog novca kupuju farbu i cetke i sredjuju stanice...

Tako je!

Majka Srbija, i majka Grocka se ovako unapredjuju i vole, a ne izlizanom demagogijom i antisemitizmom...DSS = ZLO

Jos jednom BRAVO ! :gobb:
 
Хвала друштво, надам се да ће нам стајалишта потрајати. :)

Данас сам већ скидао налепнице Шешеља са бочних плексигласа...
 
Razmisljao sam o delu koji ste namenili za potpise, da li ce taj deo da zvrljaju kojekakvi mangupi kao sto je praksa da pisu grafite u busu?
 
spatiotecte":qb25ph58 je napisao(la):
Razmisljao sam o delu koji ste namenili za potpise, da li ce taj deo da zvrljaju kojekakvi mangupi kao sto je praksa da pisu grafite u busu?
100% јер су стајалишта у центру, у близини школе и једног клуба. :(
 
Taj deo i jeste namenjen potpisivanju korisnika stajališta, jer će neminovno do žvrljanja doći pre ili kasnije.
Pokušali smo da na tom manjem delu stajališta "legalizujemo" oglase i potpise.
 
zexland":2n7l1zh9 je napisao(la):
Majka Srbija, i majka Grocka se ovako unapredjuju i vole, a ne izlizanom demagogijom i antisemitizmom...DSS = ZLO
Не бих генерализовао, поготово што је најгласнији противниг дотичног била одборница управо - ДСС-а. Патриотизам је последње упориште хуља, а дотични господин је прави пример те дефиниције. То што човек не зна разлику између патриотизма и фашизма не чини остале припаднике странке једнакима њему. :)

Ми смо му нашим примером јасно показали шта је патриотизам. :)

spatiotecte":2n7l1zh9 je napisao(la):
Razmisljao sam o delu koji ste namenili za potpise, da li ce taj deo da zvrljaju kojekakvi mangupi kao sto je praksa da pisu grafite u busu?
Као што рече Ц.С.И., та табла је намењена упрво њима. То је део концепта стајалишта за периферију. У граду надстрешнице одржава Алма која има и финансијски интерес у томе дефинисан уговором. На периферији то не функционише на тај начин и надстрешнице су остављене на милост и немилост потписима, огласима и којечиме. Због тога смо направили овакав концепт па ћемо видети да ли функционише. "Легализацијом" жвркотина и огласа покушали смо да их локализујемо на само једну таблу истовремено казујући клинцима да потписи нису непожељни, већ дозвољени, али истовремено да им покажемо да потписима не морају да направе штету, већ напротив - један вид уметности.

Наравно, то не значи да се ово све неће намерно занемаривати, јер, ево, већ други дан заредом скидам наленице Шешеља. Али, покушаћемо томе стати на крај и каналисати ту појаву редовним одржавањем, тј. скидањем свега што није на предвиђеном месту.

Што каже народ, "ћераћемо се још" :D
 
свака част момци :gobb:
него, има ли негде мапа линија коју сте ставили у некој већој резолуцији да видим како изгледа
 
Vrh