Šta je novo?

Privatni prevoznici

Do kad voze Tamnavine Rabe po gradskom saobracaju, zna li neko mozda, zeleo bih da se provozam dok ih nisu povukli.
 
Do kad voze Tamnavine Rabe po gradskom saobracaju, zna li neko mozda, zeleo bih da se provozam dok ih nisu povukli.
Danas se provozao i bolje nemoj, onaj Liaz je ubedljivo najveće smeće koje je ikad vozilo u gradu, ono je bruka i sramota i najbolja stvar iz svega je to što je Tamnava izbačena.
 
Mislio sam na Ikarbuse, zaboravih da su i Liazi sa Rabinim diferencijalima.🙂
 
Solaris na liniji 48.
IMG_2387.jpeg
 
Ja mislim da je bilo i pre 10-ak godina da privatnici koriste pogon gsp da parkiraju autobuse sta je problem da i sad bude tako
 
Ja mislim da je bilo i pre 10-ak godina da privatnici koriste pogon gsp da parkiraju autobuse sta je problem da i sad bude tako
Проблем је што је ово приватник који ће свим силама покушати да ГСП доведе до просјачког штапа и до катанца.
 
Ja mislim da je bilo i pre 10-ak godina da privatnici koriste pogon gsp da parkiraju autobuse sta je problem da i sad bude tako
Kad je to bilo tačno i zašto? Ja se ne sećam. Možda dođu na tehnički pregled, na koji može svako da dođe.
 
Dobijamo naš Volanbusz, u Mađarskoj je slična situacija i ta firma je bliska Orbanu. Sada kada su rekli kako će migrante besplatno voziti do Brisela, u pozadini su bili parkirani njihovi autobusi.
 
Poslednja izmena:
Vrh