Šta je novo?

Privatni prevoznici

На исти начин је Стрела надоградила недавно преузете линије са потеза 100, свуда је соло аутобус, на 101 је само понеки зглобни, и ниједан нема праћење, иако у реткима чак и има опреме.
 
Veliki pozdravi za posadu
LRM_20240910_134632 (1).jpg
LRM_20240910_134659.jpg
 
Grozno mi je njihovo farbanje, al bus spolja ovako fino izgleda za svoje godine, a ima ih dosta. Draže mi i njega da vidim tako matorog nego ove silne "Turke".
 
Apgrejd linije 73 (bez tracking opreme):

Pogledajte prilog 211275

A linija prolazi pored škole za učenike sa oštećenim vidom, toliko o inkluziji ugroženih kategorija u društvu.
Da sam gradonačelnik Streli bi letela glava za solo autobus, jer zbog gužvi slabovide osobe se teže snalaze i kreću u autobusu, a Shit Logicu bi letela glava za nedostatak najave.
 
A linija prolazi pored škole za učenike sa oštećenim vidom, toliko o inkluziji ugroženih kategorija u društvu.
Da sam gradonačelnik Streli bi letela glava za solo autobus, jer zbog gužvi slabovide osobe se teže snalaze i kreću u autobusu, a Shit Logicu bi letela glava za nedostatak najave.
Boli ih uvo za slabovide i gluvoneme, to se videlo još kad je ukinuta bus logic najava, a novu već godinu dana nisu u stanju da odrade kako treba.
 
За који Икарбусов модел се причало да је Српски Мерцедес😂јел то онај са уским задњим вратима?
 
Da, IK112LE na Mercedes OC500LE šasiji. Većina autobusa tog tipa sa ležećim motorom i niskim podom, najčešće, ne dalje od drugih vrata, ima malo prostora iza zadnjeg prepusta za vrata. Jedan od ikarbusovih modela dosta visokog potencijala, al slabe iskorišćenosti, a usled slabe zaštite domaće industrije sa lakom dostupnošću raznih trećerazrednih proizvoda iz zemalja bivšeg SSSR-a i Turske, i kupovine za gradskog prevoznika za linije sa tipično gradskom rutom uz veliku cirkulaciju putnika. Prednosti se ogledaju u jeftinijoj, a robusnijoj konstrukciji sa klasičnom pogonskom osovinom i sigurno jednostavnijim održavanjem.
 
U stvari to je Direkcijski broj u Nišu, nešto slično kao u Beogradu sa П.

NE je batalio garažne na gradsko / prigradskom saobraćaju koji je pod ugovorom sa Gradom, dok ih Lasta i Strela u Nišu imaju.
 
Iskreno ,što se tiče gradskog prevoza kod privatnika,po mom mišljenju je Knežević ,jedna od najboljih firmi.... Takodje imaju dobro održavanje vozila...
Što se trenutnog stanja vozila tiče i jesu ok, među boljima su, ali lično mislim da održavanje nije idealno, pošto ima dosta isuzua kojima fale sedišta, a ima i po koji da je rastrešen, svakako moje mišljenje.
 
Na placu firme B&B Linea stoji parkireno desetak solo BMC ,koji su već registrovani ,ali nisu dobili garažne brojeve... Što znači da će B&B Linea početi liniju 33 sa BMC i Kobrama
 
Vrh