Šta je novo?

Privatni prevoznici

Aha zbog "grbe" u prednjem delu? 😂
Šta se nalazi ispod belog poklopca?
 
Juče ušao u neki Liaz na 25P, pa reč strašno je slaba reč za stanje autobusa.
Plafon izlepljen selotejpom, dva prozora zakucana, kroz prozore ne možeš ništa da vidiš. Unutra milion stepeni... Izašao sam posle jedne stanice.
 
Aha zbog "grbe" u prednjem delu? 😂
Šta se nalazi ispod belog poklopca?
Rashladni sistem motora bi trebalo. Volvo je jedan od retkih zvučnih imena, koji je gurao koncept niskopodnog zgloba sa motorom napred, a najviše za potrebe proizvodnje trozglobnih autobusa.
 
Video sam pre neki dan taj Volvo sa tumorom napred, sa sve crvenom kolor šemom ispod (ranije je bio ceo beo). Najodbojniji autobus u zadnjih 20 godina.

Bez tumora bi bio ok po izgledu spolja. Ne znam kako je unutra.
 
Iznutra je ok
20240103_145604.jpg
 
Video sam pre neki dan taj Volvo sa tumorom napred, sa sve crvenom kolor šemom ispod (ranije je bio ceo beo). Najodbojniji autobus u zadnjih 20 godina.

Bez tumora bi bio ok po izgledu spolja. Ne znam kako je unutra.
Volvo je to malo bolje estetski rešavao. Obične solo mege su ok, što i sam kažeš. Ovo izgleda ružno nema šta. Mada šta nas sve vozi, i nije mi toliko odbojan😁
 
To je skroz ok.

Danas sa ovoliko materijala, tehnologija i iskustva često i nije potrebno mnogo da se neko vozilo ili šta god učini prijatnim za oko. Samo treba malo napregnuti mozak i naći bolje, lepše rešenje.
 
Svetla nam se budućnost smeši kad preuzmu pola linija u Beogradu, možda trenutno imaju ok vozila pa nam deluje kao da prevoz ide nabolje, ali na duže staze to će nam biti medveđa usluga
Imace oni bolja vozila nego gsp, ali vozače nikad i to je činjenica. Najviše mi je krivo sto potez 300 gubi gsp je upravo zbog vozača. Iako nekad znaju da krenu ranije, ili ne stanu na neku stanicu, prosto imaju iskustva, voze bezbedno i bez naglih kočenja. Ima naravno i loših vozača, ali je to mnogo manji broj nego što je kod privatnika, gde svaka šuša može da se zaposli, a gsp ipak ima psihotest i neke kontrole vozača.
 
Transproduktov Otokar na 33 od kad to. Upravo se vozim u njemu. Isti je kao oni na 35, 79.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Nije mi jasno da ga žena ovoliko iznervira, još pljuje. Još se sećamo onog sa 68 što je pljuvao za vreme korone.
 
Стрелин Спринтер 70023 дат је Ластри на коришћење и носи гаражни број 13312.Вероватно да има још 2 Спринтера за која још не знам који су бивши бројеви.
 
Vrh