Šta je novo?

Privatni prevoznici

Ma brt ti busevi posluže da bar ne bude gužva na 307. Najgore je kad se ne ostvare polasci u 6:22 iz Vinče, 13:28 iz Vinče i 14:07 sa Ustaničke, tad se napravi katastrofalna gužva u 177, da posle 4-5 stanice ne može da se uđe i onda mnogi vozači zbog toga kreću ranije i te nemaš pojma kad će bus 177 da krene. Ja većinom u te buseve ne ulazim, jer ih 177 prestigne čim izađe iz Vinče, ali se bar drugi ljudi naguraju u te krntije, pa sednem u prazan bus.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=626698#p626698:2zmorxwm je napisao(la):
direktor » Sub Jun 01, 2019 11:49 pm[/url]":2zmorxwm]Provozah se gbr 2 na liniji 30 sasvim ok ...

Da nisi popio klometol ?
Da te vidim zimi kad je napolju toplije nego unutra.
 
Ne konzumiram bombonice ...kad se provozam zimi javljam utiske ...
 
Ja sam se stalno vozio zimi sa njim. Radi grejanje ali slabo. Ipak je bolje nego u mutantima u kojima nikad ne radi grejanje
 
Juče sam sticajem okolnosti tri puta video neku Kobru na liniji 42...iza sebe ostavlja crnu zavesu koliko dimi...i tako od Pevca do grada nema nikoga da isključi tu kantu iz saobraćaja...
 
Аривина Neobus Citta SLF #П40043 добила 2 прозора који се отварају на кип, нове Новатроникове дисплеје, као и нови црвено-црни тапацирунг на седиштима. Банула јутрос на 407, полазак у 10:45 са мањим кашњењем.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=626982#p626982:2hyc3bum je napisao(la):
Johnest_Hon » 03 Јун 2019, 11:38[/url]":2hyc3bum]Juče sam sticajem okolnosti tri puta video neku Kobru na liniji 42...iza sebe ostavlja crnu zavesu koliko dimi...i tako od Pevca do grada nema nikoga da isključi tu kantu iz saobraćaja...
Високоподна ГД 272 претпоствљам. Гажена и разгажена и уништена од стране возача и предивног одржавања који је нису штедели на 46, притом је половна и црко јој је ZF мењач па је убачен Фојтов. Нажалост и она 3 Отокара ће врло брзо пропасти.
 
Значи свака им част.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Unapređen sistem hlađenja motornog prostora

61746729_1432663200209328_6686489203347292160_o.jpg
 
Ima i u GSP-u svega i svačega, ali da baš namerno puštaju vozila bez zadnjih poklopaca, teško :) Dešavalo se da otpadne na liniji, pa da se potom ubaci u vozilo i takav otera za garažu. Nisam to ni kod privatnika viđao doduše, sem na arrivinom Mega busu, kome je falio zadnji desni bočni poklopac, i evo baš jutros, isto Mega bus bez malog bočnog poklopca sa leve strane. Banbus je otišao najdalje do sad izgleda.
 
Nema šanse.
Ovo je jako opasno za pešake ili da se otkači neka remenica kaiš pa pravo među ljude.
 
Пре две године је стрелина Темза возила са полузатвореним поклопцем ладно је могао да пукне каиш. Исто пре две године Ластин ЛиАЗ на 591 возио са полуотвореним поклопцем, и то више отвореним него затвореним, па је пукао каиш у том тренутку срећом нико није повређен.
 
Срамотно је што се толерише овај крпеж.
 
Upravo sam slikao Cobru na 74.Nisam mogao bolje jer sam jurio u nju. :( Drugi dan cu bolje
 
Транс југ је узео по један полазак на 26 и 58 од Ариве. Не возе их Аривини возачи.

У том тексту пише да треба да се распише тендер за израду пројекта, а не тендер за потезе а и ако до тога дође расписаће тендер за набавку возила негде у септембру или октобру.
 
Данас Тамнавин ИК-103 обавио полазак на 202.
 
Нешто ми се чини да чешће виђам приватне ФАПове, вероватно крпеж повлачења Акија.
 
Темза, пардон. Бркам те аутобусе са Блиског истока.
 
Vrh