Šta je novo?

Privatni prevoznici

#50 stoji u garaži do ulice, slikao sam ga u januaru:
164278216.jpeg
Idalje tamo stoji prema satelitskim snimcima sa ESRI mapa, ne znam šta planiraju sa tom dvojicom, glupo bi bilo da im se karijera završi, mladi su oni idalje
 
Oterani su iz Panceva, znam ih sve napamet jos iz bivseg Atp - a, jedini bez konta napred je bas #50. U garazi Atp - a su parkirani kamioni privatnog prevoznika, i ostala su jos 2 autobusa rashodovana, Neobus 407VT #248 i Tracer #72(5?)...
 
Је л 704 преузела Стрела пошто видим да је има на мапи?
 
На 706 се види само 70253 који је пребачен са 860И да ради ту.
 
A 860I postade komplet solo, ubacili su Cobre koje nemaju dovoljan rezervoar ni celu smenu da izdrže umesto zglobova...
 
A 860I postade komplet solo, ubacili su Cobre koje nemaju dovoljan rezervoar ni celu smenu da izdrže umesto zglobova...
tako je bilo i u novembru. Prosto mi je neshvatljivo da nemaju dva zglobna conecta za 860I. Jer koliko znam potez 700 zahteva manje zglobova nego potez 600.
 
Od sutra tek kreće pakao sa zglobovima ako uzmu 73, krajnji rok im je subota za preuzimanje, a malopre čuh u busu razgovor vozača gde je jedan rekao da od sutra vozi na 73. Na 73 po zimskom redu vožnje treba 10 zglobova, a verovatno će toliko trebati i po letnjem, kako čujem uzeće deo zglobova sa 601 i 860.
 
Od sutra tek kreće pakao sa zglobovima ako uzmu 73, krajnji rok im je subota za preuzimanje, a malopre čuh u busu razgovor vozača gde je jedan rekao da od sutra vozi na 73. Na 73 po zimskom redu vožnje treba 10 zglobova, a verovatno će toliko trebati i po letnjem, kako čujem uzeće deo zglobova sa 601 i 860.
na 860 se toliko neće osetiti nedostatak zglobova jer ima 860E. A što se tiče 860i, treba joj promeniti trasu ili smanjiti broj stajališta.
 
Po meni je odlična 860I, doslovno svakodnevno je koristim i nemam nikakve žalbe, ali verujem da će broj putnika drastično opasti ako se prebaci na novi BAS, ne verujem da će uopšte biti potrebe za zglobom, već će svi juriti 601 umesto nje.
 
Preuzeće je kad privatnici preuzmu one linije sa tendera, nešto krajem avgusta je rok za podnošenje ponuda, tako da pre sredine septembra ne očekujem da će preuzeti to, ali će morati do kraja septembra jer je do tada Streli rok da preuzme sve linije iz ugovora, od kojih neke drže privatnici trenutno.
 
Po meni je odlična 860I, doslovno svakodnevno je koristim i nemam nikakve žalbe, ali verujem da će broj putnika drastično opasti ako se prebaci na novi BAS, ne verujem da će uopšte biti potrebe za zglobom, već će svi juriti 601 umesto nje.

на тој линији иде зглоб? зашто, када уопште није велика гужва?
 
Velika je gužva u toku špica. Sad doduše za leto i nije toliko, ali kad krene zimski red vožnje sledi pakao. Ujutru pravci iz Bariča kada naiđe Intouro ljudi ne mogu da uđu u bus kolika je gužva, iz ličnog iskustva ovo govorim, a i pravci popodne sa BASa. Na polascima u 14:10 i 16:05 sa BASa dok su radile one Cobre umesto zglobova vozile su kao konzerve sardina, doslovno igla u busu nije mogla da padne koliko je ljudi bilo.
 
Velika je gužva u toku špica. Sad doduše za leto i nije toliko, ali kad krene zimski red vožnje sledi pakao. Ujutru pravci iz Bariča kada naiđe Intouro ljudi ne mogu da uđu u bus kolika je gužva, iz ličnog iskustva ovo govorim, a i pravci popodne sa BASa. Na polascima u 14:10 i 16:05 sa BASa dok su radile one Cobre umesto zglobova vozile su kao konzerve sardina, doslovno igla u busu nije mogla da padne koliko je ljudi bilo.
ja mislim da će do zimskog reda vožnje stići novi zglobni conecti
 
Ja sam čuo kraj avgusta-početak septembra, ako je tako ne verujem da prve puštaju pre kraja septembra. Moraju uzeti i 101 sa 11 zglobova, ako zglobove ne puste pre preuzimanje iste plašim se da će i 601 i 860 biti komplet solo ili će na njima biti svega po jedan zglob, jer po ugovoru za 73, 100 i 700 je potrebno ukupno 34 zglobova, a Strela ima trenutno 36 zglobova.
 
Nekada sam koristio polazak na toj liniji u 06:22h iz grada. Čekao sam kod Sava centra i autobus na tom polasku je već dolazio pun, a kod Sava centra ko uđe, ušao je, posle je krcat i često nema teorije da se uđe.
A u smeru ka gradu, nailazio je jedan oko 07:20h kod Zmaja i njega sam često propuštao jer su se vrata jedva zatvarala od broja ljudi u vozilu.
 
Tačno taj što je nailazio u 7:20 kod Zmaja sam ja koristio često kad bih uspeo da uđem, ujutru je pravilo ako naiđe Intouro da su šanse gotovo nikakve da uđeš ako ideš ka gradu.
 
Moraju uzeti i 101 sa 11 zglobova, ako zglobove ne puste pre preuzimanje iste plašim se da će i 601 i 860 biti komplet solo ili će na njima biti svega po jedan zglob, jer po ugovoru za 73, 100 i 700 je potrebno ukupno 34 zglobova, a Strela ima trenutno 36 zglobova.
Kad na kraju uzimaju potez 100, 14.7 ili u avgustu?
 
Vrh