Šta je novo?

Privatni prevoznici

ako je došlo do nesporazuma, nisam rekao niti mislio da je to dobro.
Za građane će uvek biti najbolje da je samo gsp prevoznik, ali da taj prevoznik bude kvalitetan, tačan, sa dovoljno vozila i da su vozila održavana.
Što nas dovodi do pitanja - ko vrši kontrolu tamo i ko je dozvolio toliki raspad sistema???
 
Ako, i treba da ukinu GSP kao firmu, naprave poseban sektor za tramvaje, trole, bg voz i budući metro, a autobuse privatnicima. Kod njih svetla rade, kaloriferi greju, klime hlade, sve što treba da radi ' radi ne izostaju, ne fušere (uglavnom), nabavljaju kvalitetnija vozila, kvalitetnije ih održavaju, čiste...
 
Дошљак":hr6bpbmk je napisao(la):
Kоме ли ће дати 78 :o
Nezvanicno, Kosavi sto je radila na 73...

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=364786#p364786:hr6bpbmk je napisao(la):
tragac » 29 Dec 2015 01:42 am[/url]":hr6bpbmk]Ako, i treba da ukinu GSP kao firmu, naprave poseban sektor za tramvaje, trole, bg voz i budući metro, a autobuse privatnicima. Kod njih svetla rade, kaloriferi greju, klime hlade, sve što treba da radi ' radi ne izostaju, ne fušere (uglavnom), nabavljaju kvalitetnija vozila, kvalitetnije ih održavaju, čiste...
Nisi ni svestan u kakvoj si zabludi,nazalost ce doci vreme kada ce GSP debelo obezvrediti pa ce se videti koliko sam bio u oravu, seti se tom prilikom ovoga.
Za pocetak privatnik ce sam da diktira cdnu i vrsice sam naplatu, radice koliko hoce i kako hoce jer ce biti bez kontrole, kao sto pojedinci i danas rade, voze autobuse bez kocnica, grejanja, delova, vozaci rade smene od po 10h, 6 dana, sedmi dan su u rezervi u garazi i slicno. Nemas ni pojma koliko puta si se vozio u neispravnom privatnom vozilu, cak i GSP je za neke pojam u odrzavanju.
 
Video sam i vidjao svašta i kod privatnika, ali GSP je za... o vek. Sem toga, bar se neće hraniti nekoliko bataljona bespotrebnih kancelarijskih trutova kakvih sad ima u GSP, već samo onoliko osoblja koliko je neophodno. A to za vozače što pričaš, pre vidim kao propust gradske vlasti nego samih privatnika, privatnicima se može jer su ljudi nesložni i pristaju na sve, barem bi vozači trebali da se drugačije ponašaju i organizuju jer ih nema mnogo i nisu toliko suficitarni kao neka druga zanimanja.
A još uvek je mnogo veća verovatnoća da ćeš videti pokvareni GSP nego privatni bus.
 
P0834 na liniji 89

P0830 na liniji 89
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=364810#p364810:25mq1c0i je napisao(la):
becks89 » Уто Дец 29, 2015 11:02 am[/url]":25mq1c0i]
Дошљак":25mq1c0i je napisao(la):
Kоме ли ће дати 78 :o
Nezvanicno, Kosavi sto je radila na 73...

Са оним ЛиАЗима? :o Куку 78 :violina:
 
Ниси се ти возио са њима, нити веће патње, мучења, прескакања вожњи, нарочито Жућа са брадицом, који је 10ак пута фасовао батине, обзиром колико ненормално вози! Сва срећа па ће ме ГСП возити на 73, што ће бити више напредак, него назадак!
 
78 уме да буде веома мучна и поред новојих зглобова на тој линији, не могу да је замислим само са Лиазима, биће то два корака у назад за једну од оптерећенијих линија са увек крцатим аутобусима, притом што пролази поред већине значајних здравствених установа, главне железничке и БАСа, неколико факултета, неколико значајних чворишта ЈГП (Општина НБГ, Ушће, Железничка, Славија, Аутокоманда).
 
Zuca i Brka najgori u Kosavi.Brka vozi ko divljak.Ljudima uglavnom zatvara vrata ispred nosa.Ne znam da li i dalje radi jer ga nisam bas dugo video.Sva sreca sto ne radi onaj mrsavi sto je vozio P04225 pa taj je bio posebna prica.Vozio kao divljak Ljudi mu kucaju da mu otvore vrata on otvori a u kabini stalno nesto gundja
 
Bas me zanima koji privatnik preuzima 94i 68.Za 94 bi voleo da ostane Bamiron.Vozaci su za primer.Pogotovu posada od P04170i P04274
 
Pored Kosave, bice i Dumeco, sa Cobrama, sto ce izvaditi situaciju.
 
dare":x37hvoim je napisao(la):
Bas me zanima koji privatnik preuzima 94i 68.Za 94 bi voleo da ostane Bamiron.Vozaci su za primer.Pogotovu posada od P04170i P04274
Bamironovi vozači su za primer. Čak su i bolji od mnogih drugih. Sa njima nikad nisam imao problema na 94. Uvek sačekaju ako neko potrči za vozilom , normalno komuniciraju sa putnicima , ne prave problem ako uneseš bicikl , ne voze divljački , sačekaju da uđu stariji ljudi ili ljudi sa kolicima (mislim na ona za kupovinu) , sačekaju da izađeš sa stvarima i da se malo odmakneš od autobusa , ne zatvaraju vrata čim uđeš u autobus (kao što to rade neki dok još uvek stojiš na prvom stepoeniku) ... Čak su im uvek i čista vozila (osim kad je veliki sneg napolju) , klima i grejanje radi ...
 
Kosava na 45,74,78.
Sto se tice Bamirona, zale se dosta na gazdu i uslove rada, ovako su generalno ok, s obzirom da ih vidjam u prolazu, pre neki dan sam u prolazu pokazao vozacu na smer i da okrene, pozdravio me je i zahvalio se. Drugi bi me odje*******ali na keca jos bi se svadjali.
Uredni su, uniforme, cista vozila, generalno ispravna i to je sasvim lepo, ne bi bilo lose da ostanu tu gde su.
 
Ja ga nemam, ovo je ono što sam proverio od informacija i što mi je potvrđeno.
 
P0835 na liniji 89



P04125 na liniji45
 
Upravo vidim da na 25 sada radi arriva. A na 26 banbus i tamnavu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Videh danas crveni kombi na liniji 34 , na kome je pisalo "Arriva" , ali nisam stigao da ga slikam , jer sam imao pune ruke stvari.
 
Spisak prevoznika po linijama (do sada poznato):

Arriva: 20 , 24 , 25 , 26 , 32 , 33 , 34 , 47 , 48 , 55 , 58 , 74 , 79 , 613.
Unacop: 45 , 50 , 81 i 81L
B&B linea: 55
Bamiron: 78 i 94
Autokodeks: 33 , 68 , 71 i 94
Transprodukt: 24 , 59 , 513 i 522
M&M trans company: 49 , 50 i 58
Ćurdić: 32 i 35
Tamnava trans: 25P , 26 i 39
Presto: 25P , 26 , 39 , 68
Košava prevoz: 45 i 74
Knežević trans: 55
Lekon: 47
LDM group: 71
C&CL group: 74
Dumeco: 78 i 84
Banbus: 50 , 54 , 59 i 78
Sagatrans: 309
Lasta: 602 , 603 , 604 , 605 , 610 , 611
 
Није лоше испала 78 у овој подели :D

СНГ свима :D
 
8fb83a61fd2fa99ade4611f10a9d8334.jpg
6081b142e5df00689e8e052c4a812005.jpg

Novi redovi voznje sa greskom. Sve linije su sa arriva Litas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Arriva je nosilac posla, ostali privatnici su udruzenje oko iste :)
 
Vrh