Šta je novo?

Privatni prevoznici

Ratkapne, drugačiji retrovizori spoljašnji.
 
nije mi jasno...zašto ih kupuju kad će se 2026 navodno povući?
 
Боље и то него мазови,сваки дан се нешто деси са мазовима на 511,кварови и запаљивања.Људи из Сремчице морају да се помоле Богу да изађу живи из аутобуса.
 
C&LC-ov BMC Procity 18 CNG na carini(ili je vec stigao u njihovu garazu nisam siguran). Nek mu je bog u pomoci, valjda ce preziveti do kraja 2025.
Foto: Nenad Maksimovic
420497113_1900917317008899_3789830624639950232_n.jpg
 
Novi zglobni BMC Procity 18 CNG stigli u C&LC Group
085f1b26dc4aa22f80d5af17d8c20908.jpg

EDIT: Tek sad vidim da su pre mene već objavili ovo, izvinite na duplikatu

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Akia ima solo verzije dizel, cng, električni, zglobni od 25m i dabl dekere, ne postoji 18m zglob. Pojavile su se slike te Akie sa kamerama umesto retrovizora, ali je još sa turskim tablicama, dok još niko nije slikao te Scanie o kojim se dugo priča.
 
То су вероватно још 2 BMC-а.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Vozio sam se prvi put onim Isuzuom. Spolja mi je uvek delovao najbolje od svih turskih, ali unutra je razočaranje. Sve se trese, paneli zveče, siv i jeftin enterijer, neka kičerica šara na krovu. Sedište na prednjem točku okrenuto u rikverc neupotrebljivo ako neko sedne na ono pored prozora, ili obrnuto. Plus je dizajn spoljašnjosti, to što lepo vuče, ima mnogo prostora za stajanje i one trokrake šipke za lakše držanje.
 
nije mi jasno...zašto ih kupuju kad će se 2026 navodno povući?
To ti samo pokazuje koliko je to unosan posao. Plaćanje na vreme, dobra cena...Biće već poprilično otplaćen, a imaće i dobru cenu kao polovan u tom trenutku. Krševi traže zamenu, a nečim moraju raditi i to preostalo vreme.
 
To ti samo pokazuje koliko je to unosan posao. Plaćanje na vreme, dobra cena...Biće već poprilično otplaćen, a imaće i dobru cenu kao polovan u tom trenutku. Krševi traže zamenu, a nečim moraju raditi i to preostalo vreme.
Bas to, ako napuste gradski prevoz, prodace svoja vozila drugim privatnicima kao sto se desavalo kroz istoriju, mislim sa onim fapovima koje je imao neki privatnik, pa ih je kupio transprodukt i lekon. A toliko im je dogorelo da su po hitnoj proceduri naručili ove Bmc, jer jednostavno nemaju više šta da izbace na ulice i onda će zbog toga plaćati penale gradu.
 
Све Кодексове градске аутобусе и онај мучени Ирисбус је купила Тамнава, Виктор Бошове Фапове је Лекон купио заједно са целом фирмом.
 
Vrh