Šta je novo?

Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

С обзиром да има доста Панчеваца који функционишу у Земуну ово ће њима пре свега добро доћи јер неће морати на Бранков мост па на Панчевац. Верујем да ће се неко из Панчева досетити да направи неку њихову линију до Реве
Мислио сам да ће одговарати Стрели за наплату километраже :D
 
Ja sam za to da se objedine BG i PA sistem i da pančevačke linije budu potez 200 (202 bi postala fazon 35P)
 
Linija 105L bi odgovarala do Zemuna preko terminusa Borca 3.Isto i linija 111 sa oba smera svracanjem u SC Kovilovo.Plus i neka linija od Padinjaka ili neke koje sada idu samo do Padinjaka(ne racunajuci 101).
 
Слободни су им бројеви до 115,после од 116 су локалне линије на територији Лазаревца, конкретно локална линија Лазаревац - Степојевац,тако да ме не чуди да крену и на потезу 100 ту са словима ови из Стреле.
Што се тиче дела града преко Панчевца,треба увести нову нумерацију за Котеж - Трг републике,а увести нову линију број 43 типа Котеж - Блок 70/70А.Тренутно само 95 спаја насеља преко Панчевца са блоковима.А можда и нека друга нумерација на релацији Рева - Блок 70/70А.
To jeste ok sve.Al Kotezani svoju sadašnju 43 neće da je iko dira.Cim su nju vratili do trga, a pre do ušća jasno je sve.Razumem sve,al oni ne bi dirali 43.
 
To jeste ok sve.Al Kotezani svoju sadašnju 43 neće da je iko dira.Cim su nju vratili do trga, a pre do ušća jasno je sve.Razumem sve,al oni ne bi dirali 43.
Људи из Котежа,као и из Реве морају добити још неку линију.Никако не дирати трасу Котеж - Трг републике,али треба бар још нека линија,нпр.Котеж - Блок 70/70А или Рева - Блок 70/70А.
 
Људи из Котежа,као и из Реве морају добити још неку линију.Никако не дирати трасу Котеж - Трг републике,али треба бар још нека линија,нпр.Котеж - Блок 70/70А или Рева - Блок 70/70А.
Pa to jedino da svraca u Kotez ono,al kao terminus da mu bude Kotez tesko.Jedino da se izgradi okretnica.
 
Нема адекватног решења без унапређења инфраструктуре.
 
linija 711 2024.jpg
 
Каква је коришћеност линија из Угриноваца? Од пар људи које знам да живе тамо, користе углавном 711. Просто је нечувено да 711 иде на 50 минута и уместо тога, такт треба да буде на 20 минута. Да ли је 703 требала да се продужи до Кеја? И да ли је продужена због растерећења 73 и 706 или због нечег другог?
 
Po onome što vidim, 711 je u toku špica fino popunjena, ali mislim da će ovo dodavanje vozila da je znatno rastereti, iako će biti solo. Vikendom je solo realan i to ostaje isto kao i sada.
 
@протектор

Obzirom da će linija 711 po ovom planu pokrivati kompletne Ugrinovce, za razliku od 603 i 703, za očekivati je da na njoj bude povećanje broja putnika.
 
Каква је коришћеност линија из Угриноваца? Од пар људи које знам да живе тамо, користе углавном 711. Просто је нечувено да 711 иде на 50 минута и уместо тога, такт треба да буде на 20 минута. Да ли је 703 требала да се продужи до Кеја? И да ли је продужена због растерећења 73 и 706 или због нечег другог?
Pa linija 703 je i pre 30 god isla do Keja.703 je vazan kao veza naselja Šangaj u Batajnici sa gradom+ i veza Bataje sa Zemun parkom i juznim delom ind zone u Zemunu koji se Nalazi uz Novosadski put.Kad nije bilo nje 73 i 706 su bile pune tad nego sad.A i tad je vise bilo solo vozila na tim linijama jer retko kad se pojavljivao gsp na tim linijama
 
711 i treba da se pojaca barem na pola sata radnim vremenom + da ide do Šimanovaca kako je bilo i ranije trasa kod Šimanovaca.
 
Nema potrebe da ide do Šimanovaca jer su radnicima tamo firme obezbedile prevoz, a i morala bi opština Pećinci da plaća GSP-u za tu liniju, tako da se nikome ne isplati. Verovatno će interval biti 20-25 minuta sada radnim danom.
 
Nema potrebe da ide do Šimanovaca jer su radnicima tamo firme obezbedile prevoz, a i morala bi opština Pećinci da plaća GSP-u za tu liniju, tako da se nikome ne isplati. Verovatno će interval biti 20-25 minuta sada radnim danom.
Jeste 711 napravljena zbog radnika ind zone u Šimanovcima,al sam narod tog mesta se borio da im je isplativa 711 nego lasta.Oni su rekli da im je bolje 711 jer ga ima na svakih sat vremena,dok Lastine ide jos gore nego 711.Al eto nista od toga sto se narod borio za 711.
 
Čim novosti objavljuju, gotova stvar, a znamo i kome naginju.

Sve je objavljeno u uslovima tendera, tako da je to završena priča čim Strela prezume poteze
 
Шта мислите о томе да се линија 309Л продужи до окретнице у Винчи преко института? Направила би се брза веза измећу Винче и Калуђерице и не би било за становнике тамо једина опција 307
 
Vrh