Šta je novo?

Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

Nema od toga ništa naravno, Saga trans ima nova vozila i ugovor do 2025, a garaža im je u Lestanima i njima se isplati da drže 309
 
Nema od toga ništa naravno, Saga trans ima nova vozila i ugovor do 2025, a garaža im je u Lestanima i njima se isplati da drže 309
Gradonačelnik Šapić tvrdi da privatnicima ističe ugovor sad za proleće, odnosno to je napisao u Instagram objavi 28.11.
Screenshot_20240104_100019_Instagram.jpg
Ugovor je verovatno raskinut (što me ne bi čudilo s obzirom da su raskinuli ugovor sa BusPlusom uprkos penalima).
 
Gradonačelnik Šapić tvrdi da privatnicima ističe ugovor sad za proleće, odnosno to je napisao u Instagram objavi 28.11.Pogledajte prilog 185543Ugovor je verovatno raskinut (što me ne bi čudilo s obzirom da su raskinuli ugovor sa BusPlusom uprkos penalima).
Mzd je ta osoba koja mi je rekla upravu ali bez obzira i da ide gsp icice vrv stara vozila jer nova mece hteti da puste
 
Mazovi nikad nisu vozili na 307, nego samo Liazi, na 306 je znao da bude beli Maz i oni su 2011-2013 godište i više ne voze u gradskom prevozu, stoje u garaži i izbačeni su na sajt polovnih automobila. Saga trans u saobraćaju ima noviji seriju Mazova iz 2017 koja vozi, a razlika je u tome što ovi novi nemaju tapacirana sedišta, oni stari su imali jako udobna tapacirana sedišta.
4F0CC5AB-7F99-4A88-B441-E67E85620116.jpeg
 
Mazovi nikad nisu vozili na 307, nego samo Liazi, na 306 je znao da bude beli Maz i oni su 2011-2013 godište i više ne voze u gradskom prevozu, stoje u garaži i izbačeni su na sajt polovnih automobila. Saga trans u saobraćaju ima noviji seriju Mazova iz 2017 koja vozi, a razlika je u tome što ovi novi nemaju tapacirana sedišta, oni stari su imali jako udobna tapacirana sedišta.
Idu na neke linije i dalje ali ja zelim opet gsp na 309 ovi busevi isti a na 309 nagadjas koji ce doci
 
Има ли неких прецизнијих информација о новој аутобуској станици у блоку 42,зна ли се кад ће да отварају станицу?И куда ће ићи приградски саобраћај?
 
Idu na neke linije i dalje ali ja zelim opet gsp na 309 ovi busevi isti a na 309 nagadjas koji ce doci
Gsp se raspada, naročito Kosmaj sa kineskim Higer krševima koji su užasni i raspadaju se posle 4 godine rada, ne daj Bože da vam Gsp dođe, jedino što vredi su preostalih 19 Mercedea Conecta iz 2005 koji su remontovani, sve ostalo su teške kante jer su od 1.1. zvanično svi Mercedesi iz 2003 otpisani. Saga trans je jedan od najboljih privatnika u gradu i nama na 307 je prevoz bio znatno bolji kada je pola polazaka držala Saga i umesto sadašnjih 73 polazaka dnevno, 307 je imala 93 polazaka.
 
Ja bih vala voleo na 71 da se vrati GSP. Oni Mazovi i Akije su horor.
 
Gsp je tek horor sa Bmc usisivačima i Higerima, juče sam se vozio sa 3413 na 307 i ono je užasno, ceo autobus se trese, stakla, paneli, ma sve živo i još konstatno ceo bus vibrira i trese se kao da je zemljotres, a tek je ne daj Bože kad udari u neku malo veću rupu koju stariji Conecto jedva i da oseti
 
Šta znam, meni je BMC i dalje bolji od Mazova i Akija, a Higera koji mi jeste užas NBG nema. :)
 
Ласта са БМЦ је криминал над криминалима. Пре пар дана покварио се један на Шумицама и морали да га шлепују међутим ови из ласте нису могли да закаче јер је низак и оштете браник, након тога долазио камион из ГСП-а и шлеповали аутобус до гараже
 
Ласта са БМЦ је криминал над криминалима. Пре пар дана покварио се један на Шумицама и морали да га шлепују међутим ови из ласте нису могли да закаче јер је низак и оштете браник, након тога долазио камион из ГСП-а и шлеповали аутобус до гараже
А замисли да си из Лазаревца и да мораш да проведеш најмање сат и по времена у њему,пошто од 7 бмц колико има Ласта,5 њих су у Авали (7903-7907)само на 581,а остала 2 (7901 и 7902) су у Младеновцу и раде 491.
 
А замисли да си из Лазаревца и да мораш да проведеш најмање сат и по времена у њему,пошто од 7 бмц колико има Ласта,5 њих су у Авали (7903-7907)само на 581,а остала 2 (7901 и 7902) су у Младеновцу и раде 491.
a bitno da su otokare oterali za barajevo jer misle da 5 bmc može da zameni desetak otokara. Ali opet otokar ima manje sedišta nego bmc. Najbolja vozila za 581 je temsa ld 13
 
А замисли да си из Лазаревца и да мораш да проведеш најмање сат и по времена у њему,пошто од 7 бмц колико има Ласта,5 њих су у Авали (7903-7907)само на 581,а остала 2 (7901 и 7902) су у Младеновцу и раде 491.
zato ja kad idem za lazarevac idem preko obrenovca sa 860L
 
a bitno da su otokare oterali za barajevo jer misle da 5 bmc može da zameni desetak otokara. Ali opet otokar ima manje sedišta nego bmc. Najbolja vozila za 581 je temsa ld 13
Синоћ је баш 7264 био на 581,полазак или у 19:30 или у 19:45 са баса,пошто се 7264 појавио око 19:45,а тај у 19:30 се није појавио уопште
 
И откуд је Авала послала 2 возила на један полазак?7904 и 8147 на линији 586 Баново брдо - Термоелектрана,полазак у 14:00 са Бановог брда и у 15:00 из Термоелектране.
Screenshot_2024-01-04-15-26-01-686_buslogic.beogradplus.jpg
 
Предлог који сам доставио секретаријату за јавни превоз, тиче се кретања ластиних линија са потеза 300 кроз Врчин:
Ради избегавања гужви у центру насеља Врчин и јаснијег распореда
линија са потеза 300 кроз насеље Врчин дати су следећи предлози за
поменуте линије:
У смеру ка Шумицама:
• Линије 354А и 354Б:
Возила би се кретала следећом трасом:
Булевар револуције – Иве Лоле Рибара – Индустријска – Иве Лоле
Рибара – Петља Врчин и даље редовном трасом до Шумица.
Линија 352А:
Возило би се кретало следећом трасом:
Петља Врчин – Иве Лоле Рибара – Индустријска – Саве Ковачевића -
Иве Лоле Рибара – Петља Врчин и даље редовном трасом до
Шумица
У смеру ка Дражњу и Гроцкој:
• Линија 352А:
Петља Врчин - Иве Лоле Рибара - Саве Ковачевића – Индустријска -
Иве Лоле Рибара - Петља Врчин и даље редовном трасом до Дражња.
• Линије 354 и 354Б:
Петља Врчин - Иве Лоле Рибара - Саве Ковачевића – Индустријска -
Иве Лоле Рибара – Булевар револуције и даље редовном трасом до
Гроцке.
 
Vrh