Šta je novo?

Podvožnjak - veza dva bulevara

Ajde što će ovaj podvožnjak da se gradi 450 dana ali ono što je daleko tragičnije je što će PROJEKTOVANJE dodavanja 2 koloseka na deonici Prokop - Batajnica trajati čitavih 36 meseci iliti 3 GODINE!
Evo prodjoh danas i nema nista od ove gradnje…prevara. Pred izbore uslikase kamion i par radnika, taman da imaju cime da ispiraju mozak “zatupelim” masama.
 
Prošao i ja danas i nema nikakvih radova, ni mašina, ni radnika (strana iz Bulevara Crvene Armije)

Zna li neko da li je sa druge strane (Bulevar Umetnosti) bar ograđeno gradilište?
 
Da bi znao šta se tačno dešava na terenu, potrebno je da stupiš u kontakt sa izvođačem radova, što je obećao jedan član foruma, iznerviran našim insinuacijama. :D
 
Da bi znao šta se tačno dešava na terenu, potrebno je da stupiš u kontakt sa izvođačem radova, što je obećao jedan član foruma, iznerviran našim insinuacijama. :D
To apsolutno nije potrebno…Da bi znao sta se tacno desava na terenu sasvim je dovoljno da izadjem na taj isti teren i pogledam svojim ocima. To mu dodje ogledalo, semafor, kako hoces…Ne vidim sto bi se neko nervirao na sledece:

- deo predizbornog programa je podvoznjak,
- pozicioniralo se 5-6kamera,
- istovaren 1 kamion peska, malo trave se razgrnulo,
- kamere zavrsile,
- nema radova..

Za sada…Ispraticemo jel ovo zbog izbora ili ce se posle 6+ godina ovo konacno uraditi
 
Da bi znao sta se tacno desava na terenu sasvim je dovoljno da izadjem na taj isti teren . .
Podvožnjak je u centru NBG i može svakodnevno da se vidi, ali nije to problem. Gradske vlasti nema pola godine, već samo tzv. Privremeni organ radi i plaća neophodne račune jel nema pun kapacitet.
"Novkol" mora da dobije pozamašan avans, a pitanje je da li je to dobio. Pre bilo kakvog kopanja moraju da se kupe ili naruče šipovi i metalna konstrukcija. A pitanje je i da li je odobren projekat i izdata gradjevinska dozvola. Sve to čeka novu Gradsku upravu.
 
Poslednja izmena:
Kako napreduju radovi započeti pre tri dana?
20240517_191938.jpg
 
Podvožnjak je u centru NBG i može svakodnevno da se vidi, ali nije to problem. Gradske vlasti nema pola godine, već samo tzv. Privremeni organ radi i plaća neophodne račune jel nema pun kapacitet.
"Novkol" mora da dobije pozamašan avans, a pitanje je da li je to dobio. Pre bilo kakvog kopanja moraju da se kupe ili naruče šipovi i metalna konstrukcija. A pitanje je i da li je odobren projekat i izdata gradjevinska dozvola. Sve to čeka novu Gradsku upravu.
cemu onda slikanje i pompezne najave nelegitimnih ograna (i kandidata na izborima)?
msm, sve stoji sto si napisao, zdravorazumski je, ali kad postoji objasnjenje za nerad, ima li objasnjenje za ovo "politicko tamburanje/marketing"?
 
Izbori u Beogradu su za dve nedelje i u toku je izborna kampanja. Ne znam zašto se toliko čudite kao da to prvi put vidite.
Kad na gradilištu budu šipovi koji će da se utisnu ispod pruge i čelični nosači koji će privremeno da ih drže, onda će da počne kopanje podvožnjaka.
 
Jer svrha otvaranja radova nije da počne da se gradi podvožnjak koji će da olakša život stanovnicima Beograda, već je svrha izborna kampanja sadašnje vlasti da se građani lažu kako vlast nešto radi u korist građana.
 
Raspisan je tender na kojem je pobedio konzorcijum Novkol i CIP. . . Ali, moraju da se obezbede svi potrebni uslovi da počnu radovi. O tome sam već pisao.
 
Kakve "priče"?!
Ove priče, Dragane
Izbori u Beogradu su za dve nedelje i u toku je izborna kampanja. Ne znam zašto se toliko čudite kao da to prvi put vidite.
Kad na gradilištu budu šipovi koji će da se utisnu ispod pruge i čelični nosači koji će privremeno da ih drže, onda će da počne kopanje podvožnjaka.

Prošlo je osam dana od kako su radovi otvoreni, pred kamerama je jedno kamionče istreslo pesak, jedan bager je skinuo malo trave, kamere su se ugasile i ekipe su otišle, na gradilištu već osam dana nema nikoga.
Ove priče, Dragane, ne pričamo mi o potpisanim papirima već o lažima zbog izbora da je počela izgradnja podvožnjaka.
 
Znaci raspisan tender bez obezbedjenih sredstava, bez uplata, bez organizacije i sa jasnom parolom ako mi ne pobedimo pisi propalo.
Kako drugacije covek da shvati ovaj cirkus
 
Ja branim laž?! . . Niko normalan to ne može da kaže, ali tebi treba razlog za napad. Sitan si ti manipulator i radiš isto kao na drugim temama, klevećeš i lažeš.
@molder
Možda je problem je 6 meseci nema gradske vlasti.

Meni kažeš da sam ja manipulator, a ti su taj koji otvoreno opravdavaš i braniš manipulacije:
Izbori u Beogradu su za dve nedelje i u toku je izborna kampanja. Ne znam zašto se toliko čudite kao da to prvi put vidite.
Kad na gradilištu budu šipovi koji će da se utisnu ispod pruge i čelični nosači koji će privremeno da ih drže, onda će da počne kopanje podvožnjaka.
 
Vrh