Šta je novo?

Podvožnjak - veza dva bulevara

Drustvo izgleda da se radi svaka sreda u nedelji.
Danas rade ali sve ono sto su radili i pravili prilazne rampe do gornjeg nivoa su zatrpali.
Bice ovde jos igranja dok ne dodje ekipa koja treba da radi.
 
Jasno je I malom detetu da je ovo lažna priča, nema ozbiljnih radova, ali što bi to bilo iznenadjenje…Samo ne može ovako baš dugo, moraće računi da se plate
IMG_7349.jpeg
IMG_7348.jpeg
IMG_7347.jpeg
IMG_7346.jpeg
 
Čeka se Novkol,kažu da su im trenutno sve "burgije" zauzete
 
Zašto nasipaju šljunak kao onaj koji se koristi ispod pragova železničkih pruga za pravljenje zastorne prizme.
Ovde ništa nije jasno.
 
Bager je tu, malo desno pa se ne vidi na slici. Barem je prekjuče bilo tako. Brdo je poraslo, možda se ne vidi baš najbolje na fotografiji ali uživo se oseća.
 
Sada nije bitno šta je sa druge strane nasipa, jer se ogradjeno gradilište formira tamo gde će i početi radovi. Prvo mora da se doveze materijal, šipovi koji će ići ispod pruge i čelični nosači koji će držati te šipove. Tek onda može postepeno da se kopa u nasipu sa jedne strane.
Kako će to tačno da izgleda, msl ti šipovi i nosači, može neka skica?
 
Evo kako su to radili na podvožnjaku u SM. Vidi slike radova.

 
Da ugao milankovica ali po gugl mapama cini mi se da je sada taj deo nasut
 
Ako je ovo moglo da izdrži prelazak vozova, zašto je uopšte nasipano? Ili je pak utvrđeno da ne može da izdrži težinu vozova?​
 
Da ugao milankovica ali po gugl mapama cini mi se da je sada taj deo nasut
Možda je ugao JG i Milentija Popovića... Ono usko grlo što je bilo proširivano pre 20 godina. Nadvožnjak.


Elem da ponovim pitanje, jel zna neko koji je rok za ovaj mega projekat? Jako mi utiče na život negativno.
 
Ako je ovo moglo da izdrži prelazak vozova, zašto je uopšte nasipano? Ili je pak utvrđeno da ne može da izdrži težinu vozova?​
I ojacavano je po slikama. Sada je zbog mosta na adi tesko naci tacnu perspektivu ali to je ovde negde

Ako imaju planove i kod nadvoznjaka kako su isli stubovi ne vidim cemu ovoliki cirkus
 
Vrh