Šta je novo?

Pešačke zone

Popravka u Knezu
IMG_20230324_161913.jpg
 
To je zblog klizišta koje je aktivirala gradnja sumanutog tržnog centra Rajićeva. Živim za dan kada će je srušiti i tu napraviti pošteni trg.
 
Pitam se šta čekaju sa novopostavljenim žardinjerama na početku Kneza kod Sremske, postavili 5-6 komada i trenutno služe kao kontejneri, puni đubreta i kišnice...
 
Nisam obratio pažnju vidi se stepenice objekta tako da može da se utvrdi
 
Мислим да је проблем у монтажним објектима и возилима. Можда грешим.
 
Problem je u vodi i I stoci od dostave je se naso neko ujutro u knezu prije otvaranja lokala da vidite kako voze divljaju
 
Ovo dole je ispred TC Rajićeva, ispod toga je garaža, zato nije rađeno standardno popločanje, nego sa pločicama... Što je ok ako se uradi kako treba, ali i na terasu kad ne staviš pločice kako treba, one ispucaju.
 
Pesacka zona u Minkenu izmedju Odeon placa i Marianplaca se raspada bio sam pre mesec dana licno se uverio.
 
Nisi fotkao tako da nista oni će to prije sanirati i ako je bilo oštećenja nego što će se ovi u bg naterati prstom da mrdnu
 
A razlog tome je sta nemanje radnika za vraćanje ploča ili pak nemanja adekvatnih ploča ili nemar
 
A razlog tome je sta nemanje radnika za vraćanje ploča ili pak nemanja adekvatnih ploča ili nemar
To mi je nejasno i neverovatno, kao i sporost gradjevinskih radova u dosta slucajeva. S druge strane za pohvalu je kvalitet i trajnost postavljenih ploca preko kojih prolate vozila.
 
taj deo tek treba da se radi to krpljenje je privremeno stanje...
trenutno je problem ogoromno gradiliste podzemne zeleznice ( crna ograda na foto ) iza gradske kuce kao i skoro renoviranje odeonsplatz...
svabe rade prvo velike i grube radove, infrastrukturu i na kraju sminkanje ....ali to sad ovde nije tema....
 
Tacno sam mislio da ima veze sa metrom tako slično je bilo i u becu
 
Ma nemci ulazu u svoje pesacke zone punom parom. Cesto odem do Kelna, tamo je centar jedna velika baustela.
 
Vrh