Šta je novo?

Pešačke zone

Svaka cast zbog znanja, u svakom slucaju to je glupost na Kvadrat.

Zatvaranje Nusiceve je posebni nonsense....toliko lepih zgrada u toj ulici ima...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=457352#p457352:1ch2hlwv je napisao(la):
neven_k » 10 Jun 2017 09:14 pm[/url]":1ch2hlwv]Svaka cast zbog znanja, u svakom slucaju to je glupost na Kvadrat.

Zatvaranje Nusiceve je posebni nonsense....toliko lepih zgrada u toj ulici ima...

Kakve veze ima zatavaranje ulice sa lepotom zgrada?
Zgrade su i dalje lepe, i kada se ulica poploca i obnove fasade bice najlepsa pesacka ulica. Meni je oduvek imala poseban gradski, urbani smek.
 
Ima veze u tome zato sto se od nje pravi chep a ima i vrlo malo svetlosti.

Kao i Rajiceva kod Knez Mihajlove sa leve strane, posto nikud ne vodi, retko ko u nju i zalazi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=457344#p457344:3dzrblv9 je napisao(la):
roger » 10 Јун 2017 08:13 pm[/url]":3dzrblv9]@ STF
Vidim da se bolje razumeš u centar Beograda, nego što se razumeš u centar Grocke. Pa navedi mi u jednom od tvojih deset primera "nadgrađenih ulica", da ti je obezbeđen prolaz samo u radno vreme od 08-24h ??? Samo nemoj da navodiš primer Londona, jer si se već blamirao na ovoj temi poredeći Beograd i London.
Немам намеру да полемишем са политичким ботом. За то служе новински портали. Поздрав!
 
Ko zna mozda ga nisu dobro pricvrstili pa se izvrnuo i zavrsio na zemlji.
file.php
 
Не знам зашто нису подигли гаражу за још један спрат и изједначили је са суседним зградама. Ем би изгледало складније, ем бисмо добили још стотинак врло потребних паркинг места.
 
Slažem se, problem je da je garaža već previsoka u Maršala Birjuzova, ne razumem zašto nisu uvukli spratove a sa druge strane dogradili još 1-2... :roll:
 
Celik je zahvalan jer uvek mozes nadogradjivati ako su temelji dobro odradjeni , s ozbirom da su radili temelje verujem da jos sprat jedan ne moze da boli :)
 
Trenutno sam najradoznaliji rezultatom ove rekonstrukcije
file.php
 
milos.tro +1 :) za sličice
U glavnom vrlo lepo uradjeno :kk:
al pored navedenih primedbi ne razumem dal ih je mrzelo da seku kocke kaldrme
ili je po projektu uplanirano da ostanu tolke rupe sa peskom , koje ce sa prvom kišom da ostanu da zjape ... :roll:
 
E da je samo to plus ni boji behaton kocki nisu vodili racuna
 
Zar neće da spoje taj deo do Topličinog venca, tj da popločaju i to malo parče što je ostalo?
 
BIlo bi lepo kada bi se oko zgrade Tanjuga, tamo gde ima zelenih pojaseva, stavila i jedna niža ograda. Čisto da kolko tolko demorališe žvrljatore.
 
Ja sam vec nekoliko puta prijavio te fasade okolo...Tanjug je odgovorio da cekaju zavrsetak radova, a grafite iz Zmaj Jovine su verovali ili ne skinuli, sa biblioteke i sa Zmaj Jovine 2...ostaje sad Obilicev komplet i Toplicin venac :-( to nisu ni pipnuli.
 
Vrh