Šta je novo?

Park Apartmani Kalemegdan - [ Stambeni objekat ]

Inace park apartmani da kazem dobro napreduju, trenutno kopaju temelje. Temelji su vec nekih 15-metara u zemlji, ali ne znam da li idu jos dublje ili je to to.
 
Armatura vec viri iznad ograde u Cara Urosa. A, kad se baci pogled iz Tadeusa Koscuska jasno se vidi garaza, sa sve zidovima i stubovima. Jos malo, pa ce to da dobije prvu plocu. Posle toga ce da nikne kao pecurka.
 
Slike od subote

2gud4wn.jpg

jregra.jpg

2uh8kfo.jpg

fz279u.jpg

33oqfkn.jpg
 
Shmeksi, počeo si kao ilegalac da upadaš ljudima u stanove i snimaš aktivnosti na izgradnji novih objekata :D
Jel' ovo ovoliko duboko jer planiraju i vinski podrum?
 
Radnik iz obezbeđenja me je samo bledo pogledao i nastavio svojim putem, dok mi se prilikom slikanja Autoremontovog/veranovog objekta blizu Trošarine prvi put desilo da me obezbeđenje pita šta to ja slikam.
 
Oh, kakav surrounding, blago ljudima koji će tu živeti. Pogotovu onima koji neće imati pogled na Kalemegdan i onima koji su niže.
 
CB RICHARD ELLIS EKSKLUZIVNI ZASTUPNIK PRODAJE STAMBENO-POSLOVNOG OBJEKTA KALEMEGDAN PARK

Beograd, Septembar 14 2009 – CB Richard Ellis Srbija je izabran za ekskluzivnog zastupnika prodaje trenutno najekskluzivnijeg stambeno-poslovnog objekta u Beogradu - Kalemegdan Park.
MPC Properties, renomirani lokalni investitor prepoznao je u CB Richard Ellis-u pouzdanog strateškog partnera čiji će globalni “know how” doprineti kako u fazi razvojnog konsaltinga tako i u celokupnom vođenju procesa prodaje ovog jedinstvenog projekta na beogradskom tržištu.

Završetak projekta se očekuje u prvoj polovini 2011 godine, čime će Beograd dobiti Menhetenski kondominijum u pravom smislu te reči.

Opis projekta
Smešten u samom srcu grada, ovaj elitni stambeni kompleks ušuškan je u zelenu oazu najlepšeg i najstarijeg beogradskog parka, Kalemegdana. Lociran između autentičnih dorćolskih ulica Tadeuša Košćuška i Cara Uroša, budući kompleks će biti sinonim za luksuz u svakom smislu. U arhitektonskom pogledu objekat će biti savršeno uklopljen u postojeće okruženje kvarta. Prostire se na ukupnoj površini od 12.000 m2 bruto površine, na šest spratova, sa ukupno 28 do 34 stambene jedinice, pri čemu će kvadratura stanova u ponudi biti od 80 do 400 kvadratnih metara. Pored dvadesetčetvoročasovnog obezbeđenja i podzemnog parking prostora na više nivoa, stanari ovog kompleksa će uživati u mini-parkovima, spa i fitnes centru, vinskom podrumu, dok će u prizemlju kompleksa pored recepcije biti smešten i bar sa baštom kao prijatna dobrodošlica gostima i klijentima kompleksa. U planu je takođe otvaranje restorana i mnoštva prodavnica, koje će upotpuniti ponudu različitim sadržajima u ovoj luksuznoj urbanoj zoni mira i tišine.

Kompleks će se sastojati od dva bloka sa odvojenim ulazima dvostrano orijentisana na dve najpoznatije Dorćolske ulice. Budući kupci stanova u ovoj prestižnoj oazi elegancije, mira i udobnosti imaju mogućnost odabira završnih radova, fleksibilnost u odabiru rasporeda unutrašnjih prostorija ili pak spajanja stambenih jedinica u nekim slučajevima.

source : CBRE Serbia www.cbre.rs
 
valjda je trebalo da zvuci uverljivo, uglavnom relja sada kad budes planirao da pazaris jedan stancic u menhetn stilu znas kome da se obratis a i tu su ti u ACBu pa ne moras mnogo ni da se cimas :p
 
Ovaj marketing i jeste uvrerljiv "određenoj" ciljoj grupi...a ja i nisam od onih što misle da je stil nešto što se može kupiti :)

A i šta je, ako iko zna, "menhetn" stil?!? :) Zašto mislim da je marketinški tim inspiraciju našao u naslovu knjige savremene srpske spisateljice, žene koja kada pije kafu odmah bode želju :)
 
Sad ga i ti ubode, ima ljudi sa parama koji će poverovati u tu spiku. Sumnjam da smo im mi ciljna grupa za te stanove.
 
shmeksi":105ormzp je napisao(la):
Sad ga i ti ubode, ima ljudi sa parama koji će poverovati u tu spiku. Sumnjam da smo im mi ciljna grupa za te stanove.
Znam, to sam i mislio. Marketing kao marketing, prazne priče.
 
Ah, nisam uspela da se sakrijem iza vlilis-a!
To je bio moj prvi post, nisam znala kako drugacije da udjem u pricu sa vama.
 
poredeći šmeksijeve slike sa construction update-om, na gradilištu se nije mnogo stvari pomerilo od aprila
 
Dobili smo i najsvezije fotografije sa gradilista "Kalemegdan Park Apartmana" nastale par dana posle naseg obilaska. Fotografije smo dobili ljubaznoscu kompanije CB Richard Ellis koja je tokom proslog meseca postala i ekskluzivni zastupnik prodaje Kalemegdan Park Apartmana.

Pored jos svezijih fotografija sa terena koje na nase zadovoljstvo pokazuju da se sa radovima nastavlja dobili smo i informaciju o planiranom zavrsetku objekta a to je prva polovina 2011.

wrje6u.jpg


30lgnxl.jpg
 
Hvala ljudima iz CBRE-a, a nadam se da će sve veći broj kompanija koje se bave sektorom investicija u nekretnine prepoznati važnost dobre komunikacije sa portalom kao što je Beobuild.

Ako me sećanje dobro služi, prvo gradilište na koje je puštena ekipa Beobuilda (Steva u tom slučaju) je beše bila zgrada Grawe/Napred.
 
shmeksi":18gvh09b je napisao(la):
Ako me sećanje dobro služi, prvo gradilište na koje je puštena ekipa Beobuilda (Steva u tom slučaju) je beše bila zgrada Grawe/Napred.
Aha stara dobra vremena iz danasnje perspektive kada se daleko vise gradilo. Sa Napredove zgrade je nastala i cuvena fotografija koja stoji u zaglavlju sajta
.
 
Igor":3j9mnbp9 je napisao(la):
shmeksi":3j9mnbp9 je napisao(la):
Ako me sećanje dobro služi, prvo gradilište na koje je puštena ekipa Beobuilda (Steva u tom slučaju) je beše bila zgrada Grawe/Napred.
Aha stara dobra vremena iz danasnje perspektive kada se daleko vise gradilo. Sa Napredove zgrade je nastala i cuvena fotografija koja stoji u zaglavlju sajta
.
I na wikipediji o Beogradu.
 
Vrh