Šta je novo?

Panorama Voždovac [ Stambeno Poslovni kompleks | 24 000 m²]

Vrlo uljudno! Otvaranje SKODA salona sledeći vikend pa se radi punom parom...
 
Skoro nisam video objekat koji je u tolikoj meri ispoštovao render. Svaka čast. Jedino ove klime kvare utisak, njih naravno u render-svetu nije bilo. Nadam se da će da stave maske, šteta bi bilo da ovako pedantno vođen projekat bude pokvaren takvim propustom.
 
Za klime se slazem, zaista bi bilo steta ostaviti ih na ovoj crnoj pozadini! Ravni krov je uradjen sa duplom plocom, to niko ne radi u gradu, ima tu dosta drugih detalja koji su uradjeni bolje nego sto je inicijalno planirano, cekamo reakcije nakon useljenja da cujemo utiske...
 
Za klime se slazem, zaista bi bilo steta ostaviti ih na ovoj crnoj pozadini bez maske! Ravni krov je uradjen sa duplom plocom, to niko ne radi u gradu, ima tu dosta drugih detalja koji su uradjeni bolje nego sto je inicijalno planirano, cekamo reakcije nakon useljenja da cujemo utiske...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=543167#p543167:1xspdn60 je napisao(la):
niki » Čet Jun 07, 2018 1:57 pm[/url]":1xspdn60]Ravni krov je uradjen sa duplom plocom, to niko ne radi u gradu
Jel to zbog solarnih panela?
Jesu li se kupci odrekli krova u ime investitora na koriscenje?
 
Dobro pitanje, mislim da je verovatno to bio razlog, zeleni krov sa solarnim panelima, mislim da je investitor odustao od toga, ali je dupla ploča ostala...
 
U ugovoru stoji da invenstitor moze kasnije da postavi solarne panele.
 
Možda , u čemu je problem sa solarnim panelima i ako ih bude?
 
Nije problem u panelima niti bilo cemu drugom na krovu. Problem je odricanje svojinskih prava u ugovoru unapred. To je postala neka klasika u Srbiji i kupci to tako olako prihvataju.
Ako imam zakonsku garanciju na krov koji delom pripada meni kao kupcu, zasto bih se odmah odrekao dela imovine u ime bilo koga? Razmislicu za 5 godina, videcu trziste, mozda dobiti nesto bolje.
Dao sam komentar na to kako je neko eto tek tako, bez interesa, napravio duplu plocu, da ucini kupcima. Investitori sve rade iskljucivo iz debele koristi. Svi do jednog. A kupci prihvataju igru ili ne.
 
Nije me mrzelo da slikam deo ugovora oko solarnih panela

Tako da za nadogradnju jos kog sprata nema dozvolu.
 
Ajd sad ti solarni paneli, ali nadogradnja...ja zaista verujem da su devedesete iza nas...
Jesu li napravljene instalacije , nije dovoljno napraviti solarne panele treba imati i prateće instalacije, ako nisu izvedene teško da će se ikad naknadno praviti, a za to bi trebala saglasnost skupstine stanara?
 
* klime će naravno imati maske
* nadogradnje dodatnih spratova neće biti

Pozdrav.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
:sesir:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=543280#p543280:273313zr je napisao(la):
niki » Thu Jun 07, 2018 9:12 pm[/url]":273313zr]Ajd sad ti solarni paneli, ali nadogradnja...ja zaista verujem da su devedesete iza nas...

Broj nadogradnji danas premašuje i 90-te, imaš ih gde god pogledaš, čak su i legalizovane, pa i na objektima "pod zaštitom" države (imali smo nedavno na Kosančićevom vencu taj slučaj).
 
E ja sam se šalio za nadogradnju, mada mi se svakako ne sviđa što investitori danas traže da se kupci unapred odriču nekih stvari.
 
180608-panorama-vozdovac-01.jpg

180608-panorama-vozdovac-02.jpg

180608-panorama-vozdovac-03.jpg

180608-panorama-vozdovac-04.jpg

180608-panorama-vozdovac-05.jpg

180608-panorama-vozdovac-06.jpg

180608-panorama-vozdovac-07.jpg

180608-panorama-vozdovac-08.jpg

180608-panorama-vozdovac-09.jpg

180608-panorama-vozdovac-10.jpg

180608-panorama-vozdovac-11.jpg

180608-panorama-vozdovac-12.jpg

180608-panorama-vozdovac-13.jpg
 
Poštovani forumaši
da li je možda neko upoznat sa projektom tj da li je na ulasku u garazu predviđeno postavljanje garažnih vrata a na prilaznom putu rampe ili ce ostati kao na slikama neobezbedjen ulaz. Kamere u garazi i ne predstavljaju neki vid bezbednosti koliko vrata
 
Vrh